Hofer/LIdl

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Hecno a ne, da še vedno fajn zaslužijo poleg.
Ampak za tako čelado rabiš nemški motor
smile-1.gif

Nemški motor dobiš zraven pralnega praška
grims-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ne vem točno vse kaj komentirate iz teh dveh štacun, vam pa povem, da vedno ko hodim po specifične izdelke v eno od teh dveh štacun, vržem uč na moto opremo, če jo vidim kaj in je...

...res osnovne narave.

Če se želite poceni opremiti začnite z Louisom, nekoliko dražje in toliko kvalitetnejše nadaljujte s HG (Hein Gericke). Moje mnenje. Lahko je en specifičen artikel dober, vendar bo tudi cena primerna potem.

Kar sem pa držal v rokah je bila pa res ena osnovna plastika.

Pa še nekaj vam povem. Če kupite opremo npr. v TC-ju in mislite, da ste kupili ne vem kaj, ker je bilo nekoliko dražje, kupljeno primerjajte z izdelki v Louisu po približno polovičnih cenah in boste ugotovili, da ste tam-tam.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
louis v bistvu sploh ni ne vem kako poceni.tisto kar ima v akciji pa je skoraj vedno brez konkurence saj so stvari znižane kar konkretno in se da pri celotni opremi prihraniti tudi 500€ ali več
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik shift pravi:
louis v bistvu sploh ni ne vem kako poceni.tisto kar ima v akciji pa je skoraj vedno brez konkurence saj so stvari znižane kar konkretno in se da pri celotni opremi prihraniti tudi 500€ ali več

Res je. Pri Lojzetu se splača spremljati akcije. Večinoma so orto znižane cene sam akcija traja le en teden.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Samo za info... V Norikplus ima še na zalogi Marushin RS1 (karbonska, 1kg) za 179 eur! Sigurno best buy trenutno?? Marushin 999 pa od 103eur naprej. Grem v kratkem na obisk!
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Sigurno.

Se pa v marcu v zgoraj omenjenih štacunah lahko opremite z lanskoletno opremo po izjemnih akcijah, jaz sem recimo usnjene hlače dobil za 100€, znižane so bile iz 300, če se prav spomnim, dekle prav tako. HG.

V Lojzu npr. je pa tudi skoraj vedno en segment prodaje v akciji. Sem bil v trgovini v Beljaku recimo 5x in je bil vedno en segment v akciji v različnih mesecih.

Če pa potrebujete komplet opremo, nakupujte v septembru, oktobru (posezonske razprodaje) ali v februarju, marcu (lanski modeli, ki niso bili razprodani), pa se boste opremili zelo poceni in zelo dobro.

Hofer/Lidl artikli so preveč osnovni za resno motorčkanje, vsaj kar sem jih jaz držal v roki so bili bolj boge izdelave, je pa povsem možno, da sem kakšen dober artikel zgrešil.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Hoferjeve škornje ima brat že tretjo sezono in jih zelo pohvali. Sprva so bili res zelo trdi, vendar so se hitro omehčali. Premočili mu niso niti v nalivu, noge mu notri ne švicajo preveč. Skratka, za svoj denar so odlični, če pa hočeš nekaj več, bo treba odkartati 200 evropskih ali več.
So pa zagotovo boljši, kot kakšni hribovski čevlji ali pa supergi, kar lahko vidimo pri motoristih.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Od 28. imajo v lidlu sprej za ketno (1.69€) in čistilo za ketno (1.19€). Bo treba poskusit, če je za kaj, ker poceni je, glede na DID sprej skoraj 20€
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ja saj niso tak slabi.......za toti dnar je kr okej
wink-1.gif
s supergi jih tak ne moreš primerjat, ampak samo pravim, da so trdi in neudobni.....pri obutvi pa nikol nisn šparal......
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Hm, meni ležijo na nogi, kot uliti. Je pa res, da jih dokaj redno mažem s kremo, mogoče so se zato lepo zmehčali in ulegli. Sicer sem dokaj nagnjen k znojenju (tudi noge), ampak v teh se ne znojim. Premočili mi pa tudi niso, pa je bilo že kar nekaj nalivov (sem prelen, da bi še gamaše natikal gor).
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
S čim pa namažeš škornje? Ker jaz imam tud te Hoferjeve in se mi zdijo kar trdi. Res paje, da še nisem naredil 500km z njimi.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
...da se ne boš smejal -kar z ono Lidlovo črno kremo za čevlje, ko ima gobico na koncu. Pred prvo uporabo sem jih pa dal na sonce, da so bili fajn topli, potem pa s Soleo namazal (vaserdiht, pa mogoče je malo vplivalo, da so bolj mehki).
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Za škornje en ata na ljubljanski tržnici prodaja eno mazilo iz čebeljega voska in je odlična zadevca. Moja ima tut te Hofer/Lidl škornje in to od leta 2007 pa ji nikoli ne premočijo. Moji prejšnji škornji Levior(280€) so imeli v prvem nalivu akvaristiko. Zdaj ji bom kupil nove škornje... bo vesela
cheer.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
čelada niti ni tak osnovna kot bi pričakoval od cene. kaj se tiče udobja in oblazinjena je boljš kot nolan n60. na ličnicah je bolj črvsta pena in bolj kvalitetn materjal. vsaj na prvi otip. tudi ostalo oblazinjenje je bolje kot pri nolanu. no nolan ga niti nim. stiropor in 3mm pene okoli in okoli. dosti lepše mi sede na glavo. zraven so še ene debelejše blazinice za sranske dele. en vizir in vrečka.
imajo m-58, l -60 in xl-62cm. oziroma so imeli.
zračenje ne povzroč glih prepiha pod čelado. dve malo odprtinici stredaj in dve zadaj.
aja firma je speq


če kdo išče neko poceni helmo za scoote ali mopede je to to. jaz sem pozitivno presenečen
 
Nazadnje urejeno:

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Kupil škornje v Hoferju za mojo sopotnico... če bodo zdržali pol od prvih sem zmagal. Sebi se nabavil lahke škornje ki jih uporabljajo v hrvaških policijskih specijalnih enotah za iste pare:)