IGO 8 prva 3D navigacija na trgu

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Ko sem prevajal datoteko za iGO 2006 sem normalno razpakiral vse, spremenil dictionary.lang in z winrarom naredil slovenian.zip datoteko in zadeva dela.

Možno je, da total commander uporablja kak drug algoritem za zipanje.
Poskusi na moj način, če ne pa mi pošlji dictionary.lang datoteko, pa bom jaz naredil zip.
 

kamen

Pripravnik
3. apr 2008
26
0
6
tretji kamen od sonca
noro, sem še enkrat prevedel samo par besed za test (s PSpad) in zipal z winrar. Delalo!!!
Šel prevest še kup zadev po ISTEM postopku - ne dela.
Poskusil zipat še s 7-zip. Ne dela. Sploh ne najde jezika.
GRR nisem več dost brihten za tole
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
nove slo mapa za igo8 je za več kot 0.5MB večja od prejšnje. Obetavno, zdej treba samo še sprobat.

edit: sem sprobal lol zadeva je še slabš. Kardeljeva ploščad potanovem nima niti ene hišne številke
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Izgleda da je 2008.01 enako kot pri TomTomu v mapi 7.20, nekaj stvari izpopolnjenih. Kot piše v unmu spisku od Teleatlasa, so 71 občin oz. 15% prebivalstva naredili kot Basic attributed... to so imena ulic, fully attributed bibilo pa polno, skupaj s hišnimi številkami.
 

BostjanB

Zelenc'
11. maj 2008
12
0
1
Citat:
Uporabnik kamen pravi:
Vprašanje:
prevajat sem šel slo-tekst za iGO8 in dodajal opcije ki jih v iGO6 prevodu ni. Ampak sedaj program popravljene in novo zapakirane slovenščine ne najde. Popravljal sem samo i18n/dictionary.lang in se držal abecednega reda.
Na kaj nisem bil pozoren?

Zakaj pa prevajaš omenjeni program?

Jst sm namreč od strica iz amerike
cool-1.gif
dobil slovenski prevod programa in pa vodenje v moškem in ženskem spolu... nism še uporabu programa v naravi, ampak simulacija deluje ql. Uporabljam pa navigacijo Maqma...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.849
738
113
www.jernej.org
Če bo telefon podpiral BT gps module (česar sedaj še ne), bo super, sicer pa bolj tako tako. Je pa že dolgo znano, da ima iphone zelo zmogljiv hardware in OS
wink-1.gif
 

Hovi1

Pripravnik
10. apr 2008
62
0
6
Prosil bi te če bi mi lahko posredoval link kjer je možno dobit IGO 8 za tuševega iGO-ta. Isal sem že 8ko a brez uspeha
frown-1.gif
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Pripenjam vam popravljeno datoteko z uporabniškim vmesnikom, ki jo je objavil dejkomat.
V datoteki sem popravil napačne, nesmiselne in čudno skrajšane besede.

Glede na to, da sem zadevo popravil zelo na hitro, so seveda prisotne še kake napake, vendar osebno mislim, da je zdaj dosti boljše, kot pa v originalu. Datoteko bom še sproti dopolnjeval in popravljal, tako da bo končen izdelek en spodoben prevod, podobno kot pri iGO 2006.
 

Priponke

  • 327619-Lang_Slovenian_Pda.zip
    80,5 KB · Ogledi: 407

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Citat:
Uporabnik yanik pravi:
Pripenjam vam popravljeno datoteko z uporabniškim vmesnikom, ki jo je objavil dejkomat.
V datoteki sem popravil napačne, nesmiselne in čudno skrajšane besede.

Zelo lepo in pohvalno. Mislim, da bo težko še boljše naredit...
aplauz.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Bi kdo kateremu je uspelo instalirat IGO 8 hotal napisat kratko navodilo,kako namestit IGO 8 na iGO-683 B .
 

aless

Zelenc'
24. dec 2007
4
0
1
Tudi jaz bi prosil link za delujoči igo8 in karto Londona,na dopust gremo v UK in bi znalo tole biti koristno pri ogledu londona.
LP
 

Podobne teme