Idiotizmi 4. Janševe vlade

delavec44

Guru
17. dec 2012
4.234
2.970
113
Samo ob osamosvojitvi smo pa vsi morali takrat, če že. Malo čudno potem da ne bi vedel za to. Jaz sem imel glih ene 7 let takrat, tako da se ne spomnim kako točno je potekalo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.095
9.304
113
Tukaj se lahko fajna analogija s krediti v svicarjih potegne. Jaz čakam vlak "bila sem zavedena in oguljufana, ker niso upoštevali negativnega euriborja", da gor skocim. Bit spekulant se pri nas splaca, ce si pripravljen sprejeti, da te imajo za glupega.