Evropska super liga - fuzbal

Podpiraš Super ligo?

  • DA

  • NE

  • Vseeno mi je


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Ali je bilo namerno tako speljano za pridobivati moč znotraj Uefe ali totalno amatersko v zadnjem trenutku oznanjeno, da prehitijo uefo. Meni deluje bolj slednje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sam ta logika je res smešna.
Najprej plačajo milijone ki jih nimajo, za zvezdnike, potem pa jokajo da jim UEFA ne da dovolj denarja.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Kot sem rekel včeraj, dinarčki letijo po luftu:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.212
4.692
113
Narobe so se lotili. Morali bi narediti ekskluzivno ligo in tekme definirati kot medsebojne "pripravljalne tekme". S kakimi posebnostmi v pravilih, denimo več menjav. Tega jim UEFA mogoče ne bi upala prepovedati. Ali pač, kot so pred leti pri nas kaznovali odbojkarje, ki so v mrtvi sezoni zaigrali v ligi odbojke na mivki? Malo sem pozabil, kako je to šlo, ampak očitno je športnik last neke združbe, praktično suženj.
Preverili bi odziv navijačev in trga.
Sigurno pa najbogatejšim klubom ni preveč do tega, da morajo igrati z nekimi siromaki, ki očitno niso poslovno sposobni, so pa jih sposobni v 90-ih minutah premagati ali vsaj spraviti kakega dragega nogometaša na stranski tir za par mesecev.
V nečem ima Agnelli skoraj gotovo prav: nogomet je pred krizo. Mlade generacije zanima še precej manj kot nas. Par let še bo to šlo, potem pa bo potrebno zmisliti nekaj novega.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Blagovna znamka? Zvesta baza kupcev kart, tv ogledov in vse šare, ki se jo sproducira. Marketinška vrednost igralcev. Širitev v Azijo. Stadion kot multi izkušnja, kjer ti prodajo se toaletni Juve papir. Itd.
Banke pa na koncu briga skorajda le cash flow. Sebe zaščitijo, hišnik pa bo brez plače k bo zagustilo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
kdo je bolj kriticen.

klub z miljardo dolga pa miljardo letnih prihodkov

al nekdo ki ima 150k kredita za hiso na leto pa zasluzi 20k
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Vprašanje kakšni so letni odhodki. Če so večji kot prihodki ...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
Kak gre vec miljard vreden brand v maloro? Iz danes na jutri?

barca je ocenjena na 4x vec kot je njen dolg recimo.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Kak gre vec miljard vreden brand v maloro? Iz danes na jutri?

barca je ocenjena na 4x vec kot je njen dolg recimo.
Tudi bitcoin je ocenjen na 50.000+ x več kot je vreden.
Vse je enkrat prvič. Kolk je bil Enron vreden, pa Lehman Brothers... v zgodovini je več primerov bankrota firm, držav, ki so bile vredne več kot ta superliga skupaj
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.311
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pred nekaj minutami se je na 24 ur končal intervju s Čeferinom v živo. Prišel je v studio, kljub vsemu sranju, ki ga doživlja. Tipa sem do zdaj zelo cenil, od danes naprej pa, ne vem, samo globok priklon in svaka čast za vse, kar dela. Brez dlake na jeziku je odgovarjal na Slakovo teženje (sicer je bil Slak dokaj umirjen). Mirno, preudarno, poslušal sem ga z odprtimi usti. Tip je CAR!!! Koliko govna je moral požreti zadnjih nekaj dni, toliko ga še JJ ne more ustvariti.
Če se malo pošalim, Čeferin je dobil tako trdo kožo, da z lahkoto prenese tudi ves drek, ki ga čaka ob morebitnem vstopu v slo politiko!
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in BornSkeptic

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
jup...da zapreš peskovnik, kjer se igrajo (oziroma so se hoteli) nesramno bogati otroci in da jim pobereš igrače, moraš met cohones :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Verjetno ima Čeferin srce na mestu in deluje kot človek v poplavi lažnivcev in pezdetov. Ima pa en problem, v primeru, da se odloči za vstop v politiko. Nima kilometrine in ga znajo izigrati. Dec bi moral dobiti udobno večino, potem bi pa lahko haral.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.921
4.976
113
JJ be afraid, very afraid ;-)
Mislim da se ga vsi lahko bojijo. Še bolj levica. JJ bo vedno imel svojih 20%, ampak z Čeferinom lahko Marjan, Alenka, Tanja, Luka, Zdravko, naslednik Karla gledajo parlament samo še iz TV ekrana.
Jaz imam ob njem še vedno mešane občutke. Moti me "nov obraz", ki vemo da so do sedaj bili vsi kilavo dete. Hkrati pa bi mogoče, sem res mogoče, sposoben kaj narediti po svoje in ne samo to kar je do sedaj diktirala Tanja, za njo pa Golobič, ali pa če gremo malo v skrajnost, sam "Kučan". Kar me pa še najbolj moti je to, da bi še vedno ves ustroj vlekel skrajno na levo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic