Hisni sef ?

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.203
289
83
Če imaš prostor vzemi večjega, hitro prav pride. Drugače pa to privijačiš v steno. Za kaj bolj ornk je pa cena konkretno višja, glej po teži, so nad 100kg.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.946
5.854
113
Daj kako predlog, ce se na to spoznas. Da vidim, na kaj biti pozoren. Jaz en cas razmisljam o tem, ne rabim veliko prostora, je pa fajn, ce je ognjevaren, vsaj malo vodoodporen in najbrž dovolj tezek, da ga ni najbolj simpl odnesti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.739
9.392
113
Jaz sem vzel raje s klasično ključavnico, ker elektronika prej crkne kot pa fizična zadeva. Pa ognjevaren je fajn, da je.
Potem moraš pa še razmisliti, kam ga boš dal. Za preprečitev kraje, je najbolje, da je nekje, kjer tatovi tudi pomislili ne bodo, da je. Pralni stroj recimo, hehe.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.849
1.285
113
Doma je verjetno najbolje vzidat nekaj, da ne pridejo s pajserjem ruvat teh hotelskih. So pa tile po 30e (zadnjic v hoferu) top za držat notri gloka pa tetko (da se vnuki ne igrajo) in pa razne tabletke (nitro, kamagra) - da se žena ne igra....
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.254
332
83
Daj kako predlog, ce se na to spoznas. Da vidim, na kaj biti pozoren. Jaz en cas razmisljam o tem, ne rabim veliko prostora, je pa fajn, ce je ognjevaren, vsaj malo vodoodporen in najbrž dovolj tezek, da ga ni najbolj simpl odnesti.
Tle , pa bolj je vaga bolje je.... Se mi zdi da niso edini v MB koncu v tem fohu. Vsekakor tradicija.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.985
820
113
Ce ze kupujes - poglej kaj od tebe pricakuje zavarovalnica.. ene imajo napisano “zaklenjeno hranisce”.. ene mislm da imajo pa zapisan kolk kg mora imet..
pa preber si splosne pogoje - kaj in v katerih primerih ti zavarovalnica kaj prizna
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.946
5.854
113
Hvala fantje, bom malo se pobrskala in se izobrazila. Niti ne gre tok za krajo česa obče vrednega. Ampak ce ze glih kaj zagori, pride voda, no vse nametano ne 100 koncih - dokumenti, ipd... Da je na kupu, urejeno, vsaj malo zasciteno pred zunanjimi vplivi in potem tudi vedno ves kje iskat.

Nakita itak nimamo, denarja pa gotovini bolj ne kot ja...