Goljufije delodajalcev, ki se dogajajo pri nas

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
Tole me spominja na eno znanko, ki je pred osmimi leti veselo razlagala, kako ga je volila in ga še bo, ker on je najboljši župan, kar jih je imela Ljubljana in je edini nekaj naredil za Ljubljančane. Ji rečem, ampak on je mafiozo najhujše klase (takrat je bila aktualna tista afera s Stožicami, omenim to plus par drugih zadev).
Pa pribije nazaj: "Saj so vsi, ampak on je edini nekaj naredil za Ljubljano".
Ženska je drugače diplomirana psihologinja, tako, da sem jo imel za pametnejšo do takrat.
Če njega voli ves jug samo zato ker je njihov in taki moroni, kot je ona, ki ne znajo malo širše razmišljati pa bo ljubljanski šerif do smrti.

Samo to je klasika zapis s strani neljubljančana. Pa mi dol visi za Zokija. Vseeno menim, da ni nič narobe, če se malo zamenja oblast v Ljubljani, saj je dolgo haral. Naj se še drugi pokažejo, bomo potem lažje primerjali. Je pa nekaj res, določene zadeve je potrebno speljati na način Zokija, ker se velikokrat zgodi, da se nič ne naredi. Vsak bi nekaj povedal, vsi imajo pravice in ideje, samo realizacija pa v večini šepa.

Vas je pa vedno zanimivo brati ali poslušati. Pred leti sem bil na eni gasilski veselici, kjer je župan obskurne vasi omenjal Celovške dvore in se delal norca iz oblasti, na koncu ugotovim, da niti ne ve kje so te dvori niti kaj točno je bilo tam narobe.
 
  • Haha
Reactions: cappy

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Tak lopov kot je on ne bi niti pod razno smel biti na čelu (glavnega) mesta.
Sicer kaj je pa naredil takega?
A res rabimo tisti stadion, ki že 10 let ni dokončan?
A rabimo tiste peš cone v centru, ki so med drugim še dodatno ohromile promet?
Edino tisto parkirišče pod kongresnim trgom je uporabno, ostalo je po mojem mnenju prineslo več škode kot koristi.
PS da ne govorim o tem, da je v Ljubljano navlekel toliko juga in Albanije/Kosova, da Slovenščine praktično ne slišiš.
Njega bi bilo potrebno zapreti v eno luknjo globoko pod zemljo in ključ vržti v vodo na sredi oceana.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Tak lopov kot je on ne bi niti pod razno smel biti na čelu (glavnega) mesta.
Vsak župan(ka) Ljubljane je bil(a) po svoje lopov...
Sicer kaj je pa naredil takega?
Olepšal Ljubljano. Res je to naredil, gradil, obnavljal...
A res rabimo tisti stadion, ki že 10 let ni dokončan?
Jaz ne, Olimpija pa, tako da...
A rabimo tiste peš cone v centru, ki so med drugim še dodatno ohromile promet?
Ja, a ti bi se pripeljal do ... Nauči se hodit...
Edino tisto parkirišče pod kongresnim trgom je uporabno, ostalo je po mojem mnenju prineslo več škode kot koristi.
Bi bilo pametno, glede na število parkirnih mest v centru... Komu bi škodilo?
PS da ne govorim o tem, da je v Ljubljano navlekel toliko juga in Albanije/Kosova, da Slovenščine praktično ne slišiš.
To je bilo že prej...
Njega bi bilo potrebno zapreti v eno luknjo globoko pod zemljo in ključ vržti v vodo na sredi oceana.
Al pa koga drugega...
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Evo, tipični odgovori šerifovega volivca, podobni kot pri tej iz enega posta prej.

Vsak župan(ka) Ljubljane je bil(a) po svoje lopov...
Se pravi, opravičuješ šerifa. Če so ostali lahko je tudi on lahko. Ampak tu je OGROMNA razlika, tak lopov, kot je oni, niso bili vsi ostali skupaj od 1945 naprej
Olepšal Ljubljano. Res je to naredil, gradil, obnavljal...
Center poklekne, ko grejo ljudje iz službe, padejo 3 kapljice dežja ali pa je kakšna prometna nesreča.
Jaz ne, Olimpija pa, tako da...
Imajo že plečnikov stadion, tega bi se obnovilo pa je. Stadion, ki ga je šerif "zgradil" je za mesto z vsaj 1mio prebivalcev, ne 300k
Ja, a ti bi se pripeljal do ... Nauči se hodit...
Iz Rudnika v Šiško in obratno naj grem peš!?
Bi bilo pametno, glede na število parkirnih mest v centru... Komu bi škodilo?
Še enkrat preberi, napisal sem, da je to dobro.
To je bilo že prej...
Precej manj, v Ljubljani živim že 14 let in npr 5 let nazaj ni bilo tako grozno kot danes.
Al pa koga drugega...

Vse take pokvarjence in lopove, drugače pa isto kot prvi odgovor, spet ga opravičuješ, ker drugi lahko tudi on lahko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tak lopov kot je on ne bi niti pod razno smel biti na čelu (glavnega) mesta.
Sicer kaj je pa naredil takega?
A res rabimo tisti stadion, ki že 10 let ni dokončan?
A rabimo tiste peš cone v centru, ki so med drugim še dodatno ohromile promet?
Edino tisto parkirišče pod kongresnim trgom je uporabno, ostalo je po mojem mnenju prineslo več škode kot koristi.
PS da ne govorim o tem, da je v Ljubljano navlekel toliko juga in Albanije/Kosova, da Slovenščine praktično ne slišiš.
Njega bi bilo potrebno zapreti v eno luknjo globoko pod zemljo in ključ vržti v vodo na sredi oceana.
Očitno pred dvajsetimi leti nisi bil niti rojen, da ne vidiš sprememb.:nigladek: Sicer pa, katera lopovščina mu je bila dokazana?:sprasujemse:
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Spet vrtaš!
Kje sem pa napisal, da ni sprememb?
Ja, ker pri nas sodstvo pošteno in deluje tako, kot mora a ne? Po tvoje je šerif nedolžen bolj kot dojenček.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če si napisal "kaj je naredil takega?", razumem tako, da po tvoje ni naredil nič pomembnega. :evil: Pa ne spet o tem, da ima podkupljene vse tožilce in sodnike.:eek:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Strele sekajo v vrhove.
In - kako potem, da ne morete teh okorelih mafijozov spraviti pod ključ? Ne gre in ne gre :sprasujemse: ?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Saj je bizi nekoč na mojo provokacijo izjavil, da Zokija ne bo več podpiral takoj, ko bo za nekaj obsojen. Potem je bil v popolnem šoku in nekaj dni brez besed, ko je KPK izdala svojo odločbo. Prav ni vedel, kako se obnašati, iz KLOja še ni bilo navodil. Potem je z relativiziranjem zadevo počasi spravil pod streho, na koncu so pa tisto odločbo itak izpodbili in je Zoki spet nedolžen kot 60-letnica v kurbišču in bizi ga lahko mirno podpira in zagovarja še naprej. Svet je spet lep.