Glavobol!!!!!!!!!!!

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kaj pomaga?

Sicer ne vem, če je pri meni migrena, trenutno vem samo to, da me vedno boli glava, ko se obrača vreme (iz česar sledi, da bo še vsaj teden dni pestro
crazy1.gif
) ODPADEJO!

Aja, ibuprofen mi ne pomaga.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.394
113
v lokalni ostariji
lej mojstr... pojdi malo spat pa pozabi na stevilke in paragrafe:) to ponavadi najbolje pomaga... da probas zaspat... na glavo si daj pa nekaj toplega...
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
436
0
16
cviček'land
Kateri tip glavobola imaš? Reši test.

Drugače pa preden posežeš po tabletah.... pomaga počitek, sprostitvene vaje, izogibanje stresu, sprehod ali druge telesne dejavnosti v naravi ...

Če ti proti bolečinski tableti ne pomagajo potem pa nimaš kaj naredit kot le čakat, da to mine.

Drugače imaš a na googlu tono člankov o glavobolu!
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
dobro se prešvicat s športom pri meni vedno blagodejno deluje na glavobol. Ponavadi pride do glavobola zaradi zakrčenosti vratnih mišic (al nekako tako), tako da pomaga tudi masaža vratnega dela.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Dosti ljudi čujem kako jih boli glava, sam pa imam srečo, da še nisem izkusil kako ta bolečina zgleda. Evo moram potrkati na les (tok, tok). Mogoče se premalo sekiram??
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
kot so ti že svetovali, premalo vode morda, stres??? premočna svetloba...?

Drugače pa, moji nasveti: če ujamem še pravi trenutek, pomaga da si sence namažem s tigrovo mastjo, če je prepozno, vzamem kombinirani prašek, ki se ga kupi v lekarni brez recepta, če pa to zmanjka, pa nalgesin na recept, sam je fuj, ker morem grizt
crazy1.gif
ampak raje to, kot trpljenje glavobola, ker spanec mi ga ne prežene.

Je pa res, da nimam več takih problemov z glavobolom, kot sem jih imela še eno leto nazaj
cheer.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
hvala vsem.
cheer.gif


Smo včeraj hodili naokoli (nekaj kulture, nekaj dobrega papcanja, nekaj babjega opravljanja) in je počasi minilo.
Danes na šihtu in je glavca super.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Vode ti manjka v telesu.

Ampak navadna voda fuj
crazy1.gif

Z prvim delom se strinjam...pomanjkanje vode v telesu povzroči glavobol.
Glede piva pa nimaš najbolj prav, ker pivo povzroča dehidracijo (spiješ 1 liter piva, iz tebe pa priteče 1,1 litra).

Zanimiv trač prav na to temo:
http://zurnal.org/cms/magazin/bizarno/index.html?id=11822

Prvi del je bil mišljen resno, drugi bolj kot šala. Je pa res težko piti samo vodo, vsaj meni.

V redu pa odžeja Radler, kjer je piva manj.
 

B81

22. jul 2007
34.528
8.970
113
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Nasvet naših babic: črna nesladkana kava + limona.


Meni pomaga
wink-1.gif

Naša Micka enako pravi. Od kod te si ti?
grin1.gif

Pomaga vedno.

BTW: Ko enkrat občutiš glavobol po punkciji mozga, te nikoli več glava ne boli, ker veš, da če si tisto preživel, ti nima kaj bit...
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
ksz....

ko enkrat boli glava noben zvarek ne pomaga. (tudi prevrjeno!) V najboljšem primeru meni prime aspirin, če ni efekta pa čez kako uro še eden čez. Bogu hvala in mir ljudem da po močnejših substancah ne rabim posegati.


Je pa zanimivo....ko sem jaz zdravnici malo potarnal da me rada boli glava (ter pričakoval kako napotnico za pregled le te) je rekla da se pač ožilje krči in razteza in da se to lahko pojavlja.

Pa sem šel pomirjen domov.

smile-1.gif



(brez veze).