Grčija kam?

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Tisti ki ste rentali skuter/motor... Je to bolje uredit preden gres dol preko interneta, ali potem na licu mesta?

Na licu mesta, kjer je več ponudnikov
smile-1.gif
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Karpathos je bil moje prva izbira, ampak so bili žal vsi leti na petek, ko pa ne moreva - poročaj pa kako sliko nalimaj ko boš nazaj
cheer.gif
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Lefkas- Agios Nikitas - kje najceneje najeti avto (agencija)? Rad bi ga kar online najel, če ima kdo kak nasvet.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ma rentas na licu mesta...ni treba preko neta. Razen ce gres v glavni sezoni in se bojis da zmanjkajo. So pa kolikor se spomnim samo dve agenciji ki ponujata rent-a-car v Agios nikitas. Imena sem pozabil

LP
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Evo jutri greva na Karpatos. Zanima me, ce kdo ve kje bi dobil kaksno sliko z zemljevidom otoka. V mislih imam kaj vecjega in v veliki resoluciji. Bi si dal na telefon in bi imel s seboj...
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Evo jutri greva na Karpatos. Zanima me, ce kdo ve kje bi dobil kaksno sliko z zemljevidom otoka. V mislih imam kaj vecjega in v veliki resoluciji. Bi si dal na telefon in bi imel s seboj...

Kupiš v prvi štacuni. V katerem predelu boš stacioniran?
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Evo midva danes rezervirala Zakintos.Astir Beach. Kakšni hitri predlogi za plaže, oglede? Tista plaža, ki je na vsaki reklami za Zakintos je najbrž dostopna samo z ladjo, ali pač?
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Citat:
Uporabnik digg pravi:
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Evo jutri greva na Karpatos. Zanima me, ce kdo ve kje bi dobil kaksno sliko z zemljevidom otoka. V mislih imam kaj vecjega in v veliki resoluciji. Bi si dal na telefon in bi imel s seboj...

Kupiš v prvi štacuni. V katerem predelu boš stacioniran?

Nastanjena sva bila v bližini Pigadie. Potem niti nisem najemal avtomobila, ker sva imela blizu hotela avtobusno postajo od koder so vozili avtobusi na večino teh glavnih plaž. Načeloma imam rad dopust brez avtomobila saj se že doma samo vozimo sm in tja. Nama je to bolj ustrezalo. Drugače pa je otok nenormalno lep in res vreden obiska. Midva se bova še vrnila...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.508
1.059
113
Titograd
Citat:
Uporabnik digg pravi:
Evo midva danes rezervirala Zakintos.Astir Beach. Kakšni hitri predlogi za plaže, oglede? Tista plaža, ki je na vsaki reklami za Zakintos je najbrž dostopna samo z ladjo, ali pač?

Navagio? Meni tudi izgleda da je dostopna samo iz morja, klifi strmi u tri pm
smile-1.gif


Zakintos, Krf, Lefkas, Karpathos, Mikonos.... na katerem od teh ne piha? Ok, sapica je že ql da ni tak vroče, ampak da piha tako da je za surfanje in kajtanje ok pa ne bi rad.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na Krfu je milina, pa na Kefaloniji tudi ni pihalo, najbrž enako tudi na Zakintosu in Lefkasu, ki so vsi skupaj...
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Lefkas ima lokalni veter.. Vassiliki in tam zgoraj ori lefkadi piha (pa se to ne cel zaliv), drugje je normalno.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Super,... a si slučajno kaj porajtal, koliko pride skuter za renatanje? Se da z njim prevozit otok? Ker baje so kr orng klanci, zarad tega sprašujem.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Je bilo ze use napisano....skuter pride okoli 13€/dan +- kak evro, odvisno od casa najema in moci skuterja. Prevozit se da pa vse. Itak imas zalet in gre.

LP