Hyundai i20 ali kak podobn jajčk...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Torej - za mojo "boljšo" polovico se kupuje en manjši jajc od avta. Trenutno je na prvem mestu za nakup nov i20 in me posledično zanimajo morebitne izkušnje alter uporabnikov in pa še kak predlog za kakšno drugo primerljivo vozilo, recimo da ima budget zgornjo mejo 15k€.

Btw - imamo na forumu koga, ki prodaja hyundaie?

Že vnaprej hvala za vse info & LP
pozdrav.gif
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Zdaj če se tvoja boljša polovica vozi večinoma sama, bi mogoče bilo vredno razmisliti še o manjšem vozilu. Zakaj? Nimam izkušenj s Hyundaem a tale model je primerljiv z VW Polo pa Škoda Fabia tudi Renault Clio. Kolegica je vozila starejši model Polota iz salona pa je prišla s VW Up!. Avto je znotraj zelo prostoren, prtljažnik je res malo manjši. Za manj denarja je dobila polno opremljen avto, pa še všeč ji je, kar pa je po mojih izkušnjah večino ženskam najbolj pomembno.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Polo R-line edition, za 15k pelješ 1.2 tsi 110hp s full led lučmi, radarskim tempomatom, nastavljivim podvozjem, se pravi z opremo ki jo bodo kakšni korejci še nekaj let sanjali v takšnem rangu. Pa avto pri 100k ne bo dajal občutka da bo ravnokar razpadel, nemec pač...
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Nov I 20 sploh ni majhen jajc, ima prostora in mere skoraj kot golf. Če se misli voziti sama..je kar dost velik.

O kvaliteti pa nima smisla razpravljati..
wink-1.gif
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
ne moreš na alterju o korejcih spraševat
evil.gif
!! to niti pol izdelki niso

drugače pa je to avto kot vsi ostali. vozi ga sestra od moje boljše polovice. edina hiba je, da ga moraš tankat na vsakih 500-600 km ( bencinar ) odvisno kolko imaš težko nogo
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
@Pavi - večino časa se vozi sama, treba je pa gledati, da bo dovolj prostora še za enega do dva otroka. Na še manjše od i20 jaz nebi šel, že iz vidika varnosti ne, teža vseeno ima svojo vlogo pa čeprav imaš lahko tako dobro kletko kot jo ima recimo smart (ciljam na un kreštest v zid s 100km/h pa da se vrata lepo odrejo). Pa tudi ni vse v velikosti, ni slabo, če se ti avto tudi vizualno vsaj malo dopade in tam kakšen Up ter ostala minivozila bolj kot ne odpadejo.

@cizy - novega polota 1.2tsi dobiš za ta denar? Nisem VW fan ampak mejbi bi bilo vredno malce pogledati zadevo. Sploh glede na to, da se je v preteklosti kar veliko prevozila s par let starimi poloti, ki jih ima firma kot službena vozila ampak tam je bil drug problem - popolna neopremljenost in pol je to res bl kuhac.

@gatto - ja, isto velik kot golf. 15 let nazaj
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
ne moreš na alterju o korejcih spraševat
evil.gif
!! to niti pol izdelki niso

drugače pa je to avto kot vsi ostali. vozi ga sestra od moje boljše polovice. edina hiba je, da ga moraš tankat na vsakih 500-600 km ( bencinar ) odvisno kolko imaš težko nogo

Kaj da ne morem, kar glej me
tongue-1.gif


In ja, tudi pri nas se gleda bencinarja. Je že čas, da se znebimo smrdljivcev, najprej ona, nato pa še jaz
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
15.500 je po ceniku, ga se malo nalozis na cca 17k s tem kar sem napisal (led so serijsko), potem pa se nekaj popusta... Od prijatelja je bil 22.500 po ceniku, odpeljal ga je pa za 18k, ampak takrat je bila druga akcija in osnovna cena kar nekaj visja.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Ja, ta hiba je pa res nadležna, da ga je treba tankat, pa letni servis tudi..ampak, alterjevci to znajo(mo)-malo jadranja, pa servis pod kozolcem, medgas za manjšo obrabo sklopke pa si zmagal..
hysterical-1.gif

Drgač je pa poraba tam okoli 6l-mešana vožnja, 1,4 motor, 100KM

@matey- sprobaj ga, boš pa videl, kolk je placa-zate, za ženo in dva otroka čist dost.
wink-1.gif

Ni pa to avto v teh časih za na morje, ko je treba pol bajte odpeljat s seboj..
Je pa za peljat kot igračka-posebej , ko se presedem iz mojga traktorskega terenca..
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
15.500 je po ceniku, ga se malo nalozis na cca 17k s tem kar sem napisal (led so serijsko), potem pa se nekaj popusta... Od prijatelja je bil 22.500 po ceniku, odpeljal ga je pa za 18k, ampak takrat je bila druga akcija in osnovna cena kar nekaj visja.

Zanimivo. Če že ne drugega, se bova posvetovala tudi o tem
zmaga.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Nov "stari" C3 dobiš sedaj precej ugodno
wink-1.gif


tale je malo močnejši: http://www.avto.net/Ads/detail...usive%20+%20...

Jp jp, to je bil tudi eden izmed mojih predlogov, ki pa je žal instant pogorel, saj se gospodični vizualno ta avtič pač ne dopade
grin1.gif

Placa ma pa notr kolkr čš. Zadnje cajte se sam še s tem vozmo hehe
grin1.gif


Opcija je tudi tanov model ki pride jeseni... če ji tak bolj sede.

Pa BTW: ženska lahko pri avtu zbira zgolj in samo barvo. Pa še to samo če je nov
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ja, ta hiba je pa res nadležna, da ga je treba tankat, pa letni servis tudi..ampak, alterjevci to znajo(mo)-malo jadranja, pa servis pod kozolcem, medgas za manjšo obrabo sklopke pa si zmagal..
hysterical-1.gif

Drgač je pa poraba tam okoli 6l-mešana vožnja, 1,4 motor, 100KM

@matey- sprobaj ga, boš pa videl, kolk je placa-zate, za ženo in dva otroka čist dost.
wink-1.gif

Ni pa to avto v teh časih za na morje, ko je treba pol bajte odpeljat s seboj..
Je pa za peljat kot igračka-posebej , ko se presedem iz mojga traktorskega terenca..
smile-1.gif

Bomo sprobal, to 100%. Placa zame ne rabi imet, prav tako to ne bo avto za potovanja. Pač drugo manjše vozilo v gospodinjstvu za bolj kot ne na šiht se vozit kar pomeni cca.60 +/- nekaj km dnevno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Nov "stari" C3 dobiš sedaj precej ugodno
wink-1.gif


tale je malo močnejši: http://www.avto.net/Ads/detail...usive%20+%20...

Jp jp, to je bil tudi eden izmed mojih predlogov, ki pa je žal instant pogorel, saj se gospodični vizualno ta avtič pač ne dopade
grin1.gif

Placa ma pa notr kolkr čš. Zadnje cajte se sam še s tem vozmo hehe
grin1.gif


Opcija je tudi tanov model ki pride jeseni... če ji tak bolj sede.

Pa BTW: ženska lahko pri avtu zbira zgolj in samo barvo. Pa še to samo če je nov
evil.gif

Haha, yeah you (I?) wish
aplauz.gif
Tudi sam bi oboleval na polno v kolikor bi si lastil avto, ki mi vizualno ni všeč. Kljub temu, da lahko povsem zadostuje vsem potrebam.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Tudi jaz bi predlagal isto kot guardy, samo ce tvoji zenki ni vsec, potem sploh nima smisla dalje razglabljat.
Moja zenka pa se je zagledala v C3ko in ni hotela niti sliat o kaksnem Polotu, Fiesti itd...tako da sedaj vozi taksnega kot je v guardy-jevem linku. Za po mestu furat ga ji pa veckrat jaz zaplenim.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Hehe, ja res ji ni všeč. Alterašem pa po prebrani temi sporoča, da bo barva avta zadnja stvar o kateri se bo odločala
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Kaj da ne morem, kar glej me
tongue-1.gif


In ja, tudi pri nas se gleda bencinarja. Je že čas, da se znebimo smrdljivcev, najprej ona, nato pa še jaz
smile-1.gif

Cizy mode ON...

Čuj ka te je... Malo poglej po avtoneti... Polo WRC fully loaded dobis ze za 30k pol se pa se mal zdilaš pa ma da ga odpelješ iz salona za 9.999 eur ko moj sosed pa 2kolega pred njim... Pa en znanec pred njima...

Pa kakšen bencinar te čuj! Golf4 1.9TDi 90KM je zakon... To ji kupi!

Cizy mode OFF

Aia je že udaro
hysterical-1.gif


Wonder why nikol ne predlaga kaj drugega iz VAG koncerna.... Vw...dalj od tega mu ne prdne
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Drgač je pa v tem rangu 15ke kar dobra in velika izbira, tako, da bo imela kar veliko dela in opravka, da bo "dobro" izbrala..
wink-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Sam si [cenzura] prve klase, dal sem mu čisto korekten predlog. Glede cen/popustov pa vedno povem iz prve roke tako kot je, če kdo ne verjame je to njegov problem, jaz lahko kadarkoli dokažem če je kdo pripravljen položiti denar tja kjer mu je gobec.
smile-1.gif