Foto/Video

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Aa, hvala.
smile-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ne plezam, ampak sem imel priliko si ogledat tele videe pa jih sharam dalje, ker so norcki. Zadnji je pa tko, mal za mosko populacijo.
smile-1.gif


 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Vsaj ne bi padel daleč.
grin1.gif


Lej tega modela, tale je šele odpičen:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Ravno Uelija sem hotel zadnjič nalepit, ko sem videl Osmana. BTW, sonick, za Dana Osmana ti ni treba več skrbeti, je že pokojni.
crazy1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Sn malo poguglal pa videl, da ga že en lep cajt več ni med nami
crazy1.gif


Amm.....overall pa se čudim tem ljudem od kod jim taka eksplozivnost, da na puni šus zmorejo kaj takega......to moreš menda met malo prirojeno al kak, al pa, da res čist vsak dan treniraš na pune do konca človeških zmogljivosti in normalnega zdravega razuma
smile-1.gif

Jaz ko si odpnem bord pa je treba kje malo peš zagazit al pa kje kak del bicikl na rami nest, se zadiham ko mutavi...... pa nimam nekak malo kondicije, ker sem stalno aktiven......ampak si še vseeno ne predstavlam, kaj takega ker bi me menda fuknilo od napora
smile-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
V bistvu je tisti clip, ki ga ne nalepil keber, Ueli Steck, res nenormalen. Moraš vedeti, da so ti alpinisti izjemni atleti, po kondicijski pripravljenosti se z lahkoto primerjajo z marsikom iz državnih reprezentanc v vztrajnostnih športih, poleg tega pa še izjemno obvladajo tehniko.

Kar se Osmana in njegovega teka po steni tiče, pa moraš vedeti tudi, da je tista smer že za takratne, sploh pa za sedanje razmere, lahka. Poleg tega jo je zanesljivo splezal nekaj 10-krat in jo je znal dobesedno na pamet, zato je tudi skakal na poličke. V primeru, da smeri ne bi poznal, bi bil to hitro lahko samomor. Vseeno je tisti vzpon soliden, Osman je bil pa itak eden bolj utrganih plezalcev, čeprav ni bil nikoli med boljšimi. Če si ga googlal, potem poznaš njegovo življenjsko zgodbo, in veš, zakaj je nehal plezati.

Še eden bolj sodobnik solo vzponov, francoski 15-letnik Enzo Oddo, ki solira krepko težjo smer od Osmana, čeprav tega ne počne hitrostno:

Da o Deanu Potterju, plezalcu, alpinistu, BASE jumperju in še čem, sploh ne govorim:

Pa še malo Deana Potterja, model je čisti psiho:
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
mah, kar pogosto psa peljem zlaufat pa peljem po asfaltu in je fino, če mam še kak višji prenos, pa navzol je treba tud kdaj gonit
grin1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Zapelji na kako skalnato potko, te bo hitro minilo. Jaz sem na Krimu razbil nekaj zobnikov, potem sem imel pa dosti in zadevo zamenjal z bash ringom. Dela.
grin1.gif