Grčija - kam?

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.054
113
Prebrskal sem 3/4 interneta
grin1.gif


Kaj bi predlagali za mojo situacijo (2 mladi osebi): Odhod je v prvi polovici julija, ni važno ali je samo nočitev z zajtrkom, polpenzion ali allinclusive, 3* ali več, manjši otok, rent-a-car za 2-3 dni, zanimiva okolica, bližina kakšnega večjega mesta, možnost (ne predivje) zabave...

V Grčiji še nisem bil, nisem ravno hotelski tip človeka, saj sem do sedaj kampiral...

V ožji izbor so prišli Kos, Lefkos in Santorini...

Ajde, še vi me malo zmedte...
bonk.gif
 

IAmLost

Pripravnik
3. sep 2007
87
0
6
santorini- zelo lep otok, tri različna mesta, tako da zvečer ne rata hitro dolgčas, predlagam raje skuter zaradi parkiranja, veliiiko zanimivih stvari v mestih, prijazno osebje, dobri izleti naokrog vulkana, niti ne predrag, sploh letos verjetno ne, ker so prej dobro živeli od američanov, ki jih letos verjetno ne bo
zmaga.gif
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Lahko ti povem za Kos: odlična destinacija, sploh Kardamena ali mesto Kos, okolica.
Rentanje od cca 30 Eur naprej, hrana zelo ok, videti tudi par stvari, meni zelo všeč, bi se še vrnil, vendar smo bili že 2x, tako da pade letos kak drugi del Grčije.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kos je lep, ampak ne tako kot Karpathos. Kos je bolj za mlade, tiste plaže so sicer lepe, ni pa niti najmanjše primerjave z lepoto plaž na karpathosu. Če sta sama in ne rabite nekih diskačev ter podobnega, potem bi jaz odsvetoval Kos. Vsekakor pa ni slaba izbira, samo lep pa ni pol toliko.