IGO na OMNIA II I8000

jolene1984

Pripravnik
13. avg 2009
52
0
6
Čav, zanima me katero verzijo naj dam gor na omnio 2 da mi bo delala, ter kakšne nastvative naj uporabim.
sprasujem se.gif
 

jolene1984

Pripravnik
13. avg 2009
52
0
6
Tud meni je sedaj ratolo. Samo zanima me kako se lahko pomanjša na avtoceti označbe (meni sko skoraj čez cel ekran.
 

jolene1984

Pripravnik
13. avg 2009
52
0
6
V čem razlika med IGO in Amigo igo? Ker je boljši in zakaj. Zanime me tudi če se da kako označbe na avtocestah zmanjšat ker pri meni so čez cel ekran.

hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.380
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Amigo in iGO8 delujeta na isti platformi, s tem da je Amigo bolj prijazen za začetnike in manj zahtevne uporabnike, saj ima zelo enostaven GUI (graphical user interface), kljub vsemu pa zadrži vse najbolj pomembne funkcije, ki jih ima tudi "veliki" iGO8. Oba tudi operirata z enakimi kartami.

iGO8 pa je prava enciklopedija dodatnih bonbobčkov, ki navigacijo naredijo izjemno slikovito in zanimivo, zato menim, da je to danes tudi najboljša navigacija na trgu, ki zadovolji tudi najbolj zahtevne uporabnike. Zanj obstaja ogromno skinov, raznih barvnih shem, ikon..itd, in kar je najbolj pomembno - kvalitetnih kart.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Sunshine

Pripravnik
23. jul 2008
84
0
6
Ali je mogoče komu uspelo vzpostaviti oz. uloviti TMC signal na Omnii II z Igotom?

Meni je uspelo do te mere, da mi signal išče, ga najde a mi nato napiše CA-TMC (zaklenjeno).
V tujini še nisem sprobal, ampak me zanima če imamo mogoče TMC signal v Sloveniji zaklenjen oz. ni dostopen vsakemu?
 

Bogeyman

Zelenc'
2. feb 2010
20
0
1
Meni izpiše isto oz. podobno CA-TMC (Ni ključa). Sem pa poskusil v Italji in tam dela ok. Torej je pri nas za IGO še nedelujoč.
Par dni nazaj je bil odgovor nekoga:
tmc je od srede decembra "zakodiran" oz. rabiš aktivacijsko kodo. Čakamo na nov software "update"

Katero verzijo pa uporabljaš? Jaz imam 8.3.4.102680.
 

Sunshine

Pripravnik
23. jul 2008
84
0
6
Verzijo imam 8.3.2.64029

Se mi je kar zdelo, da bo nekaj takega pri nas. Upam, da se čimprej poštima in da bo začelo delovati.
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Jaz bi vprašal kako nastavit .sys datoteko da mi pri rotaciji zaslona kaže navigacijo čec cel zaslon,neglede na položaj zaslona.
Trenutno imam nastavljeno .sys datoteko:
driver="GDI"
class="auto"
highres=0