I-GO navigacija passat 2007

dolenc

Zelenc'
1. okt 2007
25
0
1
Na passatu letnik 2007 imam navigacijo I-GO, ki se mi ne odziva več, kot da tuch ne bi več deloval, vendar na radiu in ostalih modulih deluje. Tako da mislim, da bi bilo potrebno resetirat I-GO? Ima kdo kakšen nasvet kako ga ponovno usposobit?

lp
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
ja ti imaš RNS radio, mislim da model 510, kateri ima gor sistem windows mobile ali windows ce.

ja za tvoj radio dobiš novejše navigacije, kot so igo primo, navigon, tom tom, sygic....skoraj vse.

poišči malo po guglu.

ampak kolikor vidim iz slike, tvoj avtoradio NI originalen, ampak je ponareden originala (to vidim po temu, ker imaš na sprednji strani radia 2 reže za spominske kartice - tega original radii nimajo - vsaj ta model ne). Ampak kljub temu, da nimaš original in da je tvoj radio ponaredek, imaš gor vseeno windows sistem, na katerega lahko daš navigacijo po želji - lahko jih imaš celo več.
 

dolenc

Zelenc'
1. okt 2007
25
0
1
To vem, da ime win gor, samo ne znam pridet v sistem. Je potrebno kakšno zaporedje? Problem je ker je i-go prej delal, potem pa sem pritistnil nekaj in se je nehal odzivati na tuch? Morda veš kako ge lahko wine resetiram?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Just a wild guess...kaj pa, če bi izklopil akumulator za kakšne pol urice?
 

dolenc

Zelenc'
1. okt 2007
25
0
1
Sem vzel SD kartico ven, pa še vedno kar dela
smile-1.gif