V javnosti se marsikaj govori z namenom diskvalifikacije, med drugim so se znašali nad njegovimi otroki. Nekateri pač nimajo nobenih mej pri izbiri sredstev.A tako? se pa res v javnosti na glas govori, da je akter bolnik, in to psihični.
Zanimivo, ko so se nekateri drugi primitivci spravili na Golobove otroke, je "akter" ostro pozval, naj se otroke pusti pri miru. Na levi nikoli ni bilo takih pozivov, pa so se npr pri Mladini krasno pod pasom spravili na Grimsove otroke.



