IGO 8 prva 3D navigacija na trgu

ivankov

Zelenc'
18. nov 2007
11
0
1
Pravkar sem poskusil inštalirat demo verzijo na moj FS N520 dlančnik, pa mi ne dela in sicer pridem do glavnega menija potem me pa ven vrže, mogoče ne delam prav - prekopiral sem mapo z igo8 na sd kartico in tam zagnal exe fajl, nič mi ni inštaliralo samo zažene program in rezultat pridem v meni in vrže ven. Pogledal sem na določenih forumih pa nisem nikjer zasledil kako zadevo inštalirat zato, če kdo ve kako zadevo inštalirat na omenjeni dlančnik lepo prosim da pove.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ma pozabi na igo 8, trenutno je kao demo verzija na ravni kakšne beta verzije.
 
Nazadnje urejeno:

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Jaz sem na mojega (Asus P535) čisto na izi skopiral celotno mapo Igo8 na SD kartico in zagnal exe. Dela do sedaj brez problema. Pa tudi nekaj zelo lepih "cvetk" ima v primerjavi s prejšnjo verzijo... Pa tudi slo voice in menije lahko naložiš od prejšnje verzije (nekaj menijev sicer ostane neprevedenih, pa vseeno)

Za tvojega FS N520 pa ne bi vedel, če obstaja kakšna posebna instalacija...
 

ivankov

Zelenc'
18. nov 2007
11
0
1
Zgleda, da mu ni všeč demo verzija, saj sem poskusil vse česar sem se spomnil pa vedno isto, zato bom raje počakal na pravo verzijo in potem ponovno poskusil.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
A ima kdo demo verzijo za 480x272 ločljivost? Na neki nemški strani sem zasledil, da je, samo je en čudn sistem snemanja, pa še nemščina mi šepa.
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
A lahko kdo da link do iGo8 za PDA? Rad bi preizkusil kako deluje pa ne najdem pravega. Sem ''kupil'' enega pa zahteva geslo, ko ga hočem odpret z vinRar-om. Imam pa karto Slo, pa me zanima, če je v njej že nov Puhov most na Ptuju?
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Na pda imam nameščen IGO 6 , sedaj bi zraven namestil še IGO 8 3D ,bi bilo kaj problemov,če sta nameščena oba?
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Dela brez težav, sam imam prav tako oba gor, 8 predvsem zato da sem probal kako izgleda je pamnogo manj uporabna kot 6. Čeprav vmesnik in ostale stvari so pa boljše narejene in tudi lepše hitrejše deluje,sam še karto morjo zrihtat.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
A lahko kdo da link do iGo8 za PDA? Rad bi preizkusil kako deluje pa ne najdem pravega. Sem ''kupil'' enega pa zahteva geslo, ko ga hočem odpret z vinRar-om. Imam pa karto Slo, pa me zanima, če je v njej že nov Puhov most na Ptuju?

Z tiste strani, kjer si ga staknil, sem prepričan, da je rar coda zraven.
 

Suly

Zelenc'
2. jan 2008
11
0
1
stavbe so ja ... s tem da zaenkrat sem jih na karti najdo samo v ljubljani... morda še kdo ve če so kje drugje (mb, celje ipd. ?).
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Probal danes na relaciji NM-Metlika-Karlovac-Zagreb-Bregana-NM. Delal je samo do Ozlja, potem pa ga je zamenjal TomTom. Izgleda, da sem se razvadil z MioMapom in Cyberus skinom. To mi je referenca, kako naj delujejo navigacije. Najboljši približek je TomTom, vse ostalo pa je še precej "nerazvito", oz. slabo narejeno. Pri meni iGo8 ni dobil niti prehodne ocene.
 

kamen

Pripravnik
3. apr 2008
26
0
6
tretji kamen od sonca
Vprašanje:
prevajat sem šel slo-tekst za iGO8 in dodajal opcije ki jih v iGO6 prevodu ni. Ampak sedaj program popravljene in novo zapakirane slovenščine ne najde. Popravljal sem samo i18n/dictionary.lang in se držal abecednega reda.
Na kaj nisem bil pozoren?
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Si prepričan, da si vključil vse datoteke in mape iz tistega kar si razpakiral.
S katerim programom, pa narediš zip arhiv ?
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme