iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Ustvaril novo mapo na sd slikenav...
zajeta-slika.png


tole vpišem v sys.txt:

zajeta-slika.png


dela NULAAAAAAAAAAAAAAAAA
13.gif


Včeraj tri kište doma nadgradil na 8.1 pro in vse na novo da špila tipitop...tle pa nč od nč...ne me j**** no
jezen.gif


hysterical-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem sedaj nekaj probaval na Monolit karti in ugotovil sledeče:

Država: Slovenija
Mesto: Maribor
Ulica: Tržaška cesta
Hišna številka: Ponudi do 55

Spremenil iskanje takole:

Država: Slovenija
Mesto: 2000
Ulica: Tržaška cesta
Hišna številka: Ponudi do 89

smile-1.gif
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
To sem opazil tudi na navteq in tomtom mapah, če ne najde po prvi varianti kot je napisal popotnik, najde po drugi, seveda če številka obstaja
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Rešil problem na S4. Pomembno je, da je verzija 9.6.29 in to Israel. ANS verzija crashira, 9.6.22 pa javlja tisto napako kot sem jo napisal na strani 84 (nekaj z zip in javljanjem, da je gps izklopljen).
Upam, da še komu to prav pride, če bo imel probleme
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Ups ... zadnji upload na travniku ... 12.2.2014
wink-1.gif

Nisem vedel, da jih je več
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Samo v letošnjem letu so bile 4 Izraelske verzije
wink-1.gif


Pri iGo verzijah so najbolj pomembne številke, ki sem jih spodaj poudaril ali pa datum, sprednje številke so ponavadi iste kar nekaj časa medtem, ko se zadnjih 6 spreminja glede na novo verzijo.

9.6.29. 367542
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Aha, tnx. No, s to verzijo izgleda da dela vredu. Bom sprobal za potrditev, ko grem domov
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Kaj pa basarsoft verzije so kaj boljše? Vidim na marketu da imajo 25.3. verzijo (379219).
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Verzija igota iGO Primo 9 6 29 367542 - 12 Feb 2014 mi ne deluje tako kot treba. Ta teden sem ga uporabljal vsak dan in že takoj na začetku opazil, da počasneje najde satelite, še posebaj skozi Avstrijo, kjer že tako in tako počasneje najde signal po tunelih, sedaj je pa dosti slabše. Odzivnost menijev je tudi slabša, kliknem na neko ikono in kar ne ve, ali bi se odprlo ali ne. Potem sem pa tudi uporabljal tmc preko wifi-ja, nekaj časa je delalo, potem pa se kar sesuje program, ne pa tudi naprava . Tako da nekaj ni v redu pri tej verziji. Sem pa danes moral nekaj peljati v Villach s tovornjakom, naložene imam zadnje Here karte, s nastavitvami za tovornjaka ni in ni hotelo peljat v mesto in to nikjer v bližini, temveč je peljala navigacija 35km naprej v Celovec in nato nazaj po neki tretji cesti. Tukaj so ga tudi nekaj kiksnli. Tako da sedaj nalagam nazaj prejšnjo delujočo verzijo
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Podoben primer sem imel jaz lani, ko me je v Avstiji proti Nemčiji peljal preka Gradca. Pobrisal sem mapo "Save" in potem je zadeva spet funkcionirala kot je treba. Se pa res zgubi signal tam okoli tunelov, včasih celo do Ebna.

lep pozdrav
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Če uključiš kamion varianto ne pridem do svojega doma
smile-1.gif
zaradi omejitve na mostu čeprov gre vse živo skozi.
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Kot kaže, je odvisno vodenje od apk. ja, hvala bogu sem si shranil eno od prejšnjih verzij, ki je normalno vodila recimo v mojem primeru Villach, karte pa imam nove in sedaj lepo vse skupaj deluje. Tudi ne ugaša igo med vožnjo in brskam po menijih brez zatikanja, tako da posodobitve niso vedno na bolje