iGo Primo

korn76

Zelenc'
24. sep 2007
19
0
1
Zaj mi pa napiše, da ne najde poti do mobilenavigator.

GpsShell.ini pa imam:

[Navi0]
start=\SDMMC\mobilenavigator\mobilenavigator.exe
handle=navi
stop=mobilenavigator.exe
nowait=1

Pa Primo mapo in .exe sem tudi preimenoval v mobilenavigator.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ti zdaj zažene novi meni? In kje si našel datoteko GpsShell.ini
sprasujem se.gif
Preberi moja navodila, ki so v paketu še 1x (predvsem točko 5)!
 

korn76

Zelenc'
24. sep 2007
19
0
1
Res sem površno prebral točko 5.
In sedaj juuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuu, dela.
Ej, najlepša ti dala. Za Vas noben problem, ni problem.
Hvala 100x, čeprav navigacija ni moja, sem vesel, da se ni kaj vsipalo.

PS: A račun pride po pošti?
 

b0li

Zelenc'
19. jul 2010
22
0
1
Imam vprašanje v zvezi opozoril za radarje.

Vse lepo dela, ko si nastavim nek naslov v MB. Če pa samo vključim navigacijo in da kaže karto, pa zvočnih signalov ni, sami ikone na zemljevidu.

Igo primo dela tako, ali so kakšne nastavitve za spremenit?

Hvala
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Seveda ne more opozarjat, če ne ve da se boš sploh mimo peljal. Opozorila delujejo samo pri izdelani ruti.
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
tudi IGO mora tako delat, meni zaenkrat še samo piska
smile-1.gif
še nisem naložil"franci kangler"
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
imam win CE5 china 2 din radio, do sedaj sem imel na eni kartici iGO 8.3.5.183522 in tmc dela ok brez problemov, sedaj sem probal na drugi kartici iGO Primo v2.0 (9.6.2.209584) pa vse dela ok pokaže se antena in vse samo nič ne opozarja.

lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pogoji da ti TMC deluje so:

1. TMC strojna oprema/antena (to očitno imaš)
2. Pravilne nastavitve v sys (če ti skenira postaje potem tudi to imaš OK)
3. TMC datoteke za posamične države v mapi \content\TMC\ (preveri)
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
glih to je problem ne skenira mi postaje, kaj bi moral imeti napisano pravilno v sys dtoteki.
lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
odpri stari iGO8 in pojdi v mapo save, kjer boš videl datoteko system.ini. To datoteko odpri in poglej pod sekcijo [tmc] kjer imaš vpisane vnose. Celotno [tmc] sekcijo nato skopiraj v sys od prima, shrani spremembe in potem bi ti moralo delat. (če imaš seveda tudi tmc fajle - pogoj ki sem ti ga navedel v točki 3 zgoraj)
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
sem naredil jutri ko grem v službo bom naredil test ali prekopiram še enkrat vse licence na novo v igo primo. seveda če to ima kak smisel.

lp
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
dela kaže vse. samo dej mi povej v prejšnji različici igo 8 tam sem dobil sporočilo za vse zastoje ali karkoli tukaj pa moram pritisniti na anteno potem mi pokaže dogodke ali se da to spremeniti.
hvala lepa za pomoč.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dostop do podatkov je tukaj malo drugačen kot v iGO8. Pač več klikov je potrebnih. Ko so sporočila na tvoji poti se itak TMC znak spremeni, pa še avtomatično ti nekaj prej javi, da je tam nekaj na cesti.
 

Moby

Zelenc'
5. feb 2013
27
0
1
Primorska
Zdravo,
nedavno sem nabavil multimedia 2din avtoradio CASKA CA3636g ki dela na CE5
na SD 2gb sem naložil Igo8 primo ter po tem ko me je mašina spraševala po maplaounch.ini sem le tega ustvaril v notepad vendar mi noče zagnati.
Any help....
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno si napačno navedel poti v maplaunch.ini datoteki. Primer: Če daš na SD mapo iGO8 v kateri je zagonski exe poimenovan iGO8.exe potem moraš urediti takole:

[iGO8]
path = iGO8\iGO8.exe;
bmpiconpath = igo_logo.bmp;
showname = ;

potrebuješ še logo ikono za iGO8, katero skopiraš v root SD kartice. Lahko uporaviš recimo tole. Poimenuješ jo igo_logo.bmp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Najlažje je nastavitve uporabiti od originalne kartice. Prekopiraš vse kar je v rootu kartice, potem pa mapo kjer je obstoječa navigacija prepišeš z iGO mapo, vendar moraš ime prve mape in .exe fajla ohranit enako kot je bilo na originalu.

Meni na teh radiih vedno tako deluje. Me pa čudi, da nov radio še uporablja tak sistem, ker sedaj so večinoma vsi "odprti" in v nastavitvah navigacije samo nastaviš pot do navigacijskega exe fajla. Pa še to: a več kot 2GB pa ne sprejme? Ker s tem ne boš kompletnega iGO gor spravil.
 

Moby

Zelenc'
5. feb 2013
27
0
1
Primorska
Kartica je bila prazna in brez fajlov .Preden sem naložil igo nanjo sem jo še formatiral (fat). Na kartico sem nato od kolega skopiral kopijo njegove kartice oz. različico nejgove navigacije Igo primo – on ima balupunkt new york 800 . Spraševalo me je po maplaunch.ini datoteki katero sem ustvaril vendar ni delovalo- ikone ni pokazalo. Sedaj sem popravil tko kot je Janch napisal vstavil kartic v radio in resetiral navigacijo. …po fazi restarta se pojavi črn ekran…če se ga dotakneš bilo kje pa »klikne« …čez nekaj sekund 10-15 pa preklopi na radio…

Na SD je Maplaunch.ini fajl in mapa iGO8 v njej pa iGO8.exe

Maplaunch.ini je tko
[iGO8]
path = iGO8\iGO8.exe;
bmpiconpath = igo_logo.bmp;
showname = ;


Vsebina v iGO8 mapi fajl .sys je tako v folders

[folders]
app="\SD\iGO8"
content="SD\iGO8\content"
map="SD\iGO8\content\map"
kmlpoi="userdata\poi" ;"content\poi"
kmlroute="userdata\route" ;"content\userdata\route"
has_secondary_root=0

....noče delat.....
frown-1.gif
....