Hyundai i20 ali kak podobn jajčk...

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.503
6.242
113
sploh, ko bo... to je pika na i. pripenjala jih bo pa kar nekaj časa. ob momenta ko bo donosila do 10 let, kolikor bosta imela avto. zdaj če bo začetek pri 9 letih avtomobila, je res vseeno, če bo pa čez eno leto, je pa malo manj vseeno. če se že pretvarjamo, da je to, kar bi žena rada oziroma bi ji prav prišlo kaki faktor.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ja, pri armaturi bo tudi James May preferenca padla, zelo. Doma imajo Renault Clio, 5 vratni in vozijo mojega prestolonaslednika BP
evil.gif


0.9 TCE, isto 90KM, super avtučk je, ga kupim za drugega takoj. Armatura je pa tudi špica. Z navigacijo in še par cukrčki je bil 12k. Šparovčk.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.052
3.793
113
Zanimivo, meni je ta 0.9 v capturju za vozit tečen v 3pm. Ne vem kako naj opišem, treba ga je terat da slediš prometu, ves čas se dere, ko spustiš gas maš občutek da se bo ustavil (kot vsi ostali, samo dva km prej). Pa drugače čisto "normalno" shajam z nepremičnino (clio III, 1.2 za drugi avto).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:

BTW yarisa hibrid dobis za 15 jurjev, nisem vedel
cheer.gif


7.jpg

Manjka podatek Mateya (no. mogoče sem ga zgolj jaz spregeldal) koliko km se bo dejansko delalo s tem avtom...ker seumim da bo to med 10 in 15 jurji. Če vzamemo še 10+ let lastništva... pomeni da dizel skoraj ne rabi bit, da bojo otroci medtem dodobra zrasli,...

bo Yariska na vsak način premala. Sploh še, če mislijo otroke prevažat z njo. Prtljažnika ni niti za en dobro zložljiv voziček (saj gre klop naprej) a potem tud otroc ne morejo sedeti.

Če je govora o 15 jurjih ter željenem prostoru tudi za deco + kramo potem je bolj na mestu Auris.

Za 15.500 z Luna paketom sem siguren, da se da dobit iz zaloge tudi za 15 jurjev. Imaš vsaj korekten avto (pa še zgleda ne slabo..vsaj na zunaj..armature je
grims-1.gif
stvar okusa).

http://www.toyotaadria.com/si/pdf/cenik_vozil/cenik_auris.pdf
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.583
6.388
113
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Kaj? Ne ne, i20 notranjost za časom. Brez zamere, osebno mnenje.

res ni presežek, ampak v primerjavi s kako fabio je ta armatura remek delo

ampak vse je še vedno boljše kot ford.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Kaj? Ne ne, i20 notranjost za časom. Brez zamere, osebno mnenje.

Ja je bolj "simpl" zdej, ampak vsaj tiste gred armature v obliki transformerjev z žarečo flurestenčno modro osvetlitvijo so se končno znebili...

+1
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Manjka podatek Mateya (no. mogoče sem ga zgolj jaz spregeldal) koliko km se bo dejansko delalo s tem avtom...ker seumim da bo to med 10 in 15 jurji. Če vzamemo še 10+ let lastništva... pomeni da dizel skoraj ne rabi bit, da bojo otroci medtem dodobra zrasli,...

bo Yariska na vsak način premala. Sploh še, če mislijo otroke prevažat z njo. Prtljažnika ni niti za en dobro zložljiv voziček (saj gre klop naprej) a potem tud otroc ne morejo sedeti.

Če je govora o 15 jurjih ter željenem prostoru tudi za deco + kramo potem je bolj na mestu Auris.

Za 15.500 z Luna paketom sem siguren, da se da dobit iz zaloge tudi za 15 jurjev. Imaš vsaj korekten avto (pa še zgleda ne slabo..vsaj na zunaj..armature je
grims-1.gif
stvar okusa).

http://www.toyotaadria.com/si/pdf/cenik_vozil/cenik_auris.pdf

V bistvu sem napisal a ne bo nič narobe, če napišem še enkrat - z avtom se bo delalo 14-17k km letno, dizl odpade 10000%
smile-1.gif


Yaris odpade, Auris še ni v obdelavi. O nakupu se je začelo razmišljati šele cca.2 dni nazaj tako da je še veliko za premislit, predebatirat, it na nekaj testnih voženj itd. Kot že omenjeno se v glavnem gleda za H i20 in mazdo 2, seveda pa je še veliko drugega zanimivega in uporabnega na sceni. Meni osebno se res dopade nova fiesta, sploh tista black edition ampak hey, to ne bo avto zame. Bomo videli kaj poreče na Aurisa
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
samo tole ma samo 3 vrate

Goddamn pa res, hvala za opozorilo. A 5 vratne ni na voljo? No, bom že preveril in upam da je tud to na voljo drugače verjetno res odpade. Ali pa tudi ne saj je trenutno v igri 7 letni otrok, torej ni težav, v bližnji prihodnosti pa zna še kaj nastat. No sej, bo za predebatirat.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Čakaj, ti imaš malo pomešane pojme. Gledaš za i20, ki je razred recimo pola in C3, C4 cactus, ki je manjši od C3 ti je prevelik. Sedaj pa gledaš Aurisa, ki je razred Golfa, i30?

sprasujem se.gif


Audi A8, letnik 2000 nisi še nič gledal?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Primerjaš kataloško sliko top of the line i20 z usnjem z najbolj opipanim Polotom ki je na trgu 8 let? No, kljub temu na infotaimentu nima zaslona iz Nokie 3310 za razliko od i20.
smile-1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.532
68
48
Kranj
sem malo pregledal zadevo. Polo na sliki je z opremo comfortline, i20 pa z opremo Style brez dodadtkov razen usnjenih sedežev.
Bolje opremljena je tale varianta


2480977-84-gallery_04.jpg
 

Priponke

  • 2480977-84-gallery_04.jpg
    2480977-84-gallery_04.jpg
    49,3 KB · Ogledi: 156
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Primerjaš kataloško sliko top of the line i20 z usnjem z najbolj opipanim Polotom ki je na trgu 8 let? No, kljub temu na infotaimentu nima zaslona iz Nokie 3310 za razliko od i20.
smile-1.gif

Se prav ti mu ze cel cajt turiš 8let stara jajca...

Muda za bubrege
hysterical-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Čakaj, ti imaš malo pomešane pojme. Gledaš za i20, ki je razred recimo pola in C3, C4 cactus, ki je manjši od C3 ti je prevelik. Sedaj pa gledaš Aurisa, ki je razred Golfa, i30?

sprasujem se.gif


Audi A8, letnik 2000 nisi še nič gledal?

Jaz prav nič ne mešam pojme ampak vem kaj je nekako cilj in če se na poti do njega ozrem še malo naokoli, mi to ne bo prav nič škodovalo. Primarni cilj je pa načeloma dobiti čimnovejši avto za max. cca.15k € in pa da je bolj manjših dimenzij. In auris pač ni velik, ni pa ravno najmanjši. Z i20 se je štartalo zdaj pa se gleda marsikaj in si širimo obzorja. Ti povem kaj je na druga opcija namesto takšnega novega vozilca? Par let star Audi TT - http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11283098&display=Audi+TT+Coupe++2.0+T+FSI

Vem, nekaj čisto drugega ampak glej, glava hoče eno, srce drugo. Preživeli bomo v vsakem primeru pa če se kupi i20, aurisa, fiata500 ali pa TTja
smile-1.gif