GEN-I

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Evo tudi meni je uredil po telefonu... par dni počakam, pa preverim če ne bo prek neta vidno... V rezervi pa podpisani papirji
grin1.gif
Kako boš pa preveril, če šele od 1.1. velja (sklepam, da si ti tud na ZPS akciji)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.479
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Evo tudi meni je uredil po telefonu... par dni počakam, pa preverim če ne bo prek neta vidno... V rezervi pa podpisani papirji
grin1.gif
Kako boš pa preveril, če šele od 1.1. velja (sklepam, da si ti tud na ZPS akciji)

Baje da bo vidno v moj gen-i pod akcijami, ter pač od 1.1.2016 dalje. Ampak glede na pretekle izkušnje in probleme močno dvomim
grin1.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.664
1.377
113
Jaz sem k tej akciji pristopil okrog 9.10.
Novembra je bilo že vidno v mojgen-i, v rubriki "moje ugodnosti".

Zdaj grem oddat še števčno stanje za november
grin1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
je kakšen catch pri tej akciji, mogoče vezava in podobno? Sem si na pol površno prebral pogoje in nisem nikjer nič posebnega zasledil razen cenika, kjer je pa razvidno, da je obljubljena malo nižja cena dokonca 2016.

Sem kaj spregledal?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo kaj, ko v bistvu elektrika predstavlja le kolko, 30% računa, ostalo je opaljotka
smile-1.gif


Sicer sem na gen-i že par let, plin, elektrika..
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Se mi je zdelo, da smo o tem že nekje govorili: https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2095047/page/0/fpart/14/vc/1

V glavnem, imam to genialno elektriko od 1. oktobra, pri rubriki Skupaj električna energija se pozna 0,10€, pri rubriki Skupaj pa 0,01€ (1 cent)

Edit: poraba oktobra je bila za 2kWh višja kot septembra, zato je oktobrska položnica višja za 1 cent.

Mater sem profitiral.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.415
6.556
113
pri taščici
Premalo porabis...
Strinjam se, da pri majhni porabi se ne pozna veliko.
Ko pa imas na koncu trimestno številko se pa ze splača poslati kuverto.
Podobno se dogaja pri telefoniji.
Ce ne ukrepas, imas najbrz se vedno "ful ugoden" paket za 20 evrov z vkkucenimi 100 minutami pogovorov. Prenos podatkov pa plačuješ ko žuti.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa si ti kdaj pogledal na položnico kaj ti nabije znesek v višave? Tarifa štroma še najmanj... Ostalo so pa dajatve, ki so bolj ali manj neodvisne od ponudnikov el. energije, kar pomeni da so enako drage povsod. Obešajo se pa na št. porabljenih kilovat-ur in ne na samo ceno le-teh. Pa priključna moč pa...
Tako da bistvene razlike med prvimi tremi najcenejšimi ponudniki ni.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Accord pravi:
So predčasno zaključili 12.12.2015.

http://pocenielektrika.si/za-d...ktrika-ponovno/

Sem šel pogledat v moj gen-i, pa je not med ugodnsotmi da imam od poteka ZPS akicije naprej (torej od 1.1.) pa to Genialno poceni elektriko. Očitno so zrihtali ... Pa čeprav smo le po telefonu.

So pa po drugi strani glupi ko noč, tašča živi v stanovanju kjer je svak lastnik - novo stanovanje, prvi priklop. Pa imajo problem to (kljub vsem papirijem in podatkom) skupaj spravi. Problem, da plačnik ni lastnik (pa imajo posebej za to obrazce ipd).
Očitno imajo tudi tam kupček kretenov, ki niso dovolj inteligentni niti za narisane ovce čuvat ...
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
Sicer sem osebno bil pravočasen, sodelavci pa kar razburjeni
smile-1.gif
ko jim je šla akcija adijo, ampak mi vseeno ni jasno zakaj so predčasno zaključili z akcijo. Borzne cene za nakup e.e. že od avg.15 kar lepo padajo (-15%), tako da bi lahko zakupili dodatne količine in pustili akcijo do 31.12.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.415
6.556
113
pri taščici
Kaj sem napisal? Da se pri majhni porabi ne pozna veliko. Ko pa bos dal za elektriko toliko kot ima tvoja zena plače (poracun pa v visini tvoje place) pa dvomim da se ne splaca poslati kuverte.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ne verjamem. Cena vztrajno pada.

Pa manda se bo nekje ostavilo. Ali ne? Ali nam bodo čez 7 let začeli celo vračat denar?

Malo si v zmoti.

Cena na trgu pada, mi končni porabniki pa plačujemo vedno več.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Čak da pridemo do nemških cen (naše x2, približno) ...

Je slučajno kdo videl koliko je pa potem davka ipd. v nemčiji? Pri nas je račun dobrih 25€ elektrike in 50€ davščin in prispevkov.
bonk.gif


PS. Glede tiste težave, ko naročnik ni lastnik ipd. smo meli tudi pri nas ob prepklopu iz Petrola in je trajalo cca. 2 mesca da so spedenali. Mislim pa da krivda nikakor ni na GEN-i ampak pri sistemskem operaterju.
evil.gif