Evidenca delovnega časa

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Se nikoli nisem za sluzbeno pot stel od pisarne, ampak od doma ce sem sel od doma. Res pa je, da so se tisti dan odracunali stroski prevozq na delo al potni stroski al kaj so ze.
Kako bi pa zgledalo, ce je recimo moja pot na Dunaj, zivim v MB delovno mesto pa ie v LJ. A bi dal potne od Ljubljane na Dunaj ali iz MB na Dunaj?
Eno so potni stroški tvojega prihoda na delovno mesto, nekaj drugega pa potni stroški, ki jih potem obračunate stranki (če jih). Pač ni tako enostavno, kot izgleda na prvi pogled. tudi napisal nisi, ali si uporabil tvoje lastno vozilo ali službeno vozilo. Resnici na ljubo, verjetno na firmi nihče ne komplicira, samo da je stranka zrihtana in s potnimi nalogi se da na veliko motoviliti, tako da je volk sit (ti kot delavec, stranka in direktor firme) in koza cela (furs).
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Govorim o službeni poti, kar je za mene pot, ki jo opravim npr. ko grem na sejem s svojim avtom. Drugo pa so potni stroški, ki jih firma zaračuna stranki v primeru ko mora priti serviser odpraviti napako na x lokacijo; v tem primeru logično, da se obračuna od lokacije pisarne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Kako bi pa zgledalo, ce je recimo moja pot na Dunaj, zivim v MB delovno mesto pa ie v LJ. A bi dal potne od Ljubljane na Dunaj ali iz MB na Dunaj?
Sicer so bile razdalje krajse (brez tujine) , ampak to se je pri nas dejansko dogajalo.
Zjutraj ob 7 koordinacija na firmi, (ali pa druge obveznosti), potem pa ajd na gradbisce na "dunaj".
Ampak v tem primeru si bil "stemplan" ze na sihtu v pisarni.
Rezijci se itak nismo stemplal ;)
Delavce je pa delovodja pocahnal zjutraj in popoldne
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Govorim o službeni poti, kar je za mene pot, ki jo opravim npr. ko grem na sejem s svojim avtom. Drugo pa so potni stroški, ki jih firma zaračuna stranki v primeru ko mora priti serviser odpraviti napako na x lokacijo; v tem primeru logično, da se obračuna od lokacije pisarne.
Jasno da je tako. Če se tvoj strošek da prevalit naprej, je sploh vseeno, če se pa ne da, potem je itak logično da podjetje manj stane, da si ti manj časa na poti in narediš manj kilometrov in seveda upajo, da se ne rastreščiš z lastnim avtom na poti, kajti v tem primeru ga zelo kratkega potegnejo.
 

monika8

Zelenc'
4. jan 2024
8
0
1
V našem podjetju smo naročili pravilnik, v katerem so urejene vse situacije, ki pri nas pridejo v poštev (režija, proizvodnja, terenci monterji) in zdaj se vsi tega držimo in ni nobenega problema. Gospa, ki je pripravila pravilnik, je upoštevala vse naše zahteve, kar je po zakonu dopustno. Nobeden se ne pritožuje. Če koga zanima je to kontakt info@kadros.si.

kolikor jaz to razumem, ima delodajalec vso pravico, da postavi svoja pravila, kaj se šteje v delovni čas. Lahko tudi posedanje na klopci, samo plačo mora dati.
 

monika8

Zelenc'
4. jan 2024
8
0
1
Mi smo se odločili, da stvar polnimo neodvisno od registratorja časa. To, kar hoče zakon. PIKA in še enkrat PIKA. Registrator nam ne "dela".
Zakon je zapisan za "papirnato" evidenco in registrator časa dela nepotrebno sranje, kar se tiče zakona. Če pridem 10 minut prej v službo ali grem 10 minut pozneje, to še ne pomeni, da sem delal nadure, temveč smo malo počvekali na toplem znotraj firme. Verjetno bi to morali biti plačano, pa preseči ne bi smelo maksimalno predvidenih nadur po zakonu. Moram vprašati znanca, ki dela v SV in se vozi od precej daleč. Da na cesti nima problemov, je eno uro pred začetkom delovnega časa tam. Ali mora sedaj počakati zunaj na mrzlem? Se mu šteje v nadure. Se mora strinjati, da se mu ne šteje v nadure?
Odgovore na takšna vprašanja se ureja v pravilniku. Tisti, ki vam daje plačo, lahko odgovori na vaša vprašanja. V vsaki firmo je to lahko drugače urejeno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Brez skrbi, imamo pravilnik in imamo zunanjo kadrovsko agencijo za občasno pomoč. monika8 Reklamiraj se drugje.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Kratko vprašanje. Kako vam štejejo službeno odsotnost?

Recimo:

DatumUradejavnost
05.12.202305:00odhod od doma in vožnja (vozil sam)
05.12.202308:30prihod na destinacijo v tujini
05.12.202312:00-12:30malica
05.12.202317:15konec dela na destinaciji in odhod v hotel
06.12.202307:30 - 17:30delo na lokaciji v tujini (vmes 1/2 ure malica)
07.12.202307:30 - 15:00delo na lokaciji v tujini (vmes 1/2 ure malica)
07.12.202320:00prihod domov (vozil sam)


Dnevnice so načeloma jasne 3 x "polna" tuja, zajtrka v hotelu ni bilo.
Opravljene ure in eventl, nadure me zanimajo.

To je tak lep obračun, dnevnice prvi in zadnji dan so daljše kot 12h, zato dileme ni. Prešteješ ure in kar je več kot 24h (3x8h) so nadure. Bi se že malo zakompliciralo, če bi štartal 4.12 ob 20h zvečer, zato da greš utrujen spat in spočit zjutraj na sejem. Da pa še odgovorim, kako smo imeli mi. Zajtrk v hotelu, če je bil plačan, a ga zaradi takega in drugačnega vzroka nisem uspel izkoristiti, moj problem, so od dnevnice odbili. Ravno tako vsak obrok, ki je bil zagotovljen s strani stranke (npr kosilo, večerja) tako od polne dnevnice ni ostalo več skoraj nič (10% mislim da ostane, če so vsi obroki zagotovljeni). Pot na lokacijo smo šteli največ 8ur. Zato če kakšna pot trajala manj časa, si dobesedno moral še oddelati manjko do 8ur. Seveda si naslednjič, ko si potoval dobesedno 24ur ali pa tudi še več, ker poti so bile po vsem svetu, pač bil prikrajšan... Kot dnevnica se je pa štelo odvisno od števila ur tistega dneva. Lahko tudi nič, če sm s potjo štartal ob 20h zvečer. Hvala bogu mi tega ni več treba.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
V našem podjetju smo naročili pravilnik, v katerem so urejene vse situacije, ki pri nas pridejo v poštev (režija, proizvodnja, terenci monterji) in zdaj se vsi tega držimo in ni nobenega problema. Gospa, ki je pripravila pravilnik, je upoštevala vse naše zahteve, kar je po zakonu dopustno. Nobeden se ne pritožuje. Če koga zanima je to kontakt info@kadros.si.

kolikor jaz to razumem, ima delodajalec vso pravico, da postavi svoja pravila, kaj se šteje v delovni čas. Lahko tudi posedanje na klopci, samo plačo mora dati.
Res?
Ali manjka v pripis: v okviru zakona!
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Na firmi so so seveda čitalniki kartic (za prihod - odhod), "program" pa omogoča vloge za delo od doma in / ali službeno pot - ni pa nikjer možnosti vpisa začetka ozr. konca dela - ampak lepo vpiše 8 ur "priznanih".

Seveda se je do sedaj v ure dela upoštevalo čas na poti - ki si jih pač koristil na druge dneve. In je špilalo ...

Sedaj pa zaradi "prisile" na vrat na nos "elektronska" rešitev in so naši očitno potegnili "pravo stvar".


Luka - HVALA
V čem je težava?
Ob 8:00 vpišeš "odhod k stranki" in se odpelješ.
K stranki prideš ob 12:00. Delaš do 13:00. Potem malica.
Delaš naprej do 16:00. Greš v hotel.
Nadlednje jutro štartaš iz hotela ob:8:00. Vpišeš v registrator.
Pri stranki si od 8:30 do 9:30. Končaš, greš domov.
Domov prideš ob 16:00. Pač gužva tam okoli Munchna.