Generali vs

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.861
1.162
113
Ne samo oni. V članku je rečeno, da gre tudi za AO, tako da upaj da tudi v tebe ne prileti en zavarovan pri njih.

Premije so pa lahko dvignili, prasci. Morajo pokriti nakup AS zgleda.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.861
1.162
113
Itak se glede cen premij in cen popravil kartelno dogovarjajo in bodo kmalu vse zavarovalnice na istem. Generali je pač tokrat prvi.

Upam, da vi ki bi menjali imate kasko, drugače je menjava brez veze.
 
22. jul 2007
13.069
1.441
113
123
Za nastal problem bi se morali med seboj zmeniti na sodišču, ali pa naj država prepove izvajanje zavarovalništva takšni družbi.
Drugače pa, koliko servisov je v zadnjem času propadlo? Urne postavke imajo pa take, kot bi bili kirurgi, cene delov pa so tudi navili v nebo.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.349
867
113
Iz tea ne bo nič. Zbrali so se manjši servisi pod taktirko Hrvaškega odvetnika in se ne zavedajo, da se fantje grejo kartelnega dogovarjanja, kar je kaznivo. Siger je res, da so urne postavke v Sloveniji previsoke. Problem je v tem, ker zavarovalnicam škode naraščajo hitreje, kot pa dvigajo cene zavarovanj. težava pa je v požrešnih uvoznikih, ki so po Covidu začeli dvigovati cene nadomestnih delov. Slovenija je tako druga najdražja država v EU po cenah nadomestnih delov, takoj za Švico. Najebejo serviserji na račun uvoznikov.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.126
5.412
113
Ja, ker nimajo cajta čakat en tedn na paket, če bo prišo pravi del al ne. Ko je avto zjutraj na dvigalu more bit del najkasneje z popoldansko dostavo. Razen kaka specifika.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.299
2.366
113
Zanimivo kakšne so razlike znotraj zavarovalnice po segmentih (v teh primeru pri Generali). Imam svežo izkušnjo, toča mi je razbila dve hiši, ena pri Generali, druga pri Wiener Städtische. Ta pri Generali lahko rečem da je kar mizerno zavarovana, za razliko od hiše ki je pri WS in je vse premium in še nekaj in premija je tudi ulala proti Generalijevi. Ko sem uveljavljal škodo, pri WS problemi, takoj cenilec na hofu, v štartu priznano zelo malo, težava cene del, težava cene materiala, posredne škode ne priznavajo, skratka po hudi hudi vojni smo se nekako zmenili ampak nisem zadovoljen. Pri Generaliju, poslikal, priznali so mi takoj totalno škodo (pri WS so šteli plošče), plačali posredno škodo, dve manjši pripombi na predračun, kar smo takoj uskladili. Skratka nimam kaj rečt, samo pohvale.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava in Vojnik

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.305
4.821
113
Z zavarovanjem hiše pri generalliju dobrih 20 let jaz tudi nisem imel doslej slabih izkušenj. Avta pa nisem imel še pri njih zavarovanega.