Fedri H&R

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Pa kaj to 150 eur (s papirji jasno) vse skp ni pocen?
Amortizer hoče samo 60 eur za obnovo enega amortizerja.

Kar se mene tiče je đabe tole..
Glede majstra pa takole: o njem sm slišal več dobrih kot slabih izkušenj, pr Turnšku so mel fantje lih tako probleme.. Majstr k majstr, čisto vsak lahko kdaj zajb, vendar je res mali %..
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
No ja ... tudi jaz sem slišal veliko dobrih referenc za vugo, samo lastne izkušnje so pa drugačne . :S



Vprašajte ga, zakaj avto kar poskakuje v mrzlejših jutrih , pa ti bo povedal zakaj takšna cena tršanja ali obnovitve
wink-1.gif




Sem lahko na istem avtu primerjal vugino stvaritev na H&R vzmeteh in H&R gewinde kasneje;) Ko sem potegnil skupaj stroške, ki sem jih imel z Tršanjem pri vugi, sem prišel z vzmetmi, tršanjem, reklamacijo in ostalimi stroški malo pod Gewinde .. okrog 50 E razlike!

Glede vzmeti pa tudi jaz prisegam na H&R ali Eibach !



Glede cene 150E za menjavo in tršanje pa takole .. cena je enaka, kot samo za tršanje, saj more takoalitako odstraniti tudi vzmeti, da lahko amortizerje obnovi in tu nemoremo šteti menjave vzmeti v ceno enako, kot če bi jih dali posebej menjati
wink-1.gif
Potrebna je pa seveda še optika, kot tudi homologacija vzmeti !

 
Nazadnje urejeno:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Težava je da mam sprednja 2 amortizerja že bolj boga, sprednji del se velik gunca, novi amortizerji od Monroeta so 60eur po komadu (Potokar).

Avto bi pa seveda še spustil.

Kaj se pol ubistvu splača narest?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Tako je..
Ja pač ena od opcij če si skeptičen glede obnove amortizerjev..
Vsekakor priporočam nakup na ebay.de kot pri nas..

BTW k pravš da Omega težka, kolk ma kg , pomoje lih k en nov Golf 2.0 TDI
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Še vsak fedr se mal posede (5mm sigurno), tako da ne se bat, bo še prenizko za robnike itd
grin1.gif

Poglej tudi za kkšne H&R komplete, tisto zgoraj sam dal samo primer od ene online štacune (ki je kr ugodna)
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Vogtland ima baje tudi dobra podvozja... Sem gledal pred kratkim v nemčiji!

drugače pa še pri 30-35mm ni nujno tršat amortizerje (po želji). Jaz bi recimo tršal, če bi ga spustil za več! Npr 50 mm (Eibach Sportline)...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Jp, so tut uredu, fajn je vse firme pregledat, ker za določen model avta se lahko zgodi da ena firma ponuja podobno robo po kvaliteti za precej manj denarja
smirk-1.gif

Tut Koni je za pogledat..
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Če želiš nižjega imaš še tukaj en komplet!

Klik



aja za robnike pa za že zdaj odvadi
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Tole je mal preveč
smile-1.gif
Od H&Ra ne najdem nobenga kompleta z amortizerji.

V originalu je takšna
original.JPG



Sm pa nekak tko mislu met...

1.jpg
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Vogtland ima baje tudi dobra podvozja... Sem gledal pred kratkim v nemčiji!
Pa je dejansko kaj resnice na tem? Za moj avto pride Weitec ali KW okoli 330-400€, Vogtland kit pa 220€, kar mi je sumljivo poceni.