Mislim kake nebuloze. Izgovori, izgovori, izgovori, če bi pa se slučajno obrnilo bi bili pa zmagovalci 3. Sv. Vojne. Po njihovo.Kaj bi si morali? Bili so drževljani iste države, živeli in delali tu, imeli so stanovanja in stalno prebivališče tu. Ker pa se je nek kreten odločil da pa oni niso naši so zviseli. A je kdo kakega slovenca v jugi dol tako zbrisal iz države, pa jih ni tako malo dol po bivši državi.
Ne, ne in še enkrat ne. Niso bili državljani iste države. Eni smo takrat bili že državljani Slovenije, drugi pa še ex Yugoslavije. To ni isto, ni bilo in upam, da kdaj spet ne bo.
