FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2012

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Vettel bo, glede na twitte, štartal celo iz boksov. ampak se nekaj govori tudi o spremenjeni štartni proceduri, kolikor mi je znano, se v boksih prižge zelena luč ko so dirkači mimo izvoza, tule pa je izvoz precej drugače izpeljan in posledično bo zelena luč prižgana, ko bo zadnji dirkač vstopil v prvi ovinek. tako nekako si razlagam ...

pestro bo tole, upam, da Ferarri tega ne zajebe, na Masso se zanašat pa tudi ne gre. ravno tu ima RBR in Vettel ogromno prednost - Webber vs. Massa, je Webber precej bolj sposoben dirkač in posledično lahko več oz. bolje pomaga ...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Če so pametni, bo Massa malo slabše vozil, tam komaj za točke in čakal Vettla... za Alonsa pričakujem realno 3. mesto, mogoče tudi 2., če se mu vse poklopi...

Vseeno pa je vsaka dirka nepredvidljiva in marsikaj se lahko zgodi... Počakajmo še dobri dve uri
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Vettel bo brez problema ujel Masso, slednji ga ne rabi čakati na stezi.

Je pa malce smešna zadeva okoli tega goriva. Namreč za normalni odvzem, ga je bilo premalo. Je pa ga bilo dovolj "v celotnem sistemu", torej v ceveh, etc... ampak do njega pa niso smeli prit, ker parc ferme prepoveduje, da se "razstavlja" bolide
smile-1.gif
zato je trajala ta kolobacija 5 ur.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Močno močno dvomim v to @darjan! Če se to zgodi bo šok, saj RB ne kaznujejo za nič, čeprav se vidi da kršijo pravila.

129026110626451804.jpg

Spomni se lani mappinga, pa mislim da tudi lani tistega "gibljivega" prednjega krilca, kako se je upogibalo...kot da bi bilo iz gume...se vidi na posnetkih zelo lepo kako se upogiba. To je tako iz glave najbolj očitni kršitvi pravila. Ko so mapping prepovedali pa se RBR takoj pritožil, da če nimajo tistega, potem se jim bo motor pregreval al ne vem kaj in da se jim bo hitro uničil al neke take fore...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tale dirka zaenkrat vse prej kot dolgočasna.

Alonso grize na vso moč, Vettel mi pa deluje precej nervozen, kar nekaj napak je že naredil, ampak vseeno dobro dirka. tole bi znalo biti še pestro.

Karthikeyanu je po moje nekaj mrknilo v avtu, ker ga je kar zmanjkalo, Rosberg ga je pa lepo torpediral, na srečo sta oba nepoškodovana.

Mirsad pa glede na vso "dramo" kar dobro uspeva sledit vsemu.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Inžiner: "I will meep you updated with gap to Alonso.."
Kimi: "Leave me alone, I know what to do!"
smile-1.gif
)))))
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
A bo Webber dobil kazen, ker ni Masse spustil naprej? Samo Massa je pa res en kekec.
bonk.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ah kje, Maldonado res ni bil kriv, Webber je bil praktično že mimo, ni mu bilo treba toliko zapirat. Maldonado je bil pa na robu.

Massa pa ... res ne vem, kaj za vraga Ferarri še dela z njim, res ne. Fernando je v tem boju sam ...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Kako sra..nje ima vettel ej!!
Polomi krilce, pa je bil SC na stezi in gre v bokse, potem HAM odstopi, WEB ga itak spusti, MAS naredi kretensko napako, zaradi zgodnjega postanka ima prednost pred ostalimi, ki gredo še v bokse...
večjega sra..nja res ne moreš imet ej!!
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Poleg tega se pa lepo vidi da ga tudi Torro Rosso lepo najprej spušča.
Vprašanje pa če mu bodo gume zdržale..