Hotel Bangkok

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Za 3nočitve iščem najboljši price/performance hotel v BKK. Cena do 1300 bahtov na noč za sobo za dve osebi. Zadeva je pa taka, da se gre že za jutri
grin1.gif
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Tudi jaz predlagam Rambuttri...bazen je bil sicer umazan, samo sobe pa čiste in spodobne za to ceno...lokacija je pa top.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Tole je 80 m (C2) oz. 20 m (C) stran od glavne prometne ulice, 5 minut od ulice, kjer je glavno dogajanje in 10 minut do plaže, kjer pa se nočeš kopat. V 15 minutah si s taksijem na sanjskih plažah. Spet nič posebnega, je pa poceni, čisto (brisače menjajo vsak dan), zastonj internet,... Mi smo bili tukaj (C2- moja soba ) najprej tri dni, potem pa še štiri dni, pa smo se imeli prav fino. Mi smo ceno zbil na 900 THB/sobo.
Če imaš pa rad tipe si pa tako terno zadel...je fegetstreet v sosednji ulici. Je kolega pravo paniko zagnal, ko je prišel domov po napačni strani...kot, da bi ga s tiči lovil po ulici
wink-1.gif


Charlies´s House
Charlie´s House 2
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Hm glede na to da bi sli s familijo
smile-1.gif


Rad bi v blizini plaze, kjer bi se lahko kopali
smile-1.gif
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Ne, saj Tajski otoki so super, samo Phuket mislim, da je najslabša izbira izmed otokov
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Kar berem je najboljsi v tem letnem casu
smile-1.gif


Bi sli pa verjetno mal na okoli po otokih, samo to so potem dnevni izleti.. oz max 2 dni
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
Jaz sem pred nekaj leti nekaj noči preživel v Sawasdee Bunglumpoo (nekaj takega) direktno na Khao San. 7€ na noč, brez pripomb. Edino 'extra person' je treba doplačati na recepciji.. luda ta ulica.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
luda ta ulica.
Zdaj je sploh orenk luda, mene je orenk presenetilo, kako se spremeni v petih letih. Za živet ob njej ne priporočam, raje kako ulico zadaj.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
Ob mojem obisku leta 2008 sem tam doživel fear and loathing in Bangkok. Spoznal žurerje z vseh koncev, izgubil občutek za čas, se kregal s podgano, ko mi je hotela ukrasti vrečko čipsa..
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Kar berem je najboljsi v tem letnem casu
smile-1.gif


Bi sli pa verjetno mal na okoli po otokih, samo to so potem dnevni izleti.. oz max 2 dni

Sem se par ur nazaj vrnil iz Tajske. Samo ne ga srat s puketom in družino, oz. da bom fer, samo čim dlje od Patonga.

Drgač pa glede hotela mi je dopizdlo in sem vzel tistega, kjer sem prespal prvo noč za 600 TBH na noč, z razliko pa sem gladko pokril vse stroške prevozov.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
luda ta ulica.
Zdaj je sploh orenk luda, mene je orenk presenetilo, kako se spremeni v petih letih. Za živet ob njej ne priporočam, raje kako ulico zadaj.

Če bi videl kako je bilo v začetku 90ih prejšnjega stoletja, bi se šele čudil! In to velja tudi za Samui, Phuket, PhiPhi, Lanto, pravzaprav za celo Tajsko, le sever (Chiang Mai) si je še malo podoben.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Kar berem je najboljsi v tem letnem casu
smile-1.gif


Bi sli pa verjetno mal na okoli po otokih, samo to so potem dnevni izleti.. oz max 2 dni

ja bolj kot berem vidim da ne bomo sli dol
smile-1.gif


bo treba nekaj drugega najd,...

Sem se par ur nazaj vrnil iz Tajske. Samo ne ga srat s puketom in družino, oz. da bom fer, samo čim dlje od Patonga.

Drgač pa glede hotela mi je dopizdlo in sem vzel tistega, kjer sem prespal prvo noč za 600 TBH na noč, z razliko pa sem gladko pokril vse stroške prevozov.