Hyundai i20 ali kak podobn jajčk...

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kaj je sploh "go" razen i20 in M2? Mene pri korejcih iskreno povedano še vedno skrbi kvaliteta izdelave na dolgi rok, in s tem ne ciljam na (ne)pokvarljivost. Ravno zadnjič sem se peljal s tazadnjo Kio RIO pa je avto po 100k takšen, da misliš da bo ravnokar razpadel (črički, izoliranost, glasnost podvozja ipd.). Dopuščam možnost, da sem jaz malo bolj občutljiv na to, ker jih že apriori ne maram preveč, ampak kolega zraven se je tudi zgražal.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.583
6.392
113
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Kolk pa majo Opli garancije. Za motor vidim da je jamstvo 7 let

si prepričan, da je jamstvo od opla in ne kako ničvredno od prodajalca na lizing?

ker kolikor vem ima opel samo 2 leti garancije in je to to
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Načeloma naj bi bilo 15k zgornja meja. Drugače pa mene opli že včasih niso prepričali, zdaj te ta novejši me pa sploh ne. Počasne in težke krave, zgledajo ogromne a not nič placa. Fa.king Insignia mi je mejhna not in se počutim utesnjeno.

Poanta je pa med drugim tudi v tem, da imamo v končni fazi en mali (to kar se zdaj kupuje) in en večji avto. Take so potrebe pa posledično so tudi stroški manjši v kolikor imamo tako sestavo namesto dveh srednjih ali večjih
smile-1.gif

kak ti je te insignia mala, če ti je nekdo eno stran nazaj pisal da je v C3 "prostora kolko hočeš"

hysterical-1.gif
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.583
6.392
113
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Ja v linku od Cizyja piše 7 let jamstva

to so neki nategi od trgovcev

že ko prebereš jamstvo namesto garancija bi se moral prižgat kak alarm
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Ja zaenkrat sta res v ožjem izboru H i20 in M2. Ravno zaradi širitve izbora sem se odločil odpreti to temo a n
smile-1.gif


Drugače pa je moja začela s tem o nakupu novega avta ravno s Kio (sicer ceed in ne rio ampak whatever) in sva po hitrem postopku zaključila s tem kljub fenomenalni in po besedah Kia PR osebe na temu forumu najboljši avtomobilski garanciji prešaltala na Hyundaie, ki so za moje pojme vseeno malce nad Kio pa tudi izkušnje imam(o) iz prve roke z njimi ter s pooblaščencem tako da....
Se pa med drugim ravno zaradi dvoma v vzdržljivost kupuje nov mali jajc in ne par let star mali jajc
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Kaj je sploh "go" razen i20 in M2? Mene pri korejcih iskreno povedano še vedno skrbi kvaliteta izdelave na dolgi rok, in s tem ne ciljam na (ne)pokvarljivost. Ravno zadnjič sem se peljal s tazadnjo Kio RIO pa je avto po 100k takšen, da misliš da bo ravnokar razpadel (črički, izoliranost, glasnost podvozja ipd.). Dopuščam možnost, da sem jaz malo bolj občutljiv na to, ker jih že apriori ne maram preveč, ampak kolega zraven se je tudi zgražal.

Si sur da ni bla mogoce SEPHIA
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Načeloma naj bi bilo 15k zgornja meja. Drugače pa mene opli že včasih niso prepričali, zdaj te ta novejši me pa sploh ne. Počasne in težke krave, zgledajo ogromne a not nič placa. Fa.king Insignia mi je mejhna not in se počutim utesnjeno.

Poanta je pa med drugim tudi v tem, da imamo v končni fazi en mali (to kar se zdaj kupuje) in en večji avto. Take so potrebe pa posledično so tudi stroški manjši v kolikor imamo tako sestavo namesto dveh srednjih ali večjih
smile-1.gif

kak ti je te insignia mala, če ti je nekdo eno stran nazaj pisal da je v C3 "prostora kolko hočeš"

hysterical-1.gif

Relativnost dojemanja posameznika, kaj češ. Jaz se v insigniji počutim utesnjeno. Lahko pa da gre za trik avta - npr. stari twingo je zgledal miniminiminimini, placa kao nič od nič, potem pa sem se enkrat vsedel na zadnje sedeže in se čudil od kje toliko placa
grin1.gif


Bolj me bega to, da je tisto o prostoru pisal človek, ki je velik tako kot jaz, če ni še malce višji, torej nekje okoli 190cm
grin1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.532
68
48
Kranj
Jaz osebno nisem nikoli imel težav z Hyundai garancijo pa imam sedaj tretjega po vrsti. V garancijski knjižici piše kaj ne spada v petletno garancijo (radio, akumulator, gume....)
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Ja v linku od Cizyja piše 7 let jamstva

to so neki nategi od trgovcev

že ko prebereš jamstvo namesto garancija bi se moral prižgat kak alarm

Pa ko pogledaš, da je avtohiša iz Celja...
grin1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ja zaenkrat sta res v ožjem izboru H i20 in M2. Ravno zaradi širitve izbora sem se odločil odpreti to temo a n
smile-1.gif

BMW M2 bo pa težka za 15k
evil.gif

Za polog bo... aja na alterju smo.
cheer.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Ksz
Glede na bodoce potrebe pazi da ne bos vzel trivratnega avta.
Ker otrok v sedezu trivratnega avta je odlicno orodje ta gimnasticni trening.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Ce je gimnasticar med rjuhami...bo pa se v avtu ce bo tko naneslo
evil.gif
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.508
840
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
C4 cactus?

A to je kao mali jajc? :D

C3: 3990 x 1745 x 1470 mm, 300l
C4C: 4157 x 1729 x 1530 mm, 358l
C4: 4329 x 1789 x 1489 mm, 408l

Ni toliko večji od C3 (od katerega ima menda podvozje)

Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Fa.king Insignia mi je mejhna not in se počutim utesnjeno.
kak ti je te insignia mala, če ti je nekdo eno stran nazaj pisal da je v C3 "prostora kolko hočeš"
hysterical-1.gif
Insignia je po rodu 2 razreda nad C3 (primerjava s C5/Mondeo/Passat/i40/...), po prostornosti pa samo enega - in to ne, ker bi bil C3 izjemen,m ampak ker je Insignia izjemna.