Grčija - Lefkas - Vassiliki

Vajpr

Zelenc'
7. jun 2013
3
0
1
Z avtodomom imamo nameni iti na zgoraj omenjen otok. Ker nismo ravno "prijatelji" kampov me zanima, kako je s spanjem izven kampov? Ima kdo kakšne izkušnje iz tega konca ali na splošno kako je s tem v Grčiji?
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Mislim da bos tezko spal izven kampa...ne celotnem Lefkasu...vse porasceno, strmo, ozko...
Ce je dovoljeno pa ne vem.

LP
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Kar sem videl, so kemperji kar veliko kampirali na divje. Nasploh na plažah. Sicer pa tudi Lefkada nima prav veliko kampov.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
v vassilikiju je veliko avtodomov direkt na plazi, ceprav je kamp 100m stran. za ostale lokacije pa ne vem..
 

Vajpr

Zelenc'
7. jun 2013
3
0
1
Hvala za vse odgovore.
Tudi jaz sem videl, da so bili kamperji na plaži v Vassilikiju pred 2 leti. Letos pa sem bral v enem izmed potopisov, da je pri vstopu na otok nova tabla za prepovedano spanje izven kampov. Pa me je zanimalo, koliko se to dejansko izvaja in pregleduje s strani policije oz. lokalnih oblasti. Očitno bomo morali sami preverit
smile-1.gif
.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ma kaj pa vem.. lani sem bil v vassilikiju v hotelu direkt pri policiji, pa mi niso delovali kaj prevec zainteresirani za karkoli. tudi ljudje v avtodomih niso zgledali prevec zaskrbljeni:)
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Na gialos beach so avtodomi, lani ko sem bil so bili tudi slovenci. Drugace so pa avtodomi tudi parkirani ob cestah pač kjer je prostor. lp