Glasgow - letalo

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Zivjo, zanima me, kako ponavadi letite v Glasgow z nizkocenovnimi prevozniki? Se splača zapeljat do kakšnega letališča in imeti direkten let, ali je bolje opcija Ljubljana -> London -> Glasgow?
 

teutates

Pripravnik
14. feb 2008
232
0
16
Mi smo sicer leteli iz Pise z ryanairom ampak mislim, da je ta verzija z easyjetom boljša. Drugače pa je meni osebno Edinburgh lepši kot Glasgow. Tako da, če boš imel čas in voljo priporočam, da greš še tja.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ja... Gor bom 8 dni, tako da bo edingurgh zagotovo prišel v upoštev. V planih je, da smo kakšen dan ali dva v Glasgowu, potem pa gremo še malo štopati po Škotski...

Edino kar me skrbi je vreme
smile-1.gif
 

teutates

Pripravnik
14. feb 2008
232
0
16
Ja vreme je pa čista loterija
smile-1.gif
Jaz sem bila gor februarja pa smo imeli od 10ih dni samo 1 dan dež, ostalo pa sonce. Hladno je bilo pa vseeno, čeprav jaz imam raje mraz kot vročino tako, da je meni to čisto ustrezalo.

Drugače pa priporočam tudi, da greste do Rosslyn chapel (tista cerkvica iz Da Vinci Code), ker je res vredna ogleda...če imate radi take stvari. Pa na gradu v Edinburghu je ob 12h neka procesija (al pa je bla samo takrat tam, ko smo bili mi saj nevem točno), pa do kakšnega jezera se splača iti.... V glavnem men je Škotska res
srce-1.gif
.

Pa ne pozabit poskusit haggisa
wink-1.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ja, mene mraz tudi ne moti, samo kombinacija dezja in mraza pa ni ravno dobrodosla... Se posebej ne, ce gre s tabo kaksen odklopljenc, ki razmislja o tem da bi kdaj prenocil tudi zunaj
smile-1.gif
.
 

teutates

Pripravnik
14. feb 2008
232
0
16
Ena moja znanka je eno noč spala v šotoru na Škotskem in pravi, da hujšega prehlada v življenju še ni imela :D Tako, da če boste res spali zunaj, upam, da boste imel vsaj dobro opremo :D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem cel teden kampiral po Škotski (poleti) in je priporočljivo, da imaš malo boljšo spalko.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Sem že kupil, začetek novembra, Ljubljana - Stansted - Glasgow z Easyjetom... Povratna karta me je prišla 140 EUR.

kako pa to narediš?
smile-1.gif
ker jaz bi tudi šel iz ljubljane kam drugam, kot v london, pa znam online samo stansted iz ljubljane izbrat ali imaš dve ločeni karti?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.321
5.607
113
jaz sem letel prastwick london 10e
london celovec 10€
:D
lani septembra ryan air.


drugače pa v glasgowu obvezno v botanični vrt. (če greš s tur busom stopi dol pri univerzi) pa samo ravno in v križišču naslednjem desno pa ravno (itak so pa table) če te vsaj malo narava zanima. ker je res noro urejen.