Google Pay

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Sem malo bral po forumih. Googlov support pravi, da ukinjajo aplikacijo, ker bodo funkcionalnost integrirali v sam Android.


In pošiljajo tale link za urejanje kartic:
Settings>Google>Account services>Google Pay

Katera kartica naj bi delovala preko nastavitev v androidu? Tam se mi je gpay pojavil=)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Meni se je tudi na tabličnem računalniku prikazala nastavitev za GPay.

Ali so vklopili vsem državam ali pa v torek (ob 9ih) pride uradna podpora za Slovenijo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Nastavitve / Settings > Google > Storitve računa / Account services > Google Pay

Sem preveril še na očetovem telefonu. Še vedno nima v nastavitvah Google Pay-a.

Ne, nič se ne govori za 1.12.

Ob torkih ponavadi Google izdaja nove države/banke. Nizozemske kartice Bunq pred 2 tednoma so začele v Google Pay-u delati točno ob 9ih. Ob 9.03 sem nizozemsko kartico lahko dodal v Google Pay.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Btw ali je še kdo opazil, da so iz hitrega menija ven vrgli bližnjico za NFC - android 11,
pa tudi defoult payments se zdaj nahaja pod blutooth nastavitvami in ne več pod apps&notification - kr neki od googla:confused:
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Na xiaomiju (android 11) se lahko dodas NFC med bliznjice ampak imam itak skos prizgano.
Placila pa so bila na Xiaomiju vedno med povezavo (kjer so tudi sedaj).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Tudi meni.

Iz 10ih novih držav še nič ne poročajo, da bi se jim Gpay app pojavil. Mogoče se je app pojavil, ker imam en Google račun z nemškim naslovom? Gamero, ti imaš mogoče tudi?

V Incognito mode-u:

Hrvaška (gumb za namestitev):
Nemčija (gumb za namestitev):
Avstrija (ni gumba):
Slovenija (ni gumba):

Tudi v dokumentaciji nič ne piše, da bi se karkoli spremenilo:
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ta nova verzija gpay iz mirorr hoče da vpišem telefonsko? Slovenskega omrežja ni tam. :) A sem kaj narobe kliknil? Sem ponovno naložil stao verzijo.

Prejšnja verzija se je izbrisala.

Imam pa Gpay vpisan pod Nastavitve / Settings > Google > Storitve računa / Account services > Google Pay

Kaj to pomeni, da ne rabim več instalira in bo delalo? Živim v Sloveniji. :)
 

Podobne teme