prav imaš, sploh podjetniki, otroci in ostali, ki niso imeli nič zraven. In tako razmišljaš lih ti....človeka strese ko to bere.No vlada se zaenkrat ukvarja z zelo pomembnimi temami za tvojo blaginjo.
Zdaj ko bodo izdajalci pokopani v Lj in nebo več Palestinske zastave boš ti imel višjo plačo. Če bi človek vedel da je tako enostavno bi jih še jaz volil