IKEA

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kaj praviš, bolje registracija in določena ura ali stanje pred štacuno v kilometrski vrsti? Zaradi korona ukrepov je lahko hkrati v štacuni samo 700 kupcev. Ta registracija bo samo v začetnemnavalu.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
online naročilo & plačilo jim dela.. nič ni počepnilo.. kater državn portal je že mrknu nedolgo nazaj?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Kok ste vsi kul. Jaz pa bom sel z veseljem drug teden, ker preurejam eno sobo in mi bo prav prislo. Verjetno sem zato luzer, ker bom sel kar v ikeo, to precenjeno greznico poflaste robe, medtem ko alter elita verjetno samo naroci robo pri svojem osebnem mizarju, ki jim jo izdela po meri, potem pa jim se swarowski kristale dodajo draguljarji.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tukaj smo sami borci za pravice delavske in ne podpiramo kapitalistov ki svoje podizvajalce stisnejo v kot da na koncu propadejo. :)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kok ste vsi kul. Jaz pa bom sel z veseljem drug teden, ker preurejam eno sobo in mi bo prav prislo. Verjetno sem zato luzer, ker bom sel kar v ikeo, to precenjeno greznico poflaste robe, medtem ko alter elita verjetno samo naroci robo pri svojem osebnem mizarju, ki jim jo izdela po meri, potem pa jim se swarowski kristale dodajo draguljarji.
boš ja...zaradi tepcev bo Ivan zaprl spet...

folk hodi zijala past, na koncu pa na blagajni skašlja dišečo svečko za 0.50...

alter elita doma pogleda, internet, katalog in samo naroči...

v ikei al je klump al pa drago

omare billy pa itak delajo ze 70 let in so še vedno iste...

pasenje po trgovini je passe....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
malo panika seka zdaj, ko bo malo težje prodajat poljsko pa kitajsko škart robo za preveč denarja
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Čudi me, da noben ne povzdigne glasu pred to diskriminacijo, ki jo izvaja tuja družba v Sloveniji. Ljudje se morajo registrirati preko interneta, potrebujejo mail, nakupovanje naenkrat ni anonimno, kažejo telefon tujemu trgovcu ... Nezaslišano.
Kje so sedaj naši mediji?
Pa javna tiskovna agencija reklamira tujega trgovca s prenosom, niso pa prenašali otvoritve "jagra"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Pepe