F1 2022

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.491
1.208
113
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
1650868216409.png


Kako mora lewis fanom delat?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
No, kar se tiče merca, je zgodba zaključena. Fundamentalno so zajebali in vprašanje če bodo sploh lahko rešili zadevo v trenutnem konceptu. Potem pa pripeljejo b-spec, pa bodo spet potrebovali nekaj časa, da ga naštudirajo. Russel je bil 42 sekund za maxom, to je blazno dosti v svetu F1, kljub temu da je bil odličen 4.

Šele tam pozno poleti jih lahko vidimo v boju za zmage, kar pa bo prepozno za prvenstvo, edino če bosta max in lerk še naprej tako blizu.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj veš, kakšna je mantra BLM fanatikov - ko zmaga z veliko prednostjo, tulijo, da avto ni nič posebnega, da BLM dela razliko. Ko je BLM neki pri repu, tulijo, da je avto na nivoju fičeka in da se lahko samo BLM zahvalijo, da ni bilo še huje. Da ga ob tem pere moštven kolega, ni omembe vredno...

Totova patetika, da se je po koncu dirke BLM-ju opravičeval za "nevozen avto" (ob tem je moštven kolega bil P4), je pa tudi vredna... kaj jaz vem česa :) Solzice...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Še posebej ko so mu govorili "its hammer time", pa je delal kao neke blazne razlike...ali pa lani v braziliji, ko je imel 40kmh višjo končno kot bottas, ipd?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.171
10.535
113
u madona kolk erekcije...

pač to je realnost, avto na ravnini ne gre ...vse skup je v kurcu, nekako sploh ni prave razlike ce si 14 ali pa 5... odvisno od starta, kvalifikacij....
Russel mora zdržat ta tempo, mogoče se kaj nasmehne..lewis pa obupava...
mi je pa zanimivo da sploh še dirkajo, men se zdijo vsi avti prav nevarni s tem poskakavanjem, pa ne tolk za nesrečo, kot pa za hrbtenico, glavo in podobno, tole niti pod razno ne more bit ok.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Zato pa so prvi že začeli jamrat - russel: https://www.gpblog.com/en/news/1093...of-hand-russell-struggles-with-back-pain.html

Ampak...če smo pošteni, včasih so imeli vozniki povite desne dlani, zdaj pa bi jih čuvali da niti poskakovat ne bi smeli? Ne vem no, saj pa je ja to nek šport, ali?

Mene bolj zanima kaj se je zgodilo s tistim pravilom, da dirkač ne sme imeti na sebi "pirsinga", ko je blm rekel da ne bo tega upošteval. A bo kaka kazen, sankcija? Ali mu res nihče nič ne upa, da ne bi spet začeli klečat?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.171
10.535
113
pa dobro , si ti videl to poskakovanje??? to ni, tak malo ko udarno spečeš na streliški enkrat na teden..... men se zdi to preveč ekstremno.

kaj bo to v neki monzi... , spaju...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
Zato pa so prvi že začeli jamrat - russel: https://www.gpblog.com/en/news/1093...of-hand-russell-struggles-with-back-pain.html

Ampak...če smo pošteni, včasih so imeli vozniki povite desne dlani, zdaj pa bi jih čuvali da niti poskakovat ne bi smeli? Ne vem no, saj pa je ja to nek šport, ali?

Mene bolj zanima kaj se je zgodilo s tistim pravilom, da dirkač ne sme imeti na sebi "pirsinga", ko je blm rekel da ne bo tega upošteval. A bo kaka kazen, sankcija? Ali mu res nihče nič ne upa, da ne bi spet začeli klečat?
Jaz bi jih pred vstopom v avto poskeniral z res močnim magnetom in sploh ne bi prepovedoval nošenja nakita. Kar ostane v njemu po magnetu, lahko nosi še naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113

However, it’s clear Russell has more traction, downforce and confidence in the slow-speed corners. For example, at the second braking zone on these two laps, Hamilton backs out of the throttle fully whereas Russell is around the 25% mark.
A similar story takes place at the final braking zone. Hamilton pulls out of the throttle fully, but Russell stays in the 40% range which allows him to carry much more speed and accelerator quicker.

Torej dela voznik razliko.