Gramofon Marantz TT-42

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Ga ima kdo ? Kako ste zadovoljni z njim ?

Kje se ga da kupit razen v spletni trgovini in kje rezervne dele, kot sta jermen in igla ?
174212-344.gif
 

Priponke

  • 174212-344.gif
    174212-344.gif
    90,7 KB · Ogledi: 477
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Za rezervne dele načeloma ni problema. Če kaj rabiš povej...
Igle dandanes skoraj ne dobiš več, so pa v prodaji glave z iglo. Cene maloboljših se gibljejo od cca 100€ naprej.

Bi pa odebno vzel raje kaj drugega, še posebno v tem cenovnem rangu. Premisli o Pro-Ject-u. Že osnovna Debut serija je zelo dobra...
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Kdo je pa zastopnik ? Kje se da zadeva videt in kupit ? Se da dobit tudi pokrov ? Pokrov mora bit...

Drugače soliden gramofon za dobit je pa hujše ko v stari Jugoslaviji... Skoraj nikjer nimajo nič pametnega...
Big Bangi samo tiste cenene modele...
 
Nazadnje urejeno:

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
223
4
18
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Pa kateri Big Bangi majo to ??? Jaz ne najdem nikjer...
confused-1.gif
Ah, to je bilo že par let nazaj (2003/2004). Takrat je bila v Big Bangu (v MS) res lepa izbira HiFi komponent
nahrung002.gif
.
 

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Ga ima kdo ? Kako ste zadovoljni z njim ?

Kje se ga da kupit razen v spletni trgovini in kje rezervne dele, kot sta jermen in igla ?

Kupi raje Project boš zadovoljen ker tale Marantz ni bogve kaj...spremljaj Bolho na vsake toliko se najde kaj zanimivega.
17758-icon_confused.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik JEREMIJA79 pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Ga ima kdo ? Kako ste zadovoljni z njim ?

Kje se ga da kupit razen v spletni trgovini in kje rezervne dele, kot sta jermen in igla ?

Kupi raje Project boš zadovoljen ker tale Marantz ni bogve kaj...spremljaj Bolho na vsake toliko se najde kaj zanimivega.
17758-icon_confused.gif

Kaj manjka temu Marantzu ? Meni se zdi ravno prav ker ni preveč nastavitev ali pa jih ni sploh... Project ma preveč nastavitev zame... Mi je pa tudi všeč in je med kandidati za nakup... Ampak se bojim tistih nastavitev... Obtežitev igle že razumem, antiskating tudi malo, ampak balansiranje glave...
uf-1.gif
Gledam pa izključno nove... Nič po bolhi...

Technics ??? Kar sem našel je vse DJ-sko in zelo drago... (vem da dobri gramofoni niso poceni ampak...)

Bo pa gramofon kakršnkoli že bo priključen na Technicsa...
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik JEREMIJA79 pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Ga ima kdo ? Kako ste zadovoljni z njim ?

Kje se ga da kupit razen v spletni trgovini in kje rezervne dele, kot sta jermen in igla ?

Kupi raje Project boš zadovoljen ker tale Marantz ni bogve kaj...spremljaj Bolho na vsake toliko se najde kaj zanimivega.
17758-icon_confused.gif

Kaj manjka temu Marantzu ? Meni se zdi ravno prav ker ni preveč nastavitev ali pa jih ni sploh... Project ma preveč nastavitev zame... Mi je pa tudi všeč in je med kandidati za nakup... Ampak se bojim tistih nastavitev... Obtežitev igle že razumem, antiskating tudi malo, ampak balansiranje glave...
uf-1.gif
Gledam pa izključno nove... Nič po bolhi...

Technics ??? Kar sem našel je vse DJ-sko in zelo drago... (vem da dobri gramofoni niso poceni ampak...)

Bo pa gramofon kakršnkoli že bo priključen na Technicsa...
cool-1.gif

Tudi na Bolhi se prodajajo nove stvari in nazadnje ko sem pregledoval je bil en Project in to nov.
17758-icon_confused.gif

186174-project-debut-red1.jpg
 

Priponke

  • 186174-project-debut-red1.jpg
    186174-project-debut-red1.jpg
    5,8 KB · Ogledi: 346
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Z bolho sem imel zadnje nakup malce slabše izkušnje... Zelo ohranjeno je bilo zrisano, prasketajoče in preskakujoče...
Artikla pa oba iz leta 1990.
 
Nazadnje urejeno:

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Z bolho sem imel zadnje nakup malce slabše izkušnje... Zelo ohranjeno je bilo zrisano, prasketajoče in preskakujoče...
Artikla pa oba iz leta 1990.

Ja sej gledaš kaj kupuješ preizkusiš itd.
priden.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Kako naj preko bolhe karkoli preizkusim, če se zmenimo za po pošti ? Za oseben ogled sem oddaljen več kot 140 km...
 
Nazadnje urejeno:

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Kako naj preko bolhe karkoli preizkusim, če se zmenimo za po pošti ? Za oseben ogled sem oddaljen več kot 140 km...

Ja če pa te stvari tako kupuješ potem se čudim da sploh kaj imaš.
ne-ne-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik JEREMIJA79 pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Kako naj preko bolhe karkoli preizkusim, če se zmenimo za po pošti ? Za oseben ogled sem oddaljen več kot 140 km...

Ja če pa te stvari tako kupuješ potem se čudim da sploh kaj imaš.
ne-ne-1.gif

Ja nimam kake druge možnosti...
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Plošče naročujem iz Amerike in Skandinavije tako da se nikamor ne vozim.Ampak tukaj je govora o gramofonu ne o ploščah...
ne-ne-1.gif