Grčija 14 dni začetek junija z malimi otroci

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Laganas je načeloma ena izmed najdražjih možnih zadev v Jonskem morju (hrana, pijača), pa poleti imaš horde podivjanih angležev tam, ampak v začetku junija bi znalo biti še ok...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik grobo pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Iščem in iščem, pa se ne morem odločiti. Pozna kdo hotel, ki je iz prve roke OK in ne predrag? Poudarek na prijaznosti družinam (večje sobe) in posebej otrokom (igrišča, otroški bazen, otroški sedeži v restavraciji, animacija, itd.). Vleče me na Rodos ali Zakintos. Lahko tudi kam drugam, samo da se leti iz Ljubljane.
Jaz sem bil z tamalo lani tukaj .
Zelo zadovoljen, če te zanima pa kaj več, pa kar vprašaj.

2000€ za en teden all-inclusive za dva odrasla in dva mala otroka?
rolleyes-1.gif
Trenutno imam dva favorita (4* PolP, Kos ali Rodos) za 14 dni krepko pod 2k€.
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik grobo pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Iščem in iščem, pa se ne morem odločiti. Pozna kdo hotel, ki je iz prve roke OK in ne predrag? Poudarek na prijaznosti družinam (večje sobe) in posebej otrokom (igrišča, otroški bazen, otroški sedeži v restavraciji, animacija, itd.). Vleče me na Rodos ali Zakintos. Lahko tudi kam drugam, samo da se leti iz Ljubljane.
Jaz sem bil z tamalo lani tukaj .
Zelo zadovoljen, če te zanima pa kaj več, pa kar vprašaj.

2000€ za en teden all-inclusive za dva odrasla in dva mala otroka?
rolleyes-1.gif
Trenutno imam dva favorita (4* PolP, Kos ali Rodos) za 14 dni krepko pod 2k€.

No lani je bilo krepko ceneje, za ta denar verjemi, da tudi jaz ne bi šel.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.946
113
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:In kako bi ti obvladal 4-letnika, ki ne bi počasi jedel ali pa sploh ne bi jedel in bi raje tekal po restavraciji? Da vidim strokovnjaka...
Otroci niso problem. Problem so penzionisti. To je nevzgojen narod. Govorim iz izkušenj, ker sem prespal eno noč v hotelu Delfin (Izola). Že dolgo nisem doživel, da bi kdo preskočil vrsto pri samopostrežbi, tam pa sem videl en kup takih primerov. Naš 4-letnik tega ni počel in je lepo počakal, da si je izbral, kaj bi jedel (no ja, če bi sploh kaj).
Pojdi tja, kjer se ti zdi, da ti bo všeč. Če boš ti nezadovoljen, bodo tudi otroci nemogoči.
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Prav zares otroci so odkriti, radoživi in prekipevajo od energije...
Penzjonisti pa pokvarjeni, zagrnjeni, požrti in uživajo pri zajebavanju.
10.gif

- bašejo si marmeladke, maslo, med v žepe,... otroci že ne
- v džakuzijih sedijo čmbolj narazen in najdlje časa,... otroci že ne
-nabašejo tri zrezke na krožnik, pa cvilijo da so zanič,... otroci že ne
-štiri sladice na krožnik, potem pa vsake eno žlico v usta,... otroci že ne
-radi imajo mir, ko je pa harmonika zraven se spremenijo,... otroci že ne
-ko jejo mandarine, pomaranče, pljuvajo peške po tleh,... otroci že ne, vsaj moji ne
-v straniščih ne potegnejo vode, otroci pa jo in si umijejo roke
-pri sladolednem baru ne poizkusijo sladoleda z zajemalko in ga potem vržejo nazaj v sladoled

lahko pa bi še našteval, a marsikateri penzjonist bi lahko šel v malo šolo bontona kot jo imajo v vrtcih
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Rezervirano in plačano. 2 tedna polni penzion na Rodosu, Kalithea Mare Palace 4*. Letalo iz Ljubljane, 2 odrasla, 4-letnik in dojenček. Zavarovanje odpovedi in zdravstveno zavarovanje z asistenco pri Sončku. Vse skupaj 2050 €. Pri Kompasu ponujajo isto destinacijo, pa pride en teden 70 € ceneje kot dva tedna pri Guletu.
rolleyes-1.gif
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
902
396
63
za julij me zanima, tako bolj splošno... obvezno z avtom

kako dolgo rabiš za pot ? ( ok, via michelin že pove, samo kako to zgleda v sezoni ?), se zatakneš na meji MK-GR ?

Gužve na plažah ? Senca - samo marela ? dreves ni kaj za videt. Plaž je verjetno ogromno ? Večinoma mivka ?

Načeloma, če ti kaj ne odgovarja, vržeš brisače v avto in se premakneš 10-20 km in najdeš kaj ? Ali so privatne plaže ?

Pojma nimam o grčiji, ne bi pa rad deco vleko nekam prek pol kontinenta, da pol ugotovim da nemorem brisače na pesek postavit

brez da 3 komade premaknem , like makarska riviera
rolleyes-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
13-16 ur..odvisno od načina vožnje..ali se ustavljaš, ješ po gositlnah, ali voziš..greš dnevna ali nočna
meja se lahko zatakne..od 5 min do ene ure..pomaga slo tablica
guzva na plazah..kaj je to. senca...vecinoma amrela, rekdi grmi, drevesa. plaz ko dreka. vecinoma droben pesek..ne mivka
premikaš s elahko po mili volji..julija je tudi frej app na vsakem koraku. plaze julija so..prazne. ko smo bili mi je bilo vsaj deset plaz, kjer smo bili samo v druzbi s enajvec enega avta
privat palze so..pri kakih app, ampak nikol nben ne tezi. mi imamo en app kje rje privat plaza..pa se samo mi kopamo tam..drugi hodijo okoli. so pa take privat plaze redksot..pa niso privat, zaklenjene, ampak imajo pac lastniki prve vrste na plazi amrelo, lezalko.

men..zakon.
ve clahko zs, kake slike ob pivu...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Svaka čast da se vam da z avtom tako daleč. Meni je že Korčula skoraj predaleč.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
902
396
63
ok, hvala.

Če bo odločitev padla, te bom pocukal po zs ali pa na piru za dodatni info... trenutno še niti ne vem ali bi šel v kamp,

apartma ali hotel, opcije so vse odprte, prioriteta mi je predvsem brez gužve na plaži in plaža primerna otrokom. Se pravi brez

meduz, ježev, skal itd...

Cene v trgovinah so verjetno nekje na istem nivoju kot naše ? Gostilne imajo menda nabite cene ?
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
@CahoRen
Sploh ni dalec...ce špa se ti ne da vozit, se ruknes na trajekt...smo v eni podobni temi diskutiral otrajektu v Grcijo...je bila cena 180€ povratna za avto in 2 osebi
wink-1.gif


LP
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
@CahoRen
Sploh ni dalec...ce špa se ti ne da vozit, se ruknes na trajekt...smo v eni podobni temi diskutiral otrajektu v Grcijo...je bila cena 180€ povratna za avto in 2 osebi
wink-1.gif


LP

Split - Vela Luka pa 70€ ???
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik pipo pravi:
ok, hvala.

Če bo odločitev padla, te bom pocukal po zs ali pa na piru za dodatni info... trenutno še niti ne vem ali bi šel v kamp,

apartma ali hotel, opcije so vse odprte, prioriteta mi je predvsem brez gužve na plaži in plaža primerna otrokom. Se pravi brez

meduz, ježev, skal itd...

Cene v trgovinah so verjetno nekje na istem nivoju kot naše ? Gostilne imajo menda nabite cene ?

to je to. kamp je ok, app bolje, hotel..tale toroni daje za 100€ na dan 4 polpenzione..ni slabo.

cene v trgovinah..podobno našim, kaj ceneje, kaj drazje. sadje zelenjava predvsem boljsa. gostilne..naš nivo. nič psoebnega. gyros 2,3€, glavna jed..7..