GPS na računalniku?

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Imam nek bluetooth GPS sprejemnik za računalnik.

Sedaj me zanima kako to spravim v delovanje, da bi zadevo lahko uporabljal na prenosniku?

Ali na računalnik samo naložim adriaroute in recimo city navigator ali moram še kaj nastaviti, da dela?

Hvala za pomoč.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Hvala za nasvet.

Torej dobim program garmin mobile pc ga namestim in potem se uporablja Adriaroute al kako?
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Tako naj bi temu bilo.
Nabaviš program garmin za PC-je, nabaviš adria route namestiš in je to to.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Hvala, ko dobim Garmin mobile pc bom zadevo stestiral.

Adriaroute imam že nameščen.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa saj maš o tem že en topic odprt, ni potrebno tople vode odkrivati...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Snecer nič uporabnega ne najdem.

A rabim za uporabo GPSa na prenosniku točno Garmin mobile pc(ki ga nikjer ne najdem brez virusov) ali je lahko tudi garmin mobile XT?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:
Tako naj bi temu bilo.
Nabaviš program garmin za PC-je, nabaviš adria route namestiš in je to to.

Na računalniku sem usposobil Garminmobile PC, nameščene imam tudi karte Adriaroute, City navigator,...

Problem je ker ne vem kaj naj naredim sedaj.

Odprem Garminmobile PC, zazna mi GPS vendar je karta samo črna in na noben način ne znam nastaviti, da bi mi prepoznal karte, kaj naj naredim?
Napisal je nekaj, da ne najde SDkartice ali nekaj takega in potem sem zemljevide posnel še na SD kartico vendar je še vedno vse isto tako, da ne vem kaj naj naredim?

Se da nastaviti morda tako, da bi kar direktno prepoznal zemljevide na računalniku?

Najlepša hvala za pomoč.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Torej nihče ne zna povedati kako bi prenesel karte iz mapsourca na Garmin mobile?
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Lej kar se garmina na PCju tiče nimam pojma.Imam pa na prenosniku microsoftov avtoroute in mi dela zelo dobro edino slaba stran tega načina je to,da v avtu je vedno premalo prostora za prenosnik.
 

strumf666

Zelenc'
6. sep 2009
18
0
1
Krško
Mapsoruce bi ti moral zaznat inštalacijo navigacijskega programa in ga potem pošlješ v program na identični način kot na druge navigacije. Obstaja pa tudi crack za mapsource, da map posname kr na disk, pa to potem smo skopiraš kamor hočeš.
 
Nazadnje urejeno: