Grčija 14 dni začetek junija z malimi otroci

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Iščem in iščem, pa se ne morem odločiti. Pozna kdo hotel, ki je iz prve roke OK in ne predrag? Poudarek na prijaznosti družinam (večje sobe) in posebej otrokom (igrišča, otroški bazen, otroški sedeži v restavraciji, animacija, itd.). Vleče me na Rodos ali Zakintos. Lahko tudi kam drugam, samo da se leti iz Ljubljane.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

So vzgojeni in primerni za hotel, da ne bodo motili s "kričanjem" drugih gostov?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
So vzgojeni in primerni za hotel, da ne bodo motili s "kričanjem" drugih gostov?

Kako debilno vprašanje
bonk.gif


Preskoči temo, kolega.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Oprosti, ampak to se mi zdi tudi pomembno vprašanje zaradi sobivanja z ostalimi turisti.

Drugače pa ti predlagam otok Kefalonijo, hotel Porto Skala, ki je primeren za deco, ugodna cena, bazen za deco, z animacijo (Slovakinje) in ga priporočajo tudi druge družine.

http://www.portoskala.com/home.htm

Sam sem bil v tem hotelu in dece je bilo veliko, a vsi pridni in lepo vzgojeni.

Intelekta, let iz LJ, pa še bližje je kot Rodos, je pa to otok poleg Zakynthosa.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Oprosti, ampak to se mi zdi tudi pomembno vprašanje zaradi sobivanja z ostalimi turisti.

Drugače pa ti predlagam otok Kefalonijo, hotel Porto Skala, ki je primeren za deco, ugodna cena, bazen za deco, z animacijo (Slovakinje) in ga priporočajo tudi druge družine.

http://www.portoskala.com/home.htm

Sam sem bil v tem hotelu in dece je bilo veliko, a vsi pridni in lepo vzgojeni.

Intelekta, let iz LJ, pa še bližje je kot Rodos, je pa to otok poleg Zakynthosa.

Poglej, jaz hitlerja špilam doma. Na dopustu ga ne bom. Če bo otrok zunaj malo bolj glasen, bo pač malo bolj glasen. Zato pa iščem DRUŽINI PRIJAZNE hotele. Kjer ne bo polno mladoporočencev, mularije ali penzičev, ki bi mojega otroka in mene grdo gledali zaradi tega.

Samo za primer: http://www.sunbeach-rhodes.gr/family-hotel-rhodes-,default-en.html
Žal bi moral tu sam skompletirati letalo, prevoz, hotel, pa nimam časa. Ne najdem pri nobeni agenciji.

Hvala za info, bom pogledal.
 

Ira

Pripravnik
30. jul 2010
112
0
16
Če gre za Sun Beach Resort Complex, potem g. Google najde sledeče slovenske agencije: Sunholidays, Avantura, ponudba tudi na Firstminute (let iz LJ) ...

P.S. Odgovor alterjevemu kolegu, ki pravi, da morajo biti mulci v družinam prijaznih hotelih tiho in pri miru - to je ravno tako, kot če bi študentom na absolvetnskih izletih rekli, da se tu ne bo plesalo, pilo in žuralo :p
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Ira pravi:
P.S. Odgovor alterjevemu kolegu, ki pravi, da morajo biti mulci v družinam prijaznih hotelih tiho in pri miru - to je ravno tako, kot če bi študentom na absolvetnskih izletih rekli, da se tu ne bo plesalo, pilo in žuralo :p

Res je, a v restavraciji se npr. obeduje, ne pa kriči, teka za hrano in s hrano in nasploh neprimerno vede. Zato so igrala oz. drugi prostori
smile-1.gif

V takšnem kontekstu sem mislil, da je mogoče kdaj bolje o kakšnem apartmaju razmisliti ... V bistvu je žalostno, da moraš iskati iz tega vidika "družinski" hotel, ne pa iz vidika, da bi otrokom nudil čimveč zabave in "zaposlitve", da se tudi starši malo spočijejo.

Če to štima, ne bo težav z iskanjem hotela.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Ira pravi:
P.S. Odgovor alterjevemu kolegu, ki pravi, da morajo biti mulci v družinam prijaznih hotelih tiho in pri miru - to je ravno tako, kot če bi študentom na absolvetnskih izletih rekli, da se tu ne bo plesalo, pilo in žuralo :p

Res je, a v restavraciji se npr. obeduje, ne pa kriči, teka za hrano in s hrano in nasploh neprimerno vede. Zato so igrala oz. drugi prostori
smile-1.gif

V takšnem kontekstu sem mislil, da je mogoče kdaj bolje o kakšnem apartmaju razmisliti ... V bistvu je žalostno, da moraš iskati iz tega vidika "družinski" hotel, ne pa iz vidika, da bi otrokom nudil čimveč zabave in "zaposlitve", da se tudi starši malo spočijejo.

Če to štima, ne bo težav z iskanjem hotela.

In kako bi ti obvladal 4-letnika, ki ne bi počasi jedel ali pa sploh ne bi jedel in bi raje tekal po restavraciji? Da vidim strokovnjaka...
 

Ira

Pripravnik
30. jul 2010
112
0
16
Kakorkoli obrnemo, otroc (pa odrasli tut) so takšni in drugačni. In fajn bi blo, da imajo starši toliko zdrave pameti, da sami presodijo, kje dopustujejo (apartma, hiška, soba, hotel). O sami nevzgojenosti bi lahko odprli novo temo kje drugje na Alterju, tukaj pa se držmo teme.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Ira pravi:
Kakorkoli obrnemo, otroc (pa odrasli tut) so takšni in drugačni. In fajn bi blo, da imajo starši toliko zdrave pameti, da sami presodijo, kje dopustujejo (apartma, hiška, soba, hotel). O sami nevzgojenosti bi lahko odprli novo temo kje drugje na Alterju, tukaj pa se držmo teme.

Imaš prav.

Kolegov predlog mi je precej všeč. Če bo tudi žena za, gremo tja.
smile-1.gif
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:In kako bi ti obvladal 4-letnika, ki ne bi počasi jedel ali pa sploh ne bi jedel in bi raje tekal po restavraciji? Da vidim strokovnjaka...
Zakaj pa zdaj nekateri ne tekajo po restavraciji? Pa bi tudi radi.
Zakaj pa pred 50 leti nihče ni tekal po restavraciji? Pa bi tudi bili radi.

Mogoče zato, ker staršem ni bilo vseeno... Ne trdim, da je tebi vseeno (te ne poznam, tako da nohardfeeligs), poznam pa jih dosti takih, ki delujejo po principu; aaahhh, naj dela kar če, mam vsaj jaz mir.

Dejansko organsko ne prenašam familij s podivjanimi otroki, ki delajo štalo. Naj gredo na robinzonske počitnice, tam nobenega ne bodo nervirali.

@ChaoRen: še enkrat, ne leti nate, da ne bo nesporazumov, govorim nasplošno.
In ja, imam otroke.
 

Ira

Pripravnik
30. jul 2010
112
0
16
@tesfalar: jaz sem bla na robinzonskih 5x do zdaj in še čisto vedno so mi šli bolj na živce tastari, ki so se ga vsak dan nabutal na mrtvo, tako da je bil cel kraval že popoldne na plaži in namesto da bi ob večerih poslušala petje čričkov, sem kozlanje, neubrano petje ob kitari in razgrajanje, kreganje. Drugače je na bolj obljudenih plažah, kjer mularija dejansko res leta vsepovprek, po tujih brisačah, se šprica z vodo ... Ampak glej, povsod se najde kak manglc, ki ti bo skakal po glavi, tut v hotelih - od glasnih Italijanov, nevzgojenih Rusov, picajzlastih Angležev pa seveda vsakršne mularije.
Vsak si sam izbira, kam bo šel na dopust in če je to družinski hotel, tudi prav. Tam so bolj navajeni upitja in razgrajanja, in če so recimo 'tvoji' otroci, ki to počnejo in te vsak mimoidoči gleda izpod čela, hja, le komu bo bolj nerodno, tebi ali ostalim? Vem, da se najdejo tudi starši, ki jim dol visi, kaj počnejo otroci, ampak tko pač je. Pred približno 6 leti sem bila v enem hotelu na HRV (prvič in zadnjič), kjer so vsako noč pol hotelskega inventarja zmetali ven prav pošteno okajeni Slovenci, ki so imeli tam neko 'podjetniško tekmovanje'.
In če recmo tebi, tesfalar (no, pa ne nujno tebi, govorim na splošno), ne ustreza kirčanje ter vik in krik mulcev, izbereš drugo varianto dopusta, simpl. Jaz že nardim tko
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:In kako bi ti obvladal 4-letnika, ki ne bi počasi jedel ali pa sploh ne bi jedel in bi raje tekal po restavraciji? Da vidim strokovnjaka...
Zakaj pa zdaj nekateri ne tekajo po restavraciji? Pa bi tudi radi.
Zakaj pa pred 50 leti nihče ni tekal po restavraciji? Pa bi tudi bili radi.

Mogoče zato, ker staršem ni bilo vseeno... Ne trdim, da je tebi vseeno (te ne poznam, tako da nohardfeeligs), poznam pa jih dosti takih, ki delujejo po principu; aaahhh, naj dela kar če, mam vsaj jaz mir.

Dejansko organsko ne prenašam familij s podivjanimi otroki, ki delajo štalo. Naj gredo na robinzonske počitnice, tam nobenega ne bodo nervirali.

@ChaoRen: še enkrat, ne leti nate, da ne bo nesporazumov, govorim nasplošno.
In ja, imam otroke.

No, jaz ti pa iz prve roke lahko povem, da nekateri otroci padejo v fazo, kjer NIČ, ama prav nič ne pomaga. Hočejo delat vse sami, po svoje in celo uživajo, če starši zraven izgubljajo živce. Če so starši mirni, je pa itak tako kot ti pišeš. Če je istočasno prisotna še "konkurenca" v obliki dojenčka, ki potrebuje vso mamino pozornost, je stvar popolna.

In ne, ne pustimo otroka, da dela kar hoče.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
nahrung002.gif
Ne bi mogla lepše napisat.
Saj tisti starši, ki jim je nerodno, ker jih cela hala izpod obrvi gleda, so itak ok. Z robinzonskimi sem mislil samo to, da naj narod s podivjanimi mulci gre nekam na samo, da drugih ne živcira.

Drugače je pa moj največji živčni zlom (in, priznam, sram da sem Slovenec) bil takrat, ko je v isti hotel par dni za nami prišel poln avtobus Prekmurcev. Pa so drugače Prekmurci zelo v redu, ampak z vsem tardečim, ki so ga imeli v prtljažniku od busa, bi se lahko za teden dni zakempirali tudi na Tepanjah, pa tričetrt udeležencev še opazilo ne bi, da morja ni blizu.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Te čisto razumem okoli pozornosti in dojenčkov ipd. Been there, done that.
Se pa ne strinjam da NIČ ne pomaga. Vedno se kaj najde, mi starši pa moramo ugotoviti kaj in kako.
Če ne drugo, pa oblečen pod mrzel tuš, pa da ga vidim junaka...
evil.gif

Npr., ker se nismo mogli zmenit okoli ne-gledanja risanke, sem tudi že TV ven odmontiral in nesel v klet,
on pa je tudi že nepospravljene igrače lastnoročno v kontejner nesel (pa ni bilo kar iz prve, da ne bo nesporazumov).
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Te čisto razumem okoli pozornosti in dojenčkov ipd. Been there, done that.
Se pa ne strinjam da NIČ ne pomaga. Vedno se kaj najde, mi starši pa moramo ugotoviti kaj in kako.
Če ne drugo, pa oblečen pod mrzel tuš, pa da ga vidim junaka...
evil.gif

Npr., ker se nismo mogli zmenit okoli ne-gledanja risanke, sem tudi že TV ven odmontiral in nesel v klet,
on pa je tudi že nepospravljene igrače lastnoročno v kontejner nesel (pa ni bilo kar iz prve, da ne bo nesporazumov).

Namenoma sem uporabil besedo "faza". To lahko traja pet minut, eno uro ali pa par mesecev. Pa dajmo res nehat okrog vzgoje otrok v tej temi.
smile-1.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Iščem in iščem, pa se ne morem odločiti. Pozna kdo hotel, ki je iz prve roke OK in ne predrag? Poudarek na prijaznosti družinam (večje sobe) in posebej otrokom (igrišča, otroški bazen, otroški sedeži v restavraciji, animacija, itd.). Vleče me na Rodos ali Zakintos. Lahko tudi kam drugam, samo da se leti iz Ljubljane.
Jaz sem bil z tamalo lani tukaj .
Zelo zadovoljen, če te zanima pa kaj več, pa kar vprašaj.