Henry Cole...

I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, glede bemfle pa je imel prav
smile-1.gif
oni butec pa še butne, da vozi bemflo, ker je ženi všeč. Bejž no bejž s tistim predpotopnim dizajnom.

Ker je vozil po veliko državah, najbrž ve, kaj so to mountains, čeprav jaz imam hudo slab občutek, da je tip res nerazgledan, da je vse vnaprej pripavljen, on pa se vozi, kjer mu rečejo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Ker je vozil po veliko državah, najbrž ve, kaj so to mountains, čeprav jaz imam hudo slab občutek, da je tip res nerazgledan, da je vse vnaprej pripavljen, on pa se vozi, kjer mu rečejo.
Prvo preberi njegov življenjepis predno daješ izjave o nerazgledanosti. Tip je dal v življenju več skozi kot bomo mi upali sanjati.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nema veze, če butne v oddajo, ko je že zmontirana, da na "meji" (EU države) ni bilo težav, to že dovolj pove o njegovi razgledanosti.

Sicer pa, a ne da vsak marsikaj v življenju skozi? kaj pa ti veš, kaj smo drugi dali skozi.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nema veze, če butne v oddajo, ko je že zmontirana, da na "meji" (EU države) ni bilo težav, to že dovolj pove o njegovi razgledanosti.

Sicer pa, a ne da vsak marsikaj v življenju skozi? kaj pa ti veš, kaj smo drugi dali skozi.
Ja res ne vem kaj je ste dali drugi skozi, vem pa kaj je dal on. In skoraj sem prepričan, da v SLO redki, kateri imajo takšno karijero oz. življensko šolo kot jo ima on. Zato je nabijanje o njegovi (ne)razgledanosti glede na izjavo da na meji ni bilo težav za moje pojme (milo rečeno) idiotsko.
Over and out.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, zaradi mene je lahko papež, če ima smešne izjave, so pač smešne pa nima to nobene veze s tem, kaj je skozi dal in kdo je.
Raje si oddaje poglej pa boš videl kakšne klati.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Hotel sem povedati, da je to zabavna dru¿inska oddaja (ne znanstvena, potopisna, strokovna...). Da se folk zabava ko rece tip namesto Makarska Marakesh
smile-1.gif
. In da smo mi napisali ze 4 strani na to temo.
In temu se rece show buisines
wink-1.gif