F1 sezona 2026

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Vsi skup na gridu kumulativno nimajo 3/4 njegovih zmag. Kaj ti ni jasno dragec? Kavsa kar hoce, ne kar mora. Za zraven se mal modo fura, pa k ze mora se mal za gust podrajva... in tip zmaguje. Aja, pa kasno placo ze ma? Pa ta tvoj klerk? Ti si dobesedna definicija unga "prfuknenim ni tezko, tezko je onim okol njih!". Zal... sej potrpimo, enkrat bo ze minilo, se mal ti krene v eno smer pa bo mir kle.

Ta tvoj CBHE pa ce jutr ne zmaga s vsaj 10 sekund prednosti na domacem placu s takim duper talentom, najmocnejsim motorjem je pa kaj tocno? Navaden papak... Raj o tem kej napis, kaj se za drugimi skrivas? Mislis, da ne vidno kako te luli pece k te je tvoj super talent spet tako extremno zafukal? Kot te jebe ze celo sezono k nc od nc od njega (razen jokanja kako to ni ok, uno je cudno, tretje ni najbols...). Ajde bezi, kje je ta talent? AN gre pa se razsuje v prafaktorje. Najvecji talent kao, najboljsi motor pod ritjo a nc od njega... se kroga ne konca. In pol je Hamilton problem ja, res si butec nesposoben... Z veliko...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.439
7.593
113
Hamle ni problem, samo pac slab je, oz ne tako superioren kot se ga opeva.
Nekaj ti pa ne gre skup…pravis da top motor in ne more zmagat, potem pa da AN odide in ne zmaguje vec…ce bi bil samo motor faktor potem AN ne bi bil faktor.

max pravi da so posodobitve vzpodbudne…dejansko je edini on sposoben se kaj naredit to sezono, drugace bo vse kimi nesel in tu pa tam nekdo x ko bo kimiju kar crknilo. Se pa meni z mcl max tudi…
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Hamle ni problem, samo pac slab je, oz ne tako superioren kot se ga opeva.
Nekaj ti pa ne gre skup…pravis da top motor in ne more zmagat, potem pa da AN odide in ne zmaguje vec…ce bi bil samo motor faktor potem AN ne bi bil faktor.

max pravi da so posodobitve vzpodbudne…dejansko je edini on sposoben se kaj naredit to sezono, drugace bo vse kimi nesel in tu pa tam nekdo x ko bo kimiju kar crknilo. Se pa meni z mcl max tudi…

Mozak, nisi resen. Pobrskaj malo nazaj kako si trdil, da odhod AN ni oz. ne bo odlocilen, ko nas je par fukaj napovedalo, da bo slo dol z ekipo, CBHE-jem potem, ko je AN podpisal Strollu.. Mi smo ti napovedal kak faktor je, ti si se glupga delal. Res ne zmores povezat tega in zdej meni meces tole? Te spomin zapusca? Al se delas glup pa bo kar bo?Ti si res cisti hec... Pa se enkrat: vsi tvoji skupaj nimajo pol tazga kurca* k ga ma Hamilton... S tabo se preganjat res nima smisla, vidm, da sploh ne sledis debati ampak samo odbacivas po vetru...

* kurca - zamenjaj z uspehi, slavo, denarjem oz. sam ves kaj te bolj rajca. Sam bi reku, da se ornk na crnske palis, najbrz jih sanjas ponoc, kokr si obremenjen...
 

DOHC

Guru
4. sep 2007
2.180
526
113
Darjan je edini pacient, ki reče za driverja, ki ga pošlje v steno, da je bil najboljši :valjamse::D . Aja valda, sej najboljši driverji itak zmer avto krivijo, to je mark of a true champ.Vedno je avto. Aja ne, razn takrt k zmaguje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED in Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
max pravi da so posodobitve vzpodbudne…dejansko je edini on sposoben se kaj naredit to sezono, drugace bo vse kimi nesel in tu pa tam nekdo x ko bo kimiju kar crknilo. Se pa meni z mcl max tudi…

Ja, fulla je ze odnesu letos ta tvoj. Edin on je sposoben kaj naredit pravis? Hamilton zadnjo zmagal, je drugi na lestvici, tvoj pa seta bolid in sploh ne vem vec kje je na lestvici in on je resitelj sezone? Ja nic, sanjaj dalje... ce se le da v tisini, mogoce te un gori uslisi. Vedi pa, da ce jutri ne zmaga ga je lahko ornk sram. In ne bo avto kriv, edino on, tak svetski mega talent.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
3.502
2.534
113
Najbolji škoda da se trudiš, Darjan je pač F1 trollček z -IQ. Max je dobil 2 naslova na račun dominantnega dirkalnika, 1 naslov šenkan iz strani FIA...:evil: Zanj je Max najboljši in tako bo v njegov glavi... :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Pa sej se ne. Rad bi skuzu to fuzlancijo, ker v drugih temah je tipo mal bol normalen. V bistvu je alergicen na 44 in bruha, kar mu v danem trenutku prav pride. Skratka ja, skoda casa zanj.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
22.417
14.883
113
kod Džej-Zija
Nič ni bolj normalen, samo s tvojo EV agendo je bolj poravnan. Sicer pa kjer redno piše, vedno funkcionira na isti način. Tak, kot ga bereš tu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.439
7.593
113
Ja, fulla je ze odnesu letos ta tvoj. Edin on je sposoben kaj naredit pravis? Hamilton zadnjo zmagal, je drugi na lestvici, tvoj pa seta bolid in sploh ne vem vec kje je na lestvici in on je resitelj sezone? Ja nic, sanjaj dalje... ce se le da v tisini, mogoce te un gori uslisi. Vedi pa, da ce jutri ne zmaga ga je lahko ornk sram. In ne bo avto kriv, edino on, tak svetski mega talent.
Hamle se lerka ne more, tu je problem, da nihce drug ne more kot max…zadnja zmaga pac posledica zegna z vsc

drugace pa se odloci ali je kriv odhod AN ali je max preslab? S tem da v rbr vozita dva, ce bi bilo enako kot v ferariju bi bil hadjar spredaj.

ferari se bo zgleda zaklal…delajo v smeri da avto pase hamletu, kjer ni prihodnosti…edino ce bodo spilili komplet kot ga je MS v mercu potem pa pride drug mladec in pozene slavo - kot hamle takrat.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.439
7.593
113
Glej glej…


Lewis Hamilton je po kvalifikacijah priznal, da je v odločilnem delu naredil pomembno napako, zaradi katere je izgubil možnost za še boljši rezultat.​


In pa…

Na zadnjem delu dirkalnika smo izgubili aerodinamični oprijem, zato Max ni imel nobene možnosti, da bi ujel dirkalnik. Kot ekipa prevzemamo polno odgovornost za to in se mu opravičujemo

Ampak lazje je boostat ego, alter ego, in zanicevat maxa. Brez pravega razloga, dasiravno se sam verjetno ve da natolcuje?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Hamle se lerka ne more, tu je problem, da nihce drug ne more kot max…zadnja zmaga pac posledica zegna z vsc

drugace pa se odloci ali je kriv odhod AN ali je max preslab? S tem da v rbr vozita dva, ce bi bilo enako kot v ferariju bi bil hadjar spredaj.

ferari se bo zgleda zaklal…delajo v smeri da avto pase hamletu, kjer ni prihodnosti…edino ce bodo spilili komplet kot ga je MS v mercu potem pa pride drug mladec in pozene slavo - kot hamle takrat.

Pojdi za svetovalca, bilokateri ekipi, vsaka bo s tabo boljsa, mogoce si bos se svoj privat SC doma lahko postavu pol ;) Vse ti kristalno jasno, vse takoj iz riti povezes v neko tebi popolno storijo. Verjemi, to "znanje" se drago placa. Takoj te nominiram za sefa ekipe, sam kaj k sm nula in me noben ne poslusa. Bolj bi pomagalo, ce bi ta tvoj sodeloval s tabo sam zal bolj kot ne, podbaci. A tak zegn k ga ma on ne vem ce je se kdo mel - komu so se dobesedno senkal prvenstvo (CBHE)?

Jst se nimam kaj odlocat. Najprej zacni brat in razumet, kaj ti pisemo (tudi lestvice, trenutne ter all-time, da ti bo vsaj jasno stanje). Ne da se vsakic napalis k misko k mu prvic stopi pa ves nor potem pa razocaran, ker ni kot je mislu da bo. Kar se zdaj dogaja smo ti ze napisal, da se bo, tk da ne izumljaj tople vode. Zakoplji se v tiste zapise in poskusi razumeti pa bo jasno. Kar se F1 tice te hudo jebe logika, to je vse. Dokler bos k bik pred rdeco plahto bo tako, drugace ne more bit. Zdej pa v kot pa molit da mali zmaga dans in nekak opere vcerajsnjo sramoto.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Glej glej…

Lewis Hamilton je po kvalifikacijah priznal, da je v odločilnem delu naredil pomembno napako, zaradi katere je izgubil možnost za še boljši rezultat.​


In pa…

Na zadnjem delu dirkalnika smo izgubili aerodinamični oprijem, zato Max ni imel nobene možnosti, da bi ujel dirkalnik. Kot ekipa prevzemamo polno odgovornost za to in se mu opravičujemo

Ampak lazje je boostat ego, alter ego, in zanicevat maxa. Brez pravega razloga, dasiravno se sam verjetno ve da natolcuje?

Se lazje pa sanjat in zanicevat karierne uspehe ne?

Dokler ti zanicujes dejstva, ki tebi niso vsec in povelicujes samo tista, ki so ti, te ostali dobesedno jebemo nazaj na tvoj nacin. Si pac glup pa ne postekas.

Do takrat pa glej, glej: G.O.A.T. je samo en... pa CBHE tudi... :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.940
1.318
113
Nič ni bolj normalen, samo s tvojo EV agendo je bolj poravnan. Sicer pa kjer redno piše, vedno funkcionira na isti način. Tak, kot ga bereš tu.

Vecinoma je tako. Samo kar se EV tice ima tip po moje najvec prakse, po branem. Ce je res 10 let nazaj vozil Leafa je veliko pred mano, tako pac je. Sam takrat se hibrida nisem imel. Tudi kar se prakticnih for tice dec pozna vise manje vse. Sam tuki pa sanja, dobesedno. Ampak me ne moti, tako jemljes pa je... Forum pac.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.439
7.593
113
Dobre novice

Specifically, this website can confirm that the 28-year-old's car has been fully repaired and will race with the same upgrade specifications that were fitted before the accident.