F1 sezona 2024

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Bolj varno bo zdaj

 
  • Haha
Reactions: Najbolji in sajkek

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Nora dirka, Sainz bo pa fasal neki kazenskih pik. Perez je bil največje presenečenje danes, nabil je Maxa in skoraj še Lec.

Norris je klasa zase, dobra taktika in še pred Maxa je prišel. Mclaren prevzema vodstvo? :cheer:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.501
1.006
113
Evo, "champ by human error" ne naredi vec nic, odkar nima za sabo Adriana Neweya. Bravo McLaren, Piastri za zmago, Norris pa za solanje smrkavca. So ze prvi v konstruktorskem, ce bo slo tako naprej lahko se prvaka osvojijo, zasluzeno, brez cloveske napake.

Darjan, a bo? Bolj varno bi blo, ce bi redbul ne vozil. Kako te vedno prehiter jezik nazaj uzge :D
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Eno dirko se pia dobi pa bo moral nor njemu pomaga. To bi bilo bolj posteno, je videt veliko bolj stabilen dirkac kot nor ki enkrat leti enkrat ga serje
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.651
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Kje ste videli da je Lando bil tako dober? Taktika ga je rešila. Odlična sta bila le Oskar in Čarli.
oh, c'mon, dejte bit fer. tip je pridirkal iz 15 na 6. ni bila samo taktika, potem bi VER danes moral zmagati, pa HAM bi moral biti top5 ... če pač nekdo dobro oddirka, se pač to prizna, ne pa - taktika je bila. seveda je bila, samo mora on tudi vozit ...

kar se tiče Piastrija ... ma bom še par dirk počakal ... mah ... že ko je bila tista šlamastika z Alpinom, sem rekel, da so dečki zaznili, ker so izgubili enega večjih talentov, ki so v zadnjem času prišli v F1. zelo talentiran, sicer je tudi Lando zelo talentiran, ampak je preveč ... dober dečko ... Piastri se mi pa zdi zelo talentiran, mogoče še malo bolj, ampak tud enmal žleht! in če hočeš bit prvak v F1 ... no, če bi Lando bil letos prvak, bi bil po moje prvi dober dečko ... :norec:

Colapinto je tudi veliko pokazal to dirko, se strinjam. upam, da bo lahko pokazal še kaj več in mu uspe dobiti tudi redni sedež v F1.

kar pa se same dirke tiče - poezija. dirkanje Leclerca in Piastrija, tudi Pereza, na koncu je še Sainz priključil. škoda, da sta končala v steni (definitivno je Perez nosil večji del krivde, bil je zadaj, imel je dovolj prostora za umikanje, Sainz je bil spredaj in na liniji oz. lovil slipstream Leclerca), ker bi bil lahko res dober troboj oz. predvsem me je zanimalo, če lahko skuhata dvojni podium za Ferrari. ampak ... je bilo kar je bilo ... super dirka!!
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.501
1.006
113
Cist hecno ja. Dolg je trajalo ampak so spet on top :) Norris ma se dokaj realne sanse se vplest za WC, ceprav se bo moralo velik poklopit za kak surprise.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
No ja, Nor je bolj imel sreco s taktio kot voznjo. Rabil je 50 krogov da je prehitel albona, ki je bil na enaki taktiki prej pa je pridobival mesta zaradi tega ker so drugi sli v boks ali pa imeli unicene M gume. In vse do albona imel bolj kot ne clean air
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
No ja, Nor je bolj imel sreco s taktio kot voznjo. Rabil je 50 krogov da je prehitel albona, ki je bil na enaki taktiki prej pa je pridobival mesta zaradi tega ker so drugi sli v boks ali pa imeli unicene M gume. In vse do albona imel bolj kot ne clean air


Naredil je več kot Max, to je glavno. RBR je stavil na ¨red flag¨ in ponovni štart, ampak se mu ni uresničila želja, drugače bi se Maxu spet usralu da bi pri ponovnem štartu največ pridobil.

Pa še Perez je pošolal Maxa, a to je dirkalnik naredil razliko ali dirkač?
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.539
2.257
113
Lando je dobro delal z gumam. Ne moremo ravno reči sreča.
Potem je imel tudi čarli srečo v Monzi?