Gumball skozi Slovenijo!!

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hehe... teli policaji so tud kekci.

kaj pa, če bi bila mi ena redka država, kjer bi jim pa pogledali skozi prste??? Lep bi jim zaželi varno vožnjo pa je!

uni se jim pa smejejo, ko policaji položnice pišejo.

pa tebi pa ni pomoči, meni zadnjič tudi ni zaželela varno vožnjo, ko sem na AC pripeljal 99 na 80, ampak mi je položnico napisala, tem, ki imajo polno rit vsega pa naj reče srečno, pa probi še malo bolj dirkat
bonk.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hehe... teli policaji so tud kekci.

kaj pa, če bi bila mi ena redka država, kjer bi jim pa pogledali skozi prste??? Lep bi jim zaželi varno vožnjo pa je!

Vse ustavit in žarnice štet, pol avtov zaplenit ker ne ustrezajo homologacijam, še premalo so pokasiral od njih. Naslednjič bandi bogataški prepovedat vožnjo čez našo pošteno državo (vsaj naj se napovejo in uradno zahtevajo spremstvo kot to naredijo navadni in pošteni ljudje)!
10.gif


Vsi ki ste nad tem navdušeni ste pa ene navadne pleh pičke, delat pojdite gamad zahojena namesto da se slinite ob teh zadrogiranih povzpetnikih, katerih edino bogastvo je dejansko bogastvo! A o kakšnih moralnih načelih še niste slišali? Verjetno ste peljali svoje otroke občudovat tale svetleč in neuporaben pleh in zaradi tega bodo postali ali taki kot vi ali pa taki kot ta zahojena bogataška smetana!
stupid-1.gif


... pa resno mislim majkemi!:)
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Da te ne bo pobralo od Slovenceljstva...
bonk.gif


Ce lahko, zakaj ne bi? Bi se morali sekirati da ti (tako kot ostali tukaj) nimamo dovolj $$$ da bi se se mi prijavili - ampak, opa, imas pa moralne vrednote?
cool-1.gif


Ce imas dovolj denarja, da se ne sekiras, ce ti zaplenijo avto, lahko placas kazni, in si lahko vzames dovolj cajta za tole - jaz bi sel takoj
smile-1.gif
Ampak, jasno, prej bi pa se malo pomoraliziral :D
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Utiševalec, mi2 očitno nisva kompatibilna s tem svetom, ki je krenil v povsem napačno smer. Sej je fajn voidet dober avto pa ga tud met. Ampak vse ima pa ene meje. In te gumbalerji so jih presegli - pregrešno dragi avti, katere bi naj zaslužiši s svojim nadpovprečnim talentom. Ok, to še toleriram. Ampak ogrožanje življenj s svojimi dejanji pa ne (prehitra vožnja).

Sicer pa, kako so že rekli - odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo.
smile-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Jebemtis, Maverick, kdaj bos zbrisal forum avtomobilizem? Pol ljudi v njem ogroza zivljenja - pa ja ne bos tega dopustil?!
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Kar sem jih jaz videl so prav lepo peljali po AC. Resda nad omejitvijo, a brez kakšnih izsiljevanj, prehitevanj, objestnosti ... še varnostno razdaljo so imeli večjo kot večina Slovencev na AC. Sigurno so peljali bolj varno kot kakšen mX, ki ga s 5 piri v riti žge 200 na uro iz Slovenske Bistrice v Maribor.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Očitno ne razumeš besede "slovenceljstvo" ker dunajski konjušarji so vedno delali in čistili gnoj za druge. Tako kot v tem primeru ko mahanje z nadvozov AC pomeni samo da jim daješ spoštovanje, lastnega (samospoštovanja) pa nimaš.

Pa bit zaljubljen v pleh ni nič narobe, ampak tem (večinoma) neokusno polepljenim kripam pač ne moreš reč dogodek in jih malikovat kot sveti totem. Plačajte si drugič karto za kakšen večji avtosalon pa boste videli 3x več pleha na kupu.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Očitno ne razumeš besede "slovenceljstvo" ker dunajski konjušarji so vedno delali in čistili gnoj za druge. Tako kot v tem primeru ko mahanje z nadvozov AC pomeni samo da jim daješ spoštovanje, lastnega (samospoštovanja) pa nimaš.

Jebemtis! Prav imas! jebeštrga, nobenemu motosportu ne bomo vec dajali spostovanja. Rally Saturnus skenslat, prenose formule prepovedat, vse tele domace pol-legalne-delno-prijavljene hribovske rallyiste pozapret, Grobnik obkrozit z bodeco zico in minskim poljem, Zlata Lisica in Vitranc sta pa itak samo nosenje denarja tujim sponzorjem, in tega v idilicni alpski delezici Slovenistanu RES ne rabimo!

cheer.gif


Citat:
Pa bit zaljubljen v pleh ni nič narobe, ampak tem (večinoma) neokusno polepljenim kripam pač ne moreš reč dogodek in jih malikovat kot sveti totem. Plačajte si drugič karto za kakšen večji avtosalon pa boste videli 3x več pleha na kupu.

Ker je, seveda, isto ce gres gledat tole v salon, ali pa ce ga vidis na cesti, kako ga nekdo v resnici uporablja za to, kar je avto (dajmo se ne slepiti tukaj, zakaj si kupis Lamboja, ce ne za gonit in razkazovat) namenjen?
smile-1.gif

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
Utiševalec:
ne nisem jih peljal, ker jih nimam, pa tud ko jih bom imel, jih ne bom. niti nisem šel sam na nadvoze z roko v hlačah stat. Meni ni tale gumball nič posebnega. Samo zakaj bi se kot policaj delal norca iz sebe, ker tista kazen za njih ni "kazen", ampak strošek. Kot cestnina, benz, pijača, obleke, gume, ipd... ipd... Se pravi da, ko dobi kazen jo da v tošl, ko bo prišel do hotela bo plačal po netu in bo. Uau, cilj dosežen, vsi smo srečni in zdravi. zarad unih 3 pik se pa tud ne sikiral. Pa zakaj bi rabili spremstvo? ker ima avto za 300.000??? a so preširoki? pretežki?? kakšno spremstvo no??? in predvsem ZAKAJ??

In očitno vam gre v nos, da so bogataši. A ko je v portorožu regata se pa noben ne spotika? sej tam je tud en kup bogatašev. Šport je šport. eni dajo za kolo 15k €, eni pa za avto 200.000€. pač, kar človeka veseli.

Maverick:
Marsikdo ogroža življenja v mestih, kjer so hitrosti 40-50km/h. Če ga pa en na prazni AC stisne 250, pa tud ne vidim, da bi bilo kaj hujšega. Agresivni tud niso, tako da tiščijo tam, kjer lahko.


Aja pa še to: ko sm jih prejle srečal na AC, ni noben tiščal, prehiteval po desni, blendal, se limal na rit... kar drugače ni tako redek pojav na naših cestah. in to počnejo "navadni" smrtniki, povprečneži, delavci,...
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.706
71
48
Se popolnoma strinjam s tabo. Pač nepotreben sprevod ekshibicionističnih bogatašev, nič druzga. Če hočem gledat hude avte grem na kak track day v tujino in jih vidim v taki akciji kot se zagre, ne pa tole. Oglobt bi jih mogl kjer se da in na njih maksimalno zaslužt - mogoče bi pa s tem nardil ful za prepoznavnost slovenije - če bi recmo vsem najdl neki zaplenl avte.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Ja tej paradi kiča ne moreš reč motošport, seveda lahko spoštuješ dobre voznike in jih gledaš. Ampak a je bilo to danes bistvo?
grims-1.gif


Na avtosalonu vidiš vozila kot jih predstavijo proizvajlci oz. predelovalci, bistvo je v tem da greš gledat avte (četudi si jih ne moreš lastit). Pru gumballu gre za šov bogatašev, ki raji pokažejo česa oni ne morejo imet, raja pa jih zato časti. Bedno skratka!
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Smo ze na poti iz Zagreba..

Na poti v Zagreb smo skupaj z glavnino preckali mejo, pred nami vozil AM one-77.
Pred slovensko mejo vecina udelezencov izven avtomobilov, kjer so se slikarili, vsak katerega si slikal lepo pomahal. Na hrvaski meji pa ze pred mejo policaji hodili okrog avtomobilov, noben ni smel stopiti iz avtomobila. Na meji cakali pol ure. Gumballovci zgledali rahlo nezadovolno
smile-1.gif


V zagrebo super, videli vecino avtomobilov, vsi so se ustavili in avto imeli parkiran par 10 minut, folka je bilo ogromno, nekje par tisoc. One-77 je zapel s prvim odbijacom ob izhodu iz trga. Vecina avtov ob prihodu na cesto potegnila na polno. Super vzdusje res.

Na poti nazaj sem opazil slr na hrvaški meji, ocitno ga ne spustijo notri, tablice je imel dubajske. Ferrari 430 stoji na ostavnem pasu med Brezicam in Krskem. Na cestninki obravnavajo pa Italijo in 300c str.

Drugace je bil pa strog nadzor nad vinjetam.

Nepozaben dogodek
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Očitno ne razumeš besede "slovenceljstvo" ker dunajski konjušarji so vedno delali in čistili gnoj za druge. Tako kot v tem primeru ko mahanje z nadvozov AC pomeni samo da jim daješ spoštovanje, lastnega (samospoštovanja) pa nimaš.

Pa bit zaljubljen v pleh ni nič narobe, ampak tem (večinoma) neokusno polepljenim kripam pač ne moreš reč dogodek in jih malikovat kot sveti totem. Plačajte si drugič karto za kakšen večji avtosalon pa boste videli 3x več pleha na kupu.

aha. potem vsi ko mahajo nekomu, nimajo svojega spoštovanja, in ga izkazujejo drugemu??? kakšne zanimive teorije imaš ti?!

Nalepke: spet - to je tvoj okus. zakaj bi druge silil s stem? če je tebi grdo poliman, ga boš ti drugače, a ne? Vidiš, ravno avtosalon je neprivlačen, ker je preveč običajen. Jest sem že sit zglancanih avtov, k se vrtijo na podnu, in pičk, k visijo zraven. Raje vidim enga svinjskega od prahu in kilometrine, ker vem, da je že nekaj dal za sabo, in ne stoji samo v garaži. in glede nalepk se strinjava. tud meni niso všeč, samo zaradi tega nobenega ne obtožujem in žalim.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hehe... teli policaji so tud kekci.

kaj pa, če bi bila mi ena redka država, kjer bi jim pa pogledali skozi prste??? Lep bi jim zaželi varno vožnjo pa je!

Vse ustavit in žarnice štet, pol avtov zaplenit ker ne ustrezajo homologacijam, še premalo so pokasiral od njih. Naslednjič bandi bogataški prepovedat vožnjo čez našo pošteno državo (vsaj naj se napovejo in uradno zahtevajo spremstvo kot to naredijo navadni in pošteni ljudje)!
10.gif


Vsi ki ste nad tem navdušeni ste pa ene navadne pleh pičke, delat pojdite gamad zahojena namesto da se slinite ob teh zadrogiranih povzpetnikih, katerih edino bogastvo je dejansko bogastvo! A o kakšnih moralnih načelih še niste slišali? Verjetno ste peljali svoje otroke občudovat tale svetleč in neuporaben pleh in zaradi tega bodo postali ali taki kot vi ali pa taki kot ta zahojena bogataška smetana!
stupid-1.gif


... pa resno mislim majkemi!:)

hysterical-1.gif
Bogi revez.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
vinjete..napoved voznje..pa vi niste resni.

pride nekdo, da naredi pomp..in vi..kenjate. se dobr, da se na barju niso zmenil d akupijo vse, ne sam smarno goro
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Sej se umikam iz te teme in vam jo prepuščam nazaj, sem samo hotel povedat da nismo vsi enako navdušeni ob tem plehu in njihovih badass lastnikih.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zakaj nisi...

in komu naj se napovejo..ker jaz ko letim po ac, se ne napovem..pa še skrit se probam

in res..komu naj se napovejo..mi imamo dovolj dela sami s seboj