Garmin nuvi 1300 in karta

rasin

Pripravnik
21. sep 2009
76
8
8
Kupil sem garmin nüvi 1300 z prednaloženo CN Europe nt 2010.10 ki je naložena na notranji pomnilnik.Pa me zanima ali je možno kako izbrisati to karto in naložiti novejšo.Sedaj imam to original na notranjem spominu garmina ter Cn europe nt 2011.10 in adriaroute 3.11nt na kartici.Pa nebi rad mel dve isti kari (ena novejša ena starejša) na garminu.
Vsak odgovor bo dobrodošel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je možno.
Vklopi prikaz skritih in sestemskih datotek ter pobriši iz nuvija fil gmapprom.img , je v mapi .system , malo poglej.
 

rasin

Pripravnik
21. sep 2009
76
8
8
Imam vklopjen prikaz skritih datotek.Kak se pa vklopi prikaz sistemskih datotek pri windows 7
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik rasin pravi:
Ne pa nimam brezplačne nadgradnje.

Če si ga kupil v trgovini potem imaš brezplačno nadgradnjo 60 dni od nakupa ampak ti ne bo šla v notranji spomin ker je nova karta prevelika in jo boš moral dat na SD adria rout pa lahko daš v notranji spomin.
Če si pa kupil rabljeno potem boš pa moral malo na pašniku poiskat.Brez cenzure ti pa lahko razložim preko ZS.

Lp
 

rasin

Pripravnik
21. sep 2009
76
8
8
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik rasin pravi:
Ne pa nimam brezplačne nadgradnje.

Če si ga kupil v trgovini potem imaš brezplačno nadgradnjo 60 dni od nakupa ampak ti ne bo šla v notranji spomin ker je nova karta prevelika in jo boš moral dat na SD adria rout pa lahko daš v notranji spomin.
Če si pa kupil rabljeno potem boš pa moral malo na pašniku poiskat.Brez cenzure ti pa lahko razložim preko ZS.

Lp

Našel sem eno karto ki je iz te strani : http://www.navitotal.com/forum...11.10b-Regional dol sem si povlekel varianto Central and Eastern Europe.Zdaj pa mam problem ker mi garmin kaže da je zaklenjena.Če ti ni odveč bi lepo proso za pomoč prek ZS
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.434
788
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Moj predlog: zapluj v kakšno znano torrent pristanišče, boš našel zadnjo verzijo, odklenjeno, ki jo samo skopiraš na SD ali notranjo memorijo naprave. Torej samo copy/paste pa je zadeva zaključena, brez nočnih mor, katere spremljajo začetnike v tem hofu.
 

kurjac

Pripravnik
14. sep 2008
66
0
6
NM
V napravi 1390T imam še originalno karto 2011.10 in JVC datoteko. Če vstavim že odklenjeno karto 2011.30 na SD kartico mi jo lepo zazna. Sprašujem, če lahko JVC datoteko tudi namestim na SD kartico ali pač dela samo na določenem mestu v napravi?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Probaj.
sd\garmin\jcv\......jcv

Sicer pa obriši staro karto in pobriši stari jcv.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Starega preimenuj v nekaj...

Zakaj pa "šparaš" staro karto?
smile-1.gif
 

kurjac

Pripravnik
14. sep 2008
66
0
6
NM
Že odklenjena travniška karta bo na preizkusu in če se kaj čudnega dogaja pač samo SD kartico ruknem ven. Običajno sem do sedaj vse karte odklepal sam. Prenos obeh datotek v napravo je pa katastrofalno počasen....

Tole bom pa jutri probal
sd\garmin\jcv\......jcv
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nič čudnega se ne bo dogajalo
smile-1.gif

Stare karte se reši, je ne rabiš.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Snecer, super ideja, sedaj sem se poleg CNE 2011.30, JCV na kartico dal tudi gmap3d. Vse deluje, tako, da sedaj si lahko vse uredim na kartici, kar mi je dosto bolj enostavno in hitreje. Lp