Hladilnik - A je to ?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Jaz sem lani kupil nekega Candy a, pa kitajc dela ok, cena pa je bila 380 ali nekaj takega
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Mamo gorenje vgradno, 55fo 60 db meris zraven hladilnika. Tudi probavam uveljavit reklamacijo. Ts gorenje je res en sranje.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.787
6.072
113
Bom uveljavljal stvarno napako.

Dodatne stvari, ki ne delajo.

- Alarm za odprta vrata
- Alarm za previsoko temperaturo

Stranice se segrevajo (po mojem termometru do 40 ) ?

Če hladilnik nima zadnjih hladilnih reber, potem je normalno da se stranice grejejo, ker stranice predstavljajo hladilna jedra. Jaz sem lani kupil gorenjevega za na vikend, pa ga začudeno šlatam in si mislim, pa to je pečica, ne pa hladilnik, saj to nebo notri nikol hladilo, pa očitno hladi. Je pa tih tako, da se v taistem prostoru tudi spi BP (dnevna in kuhinja sta isti prostor). Ko se vrata ne odpirajo je ponoči tudi večinoma na idle..

Drugače pa ima vsak hladilnik specifikacijo o hrupu ponavadi že v trgovini izobešeno.
 
Nazadnje urejeno:
...se tudi jaz sprašujem, če so novejši glasnejši. Imel Privilega (Gorenje, retro izgled), ki ga nisem zaznal. sedaj imam Liebherr, pa je konkretno glasen, + vklaplja se vsako uro za min. 15 minut...
Kako pa je z modeli z inverterjem,če ga kdo ima, je to kaj tišje?

Mam njihovo zamrzovalno omaro z VCC kompresorjem (inverter) in je neslišno.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Fail hladilnika.
Izkoristim temo. Kolk zajebano je menjat pante na hladilnika zaradi kontra odpiranja kot je v originalu.?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Ne bi smelo bit, običajno so zraven celo navodila in vse potrebno. Problem je najbrž če si tisto pogubil.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Ni težko, sledi navodilom pa je.
potreboval boš verjetno kako plastiko, da zakriješ stare luknje, je pa zelo priporočljivo, da imaš zraven še en par rok se pravi pomagača, da ti lahko kaj pridrži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Tnx. Bo nov hladilnik, zajeb dobiti hladilnika z panti na levi strani. Zato vprasal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ni težko, sledi navodilom pa je.
potreboval boš verjetno kako plastiko, da zakriješ stare luknje, je pa zelo priporočljivo, da imaš zraven še en par rok se pravi pomagača, da ti lahko kaj pridrži.
Včasih si plastiko ponucal.iz tiste strani kamor si montiral.vrata. kako je sedaj z tem ne vem, ker sem zadnji hladilnik kupil pred 8 leti:sprasujemse:
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Hladilniki z možnostjo menjave strani odpiranja vrat imajo to navedeno v navodilih, prav tako imajo priložene pokrivne elemente, kateri se uporabijo pri menjavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in McGiver

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Za moj hladilnik piše 38db, izmerim cca 55 ob njem. Koliko je zanesljivo na telefonu merjenje pa ne vem.
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Prejšnji teden sem tudi jaz dobil novega Samsunga. Ena od lastnosti, da sem se odločil za to znamko je bila tudi oznaka za hrup. Prejšnji Beko je izdihnil po šestih letih. Možno, da res mora stati nekaj ur preden ga vklopiš, če je bil prej v ležečem položaju. Moj je prej nekaj ur stal pokonci pred bajto in ko smo ga prinesli v prvo nadstropje sem ga takoj vklopil. Dela neslišno. (če kdo rabi Bekota z malo plina, ga lahko odpelje)
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Še vedno pridno pnevmatira pri 60 db. Vsaj tistega nadležnega "počasnega" pnevmatskega kladiva pri 80db trenutno ni več.
Pa tudi smradu po zažgani plastiki/elektroniki je precej manj.
Mogoče ga bom sedaj pustil vklopljenega čez noč da vidim če me bo spet zbudil.
Samo si moram prvo alarm za dim zmontirati če se to čudo slučajno vžge ko spim.
Alarmi še vedno ne delajo.
 

Podobne teme