Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.168
9.772
113
epska Hrvaška

5.del je pa tudi Slo vmes
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in Valhalla

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.215
-1.382
63
epska Hrvaška

5.del je pa tudi Slo vmes
Tole spremljam od prvega dela. Super vlog in zabaven tip.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.222
881
113
Bom pogledal, izgleda zanimivo. Ter kot sem vam napisal. Hrvaška, par km iz Zagreba. EU. Pri nas ni bilo kotička Slovenije v takšnem stanju pri izhodu iz YU. Država, ki ravnokar daje 2M€ za 12 rabljenih avionov.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.537
1.027
113
epska Hrvaška

5.del je pa tudi Slo vmes
Tole je res luštno, hvala!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

erikson

Guru
25. avg 2007
22.017
5.876
113
V Zagrebu varnostnik streljal in ubil moškega, ki je kradel železo.


Znanci ubitega moškega blizu kraja dogodka, ki ga je policija v širokem loku ogradila s trakovi, so za Jutarnji list povedali, da gre za osebo v 30-ih letih, ki je bila zaposlena v podjetju na območju Žitnjaka.

Povedali so, da vedo, da so člani njegove družine v bližnjih podjetjih kradli železo, trdijo pa, da je moški živel urejeno življenje in se je pred kratkim poročil. "S kakšno pravico je varnostnik streljal nanj, pa tudi če je kradel," so povedali znanci za Jutarnji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.282
2.684
113
Ker državni zakon ne deluje je očitno pričel delovati tudi zakon ulice. Lopovi se norčujejo iz sistema in iz poštenih ljudi, ki delajo še za njih in to so posledice.

Sicer je zgodba čudna, bil je zaposlen, imel je ženo, pa še kradel je drugim kot dodatna dejavnost.
 
  • Wow
Reactions: brane_new
22. jul 2007
13.091
1.450
113
123
V Zagrebu varnostnik streljal in ubil moškega, ki je kradel železo.


Znanci ubitega moškega blizu kraja dogodka, ki ga je policija v širokem loku ogradila s trakovi, so za Jutarnji list povedali, da gre za osebo v 30-ih letih, ki je bila zaposlena v podjetju na območju Žitnjaka.

Povedali so, da vedo, da so člani njegove družine v bližnjih podjetjih kradli železo, trdijo pa, da je moški živel urejeno življenje in se je pred kratkim poročil. "S kakšno pravico je varnostnik streljal nanj, pa tudi če je kradel," so povedali znanci za Jutarnji.
"Povedali so, da vedo, da so člani njegove družine v bližnjih podjetjih kradli železo, trdijo pa, da je moški živel urejeno življenje":)
 
  • Wow
Reactions: brane_new

kajn

Guru
5. okt 2007
2.604
1.405
113
Iskajoč brata
Ravno iz dopusta.... lokalen barček na plaži bolj prazen kot lani. Tudi konobar pojambral kolegu na plaži, da je letos slabo... da družine/ekipe (lastniki stanovanj), ki so ponavadi popile po par rund, letos popiejo radensko, en špricer in gredo. Sem mu rekel, da škoda, ker ni rekel, da ni problem obisk ali vročina, da je pač predrag....
Pa grem stavit, da bo drugo leto dražje....

Bili razočarani, ker letos v Malinski ni "ringlšpila".... smo potem izvedeli, da je najem prostora predrag in so "cigoti" vse pospravili, ker se ne splača.... tako da so tudi znotraj občin požrešni... tudi plačljivi tuši, plačljivi WC-ji.... vse gre gor in navijajo cene.... tudi cene parkirnine je šla gor, pa spremenjeni navadna parkirišča v plačljiva....

morje pa čisto, bistro, sence dovolj.... pivo parkrat v barčku, drugače raje piksno iz stanovanja. čeh turist pripeljal zalogo s sabo... cenim svoj denar, vendar so marže v trgovinah za enake izdelke višje...