GPS Program za outdoor aktivnosti

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Pozdravljeni!

Iščem en program, ki bi mi naprimer računal in izrisal/izpisal presmučane poti, vašinsko razliko, koliko km sem presmučal in podobno...

Kaj priporočate?


HVALA

LP
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Za Nokie z vgrajenim GPSom imaš na razpolago odličen program Sports Tracker. Beleži ti vse živo in kasneje si lahko ogledaš grafe in podatke, ki jih rabiš.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Lahko uporabiš: GPS Tuner, GPS dash2, GPSmeter, OZI explorer, TrackyPro in TrackPal. Katerikoli od naštetih programov bi ti morali odgovarjat za tvoje potrebe.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Za Nokie z vgrajenim GPSom imaš na razpolago odličen program Sports Tracker. Beleži ti vse živo in kasneje si lahko ogledaš grafe in podatke, ki jih rabiš.

Men kaže samo korake koliko jih naredim ostalo pa ne. Je potrebno kaj posebej nastavit?
 

Someone90

Pripravnik
22. avg 2007
122
0
16
34
Osebno priporočam program Run.GPS... namenjen je večini športov (tek, hoja, kolesarjenje, kajak,...). Meri vse kar si zmisliš, najbolj všeč pa so mi reporti, ki jih izdela zelo lično. Poleg tega ti sam program med treningom tudi govori: trenutna hitrost, razdalja, povprečna hitrost, kalorije,... vse živo. Potem omogoča tudi direkten prenos lokacije na internet (gprs...). Skratka, sam ga uporabljam že nekaj časa in mi je zelo všeč. Priporočam!

collage3_s.jpg
 

rambo123

Zelenc'
9. apr 2008
8
0
1
Halo...tudi mene mikajo taki programi za kolo in avto.....imam pa BlackBerrya 8800....kateri program mi svetujete??
confused-1.gif

Pa verjetno ni treba imeti to tudi internet vklopjen na mobiju, da deluje?
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Topačnima veliko skupnega z naslovom teme, pa vendar. Za utišanje telefona recimo lahko uporabiš razne profile managarje ali pa programček photo contacts, več o tem kar iščeš in tudi več programov in opisov le teh je v prilepljeni temi, malo si poglej.