hyundai coupe

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.421
113
Kaj lahko gre pri takem narobe? Kakšni so servisi? Kakšna je poraba?

Pa ne mi zdaj od kakšnih športnih užitkov pisat za 2.0 motor. Zdaj se vozim z 20 let staro kripo, pa nekako shajam
rolleyes-1.gif


Tolk, da zgleda en tolk, pa da ni preveč drago.... Za od točka A do B.. A lahko to pride preveč drago?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1722798#
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
za od točke A do B..... je odličen voz...

a zanima te pa prav cupe? ker meni osebno je ta grd ko svinja.... bi rajši elantro vzel....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.421
113
Sem že enega qpeja imel, pa sem bil kar zadovoljen... samo ni bil hyundai
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Hm raj mal starejšo celico, vsaj moje mnenje.
Vem da si drugače rekel, vnedar res raje 2.0 poglej..
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Mislim, da boš moral prišteti še ceno velikega servisa, ki je na 90000km. Ponavadi se avto, če ga lastnik ne namerava več dolgo imeti proda pred servisom. (tako sem naredil jaz
cool-1.gif
)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:Pa ne mi zdaj od kakšnih športnih užitkov pisat za 2.0 motor.
Hehe, pri temule ti noben motor ne bo dal športnih užitkov, je namreč podvozje totalno v k... Vsaj po merilih kupejev.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
premehko? potem se pa še nisi peljal v H.kupeju..

@ na avtorja teme- sam sem imel vse generacije H - kupejev, pa ni bilo stroškov(izrednih) niti za 1€..stroji so delali brez problemov..edino na zadnjem modelu v6 mi je šla jermenica ker ima gumijasto polnilo vmes..kar sem prešaltal na nemca imam same stroške zdj..kriza

aja istega kot na sliki mam še zmeraj doma..ga vozi drug voznik ampak je čist ok..men je eden lepših coupejev skratka
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
no ja... podvozje ni v k... ampak je premehko.

smile-1.gif
Loool.
Če bi bilo premehko, lukenj ne bi čutil. Tako pa, v ovinkih se ziba kot ladja, luknje čutiš pa vse in to zelo. V glavnem, verjetno unikaten avto na svetu po tem. Še enkrat podvozje je za en k..., ne pa premehko.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.421
113
V trenutnem avtu, vsake tolk časa pogledam če me je že kakšna guma prehitela na avtocesti... tko da podvozje bo sigurno dobro
tongue-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:

V trenutnem avtu, vsake tolk časa pogledam če me je že kakšna guma prehitela na avtocesti... tko da podvozje bo sigurno dobro
tongue-1.gif


Samo povem, kaj je mene motilo
smirk-1.gif




V glavnem: od kupeja je pri tem zgolj oblika, vendar če ne iščeš dejanskega kupeja (z lastnostmi kupeja), potem bo tudi ta poceni wannabe kupe v redu.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
no ja... podvozje ni v k... ampak je premehko.

smile-1.gif
Loool.
Če bi bilo premehko, lukenj ne bi čutil. Tako pa, v ovinkih se ziba kot ladja, luknje čutiš pa vse in to zelo. V glavnem, verjetno unikaten avto na svetu po tem. Še enkrat podvozje je za en k..., ne pa premehko.

no saj pod besedo mehko sem mel to zibanje v mislih.... je pri mojem podobno...
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik novaa pravi:no saj pod besedo mehko sem mel to zibanje v mislih.... je pri mojem podobno...
smile-1.gif


Ne razumeš. Običajno avti, ki se zibajo v ovinkih precej dobro požirajo luknje. Jih skoraj ne čutiš. Pri tem wannabe kupeju pa luknje prekleto čutiš. Tako da, takrat ko bi bilo bolje, da bi bil mehek ni, ko pa bi rabil, da je trd, se pa kanta ziblje skoraj kot katrica.
stupid-1.gif




Razumeš kje je problem? Pri običajnih kantah imaš vsaj eno pozitivno stvar v podvozju, le ta ima vse negativne
stupid-1.gif
. Pojma nimam, kako jim je to uspelo in dokler se nisem vozil v tej kantici nisem verjel, da je to sploh možno.



No, je pa tudi res, da je Hyundai verjetno edini proizvajalec na svetu, pri katerem dizel žre skoraj več kot bencinc
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ok... zanič podvozje še razumem....

da pa je poraba velika.... to pa mi negre v glavo....
confused-1.gif

poglej moj podpis....

doma imamo tri Hyundaje... in vse sem dodobra prevozil.... no ja.... po želji...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
potrošn material je pač toliko , kolikor je..pri temu kupeju ki ga imam doma, še ni bilo treba menjat nič, razen olja in filtrov--pri slabih 60k km..mislim..

mtl in ostali otroc..sem si omislil Porscheja par let nazaj..sem zmetal za stroške toliko, kolikor je vreden H-coupe..ok? pa ne o kanticah..pejte v peskovnik ,pa se igrajte z njimi..
stupid-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:mtl in ostali otroc..sem si omislil Porscheja par let nazaj..sem zmetal za stroške toliko, kolikor je vreden H-coupe..ok? pa ne o kanticah..pejte v peskovnik ,pa se igrajte z njimi..
stupid-1.gif
Ahm. Torej praviš, da ta model o katerem govorimo nima zanič podvozja in menjalnika?