hyundai coupe

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
confused-1.gif


zanič menjalnik??..pri 60 kkm se šalta z enim prstom..mam občutek da lažje kot pri 6 prestavnem P..
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Glej, vprašanje je ENOSTAVNO in ga ne bom več ponavljal, ker je brez veze očitno.

Da pa sploh primerjaš Porscha in to kanto mi je pa jasno, kaj si lahko mislim o tvojem mnenju.

Še enkrat, da strnim mojo oceno o kanti: če nekdo išče nekupejevskega kupeja, ki bo še relativno poceni, potem je to to. Če pa nekdo hoče lastnosti kupejev, kot se šika, potem naj raje pogleda kam drugam. Pa ni treba, da po Poršu.

In ja, imel sem priložnost s tako kanto prevozit kar nekaj kilometrov, tako da sorry, govori z drugimi o peskovniku.

PS: Pa da se ne boš počutil preveč osebno prizadetega: moj trenutni avto je zame tudi zgolj kanta. In to vsakemu, ki me vpraša tudi povem in sicer tako prednosti kot slabosti . Ga ne hvalim v 100 čudes, ker ga pač imam
stupid-1.gif
. Še manj pa se počutim osebno užaljenega, če kdo pove kakšno UPRAVIČENO kritiko o tej kanti.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Še enkrat, da strnim mojo oceno o kanti: če nekdo išče nekupejevskega kupeja, ki bo še relativno poceni, potem je to to. Če pa nekdo hoče lastnosti kupejev, kot se šika, potem naj raje pogleda kam drugam. Pa ni treba, da po Poršu.
se strinjam..in osebno nisem prizadet
wink-1.gif

veš kaj --najraje se pa vsedem v Peugeota 306 karavan- moj 3 avto (
grin1.gif
) in se odpeljem lepo..zic dvignem gor pa je..
o poršu pa nebi..zgrešeno
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
No, važno da si zadovoljen. Drugič pa poleg hvale napiši še kritiko, da bo vsaj malo realno.
smirk-1.gif


PS: Pa modelček spuci, se mi zdi, da se je nekaj praha nabralo gor.
evil.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Fajn sprobal zadnji model 1.6 (domnevam da ne more bit slabši kot prejšni): taka j. kar se lege tiče in zavor (res ni mel ABS-a) da je noro
bonk.gif
Matr pa ne more avto zanašat ko na polno bremzaš itd.. Pač enostavno je za "pozirat" da se pelje obliki primerno treba pač nekaj v ložit..
Še vedno sm mnenja če nisi zahteven (kar se športnosti tiče) da je super avto za male pare.
Hyundai pa kot korejc, kkšn literček bo večja poraba kot pri primerljivem japoncu..
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Imel sem ga, kupelčka. Bil je 2.0 Top-KU oprema z ledrom. Avto je bil letnik 97. Tako bom rekel. Avto je kao športnik. Motor soliden, najbolj šibka točka je pa menjalnik. Ta je najslabši, kar sem kdaj imel. Da ne govorim o hodu ročice, kot pri tovornjaku - predolg. Podvozje je dobro, bistveno boljše od Lantre( čeprav, naj bi bilo isto; tuning podvozja naj bi naredili pri Porsche-ju...). Avto nasplošno ni slab,saj pravim, razen menjalnika.
Aja, če si velik okrog 180cm, ti ga ne priporočam. Ventilacija ti bo pihala v glavo, ne glede od nastavitev.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ja saj res..zavore so pa slabe
rolleyes-1.gif
moraš kar mal merkat kdaj bremzaš na polno - pa kakšen menjalnik vas jebe ..ne vem nič??

ja MTL..prah pa to
wink-1.gif