Igralna konzola WII

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.379
1.380
113
Malo gledam tole zadevo z dodatkom sport pack in wii fit. A je to zakaj? V slo kolikor sem videl pride skupaj z wii fit cca. 360 eur v A dobim vse za cca 300 eur.
Kaj je tisto, kar moraš obvezno imeti in kaj od dodatkov se ne splača.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Wii Fit je sicer zelo kul zadeva, vendar se je boš najbrž kmalu naveličal (meni je to uspelo po dobrem mesecu). Ne pozabit, da so ena izmed glavnih prednosti Wii-ja pred ostalimi konzolami. Zato pravzaprav ne potrebuješ skoraj nič drugega kot Wii Sports (ponavadi že priložen k konzoli) in Guitar Hero.
smile-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
če uporabljaš wii fit za zabavo, potem se ga naveličaš, tako kot vsako drugo igro.Če pa ga uporabljaš zato, čemur je namenjen, pa se ga ne moreš naveličat. To je enako kot da bi rekel naveličal sem se vaj na fitnesu, jogi,... Vaje so v obeh primerih vedno iste.
Prednost balance boarda je v tem da seveda ni namenjen samo wii fitu, ampak še drugim igram, ki prihajajo. Zunaj je we ski, ki je zakon igra! Smučanje je dosti boljše kot tisto v wii fitu.
Obvezni dodatki so še kondom za nunčuka in remote, volan in puška (wii zaper ali ponaredek) če si za streljačine. Prihaja novi COD, ki bo tudi za wii
cheer.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
bi moglo it ja
smile-1.gif
nimaš nič drugega fraj? sicer pa je slika preko navadnega činč kabla, ki ga lahko preko adapterja spraviš tudi na skart, bolj boga. Ta je original poleg. Če pa dokupiš neki kvalitetni kompozit, pa je precej boljša pa tudi remote lepše leti po ekranu, ima boljšo odzivnost
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Pa mam eno staro vlko televizijo, pa je nebi zaj tlačil v mojo sobo, kjer mam lcd. Mogoče pa nabavim wii, samo šele okoli božiča, ko bojo neke finance in praznične cene.
smile-1.gif
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.379
1.380
113
Po mojem ni reklama, zato ti bom kar tule napisal. Taka cena je bila v ponedeljek v Mediamarktu v Seiersbergu oz. žena zdaj pravi da je bil wii + wii fit cca 30 EUR ceneje kot pri nas. Zdaj pa ne vem več kdo ima prav.
A tale balance zadeva je že v osnovi z wii fit zraven ali je to še nekaj posebej?
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
898
90
28
select 1 from dual;
Si siguren? Ker kolikor jaz vem je zraven Fita balance board.

@ribicija: trenutno je v metroju akcija Wii + sport + play (zraven je še en remote) + Happy feet za 299€. Jaz nameravam kupiti zraven potem še Fit, en nunchak in pa komponentni kabel, tako da bom prišel nekje na 420€.
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
no prodajne številke govorijo precej drugače
smirk-1.gif


balance board je zraven wii fit, ne moreš posebej kupit
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
bols xbox 360 alpa ps3,

wii je doooooooooooooolgcaaajtn
sto ljudi, sto čudi, meni je wii od naštetih edini, ki me pritegne. tudi recimo virtual console in preigravanje nekaterih nostalgičnih Commodore 64 naslovov na plazmi je priceless.
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
kak je kaj stanje trenutno na trgu?

tudi mi doma se bomo wiijali
grin1.gif

cene??
wii sport + wii fit obvezno
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Med obvezno opremo poleg wii sport in wii fit, spada še guitar hero, super mario galaxy in super mario bros smash brawl.