Eurovizija 2021

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Kaj je pa narobe tle točno? Da ne rečem da ma bejba hud glas.
Švedska.. Pač je črn. Kje je tle problem?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kaj je pa narobe tle točno? Da ne rečem da ma bejba hud glas.
Švedska.. Pač je črn. Kje je tle problem?
Vse skupaj je parada ponosa.
"Deci" ponosni da so homo., "dekline" ponosne da so lezbijke, anoreksične so ponosne da se jim vidi vsaka kost, 200 kg dama pa ponosna na svoje salo.
Problem ne vem če ravno je, ni pa neki blazno euro, še manj pa song.
Skratka, še malo manjka pa boš čuden, če boš navaden povprečen Francl ali Micka.
Jebiga, zgleda da sem že grumpy old man.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
ja normalnega belega moškega tokrat ni bilo. Game over. sicer pa tole je ze zadnjih 15 let mavrična parada marginalcev, tako da me ne čudi. Bolj me čudi medijsko nabijanje (vssaj pri nas) kot da je to nekaj edinega po leseni žlici...in še Mihija so noter potegnili, ded se mi smili. Včeraj se mi je še mojca mal zasmilila, ker se je videlo, da je vse skup čunga lunga.

Še to, izpostavlja se da bodo ženske enakopravne, da bodo močne samostojne itd....no potem gledaš 2021 eurosong, še ona debela se sleče da bi prodala sex. Fuknjeno do amena. In potem je še Sokljičeva vidno razočarana, kaj pa je misla? ni faking šanse, ker moraš bit fsekan lgtbfqs al kaj so že... pa slečt se ne pozabit.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.952
113

Voditeljica Evrovizije je znana transseksualka in vplivnica #video​


Yes!!!! Neskončno sem si oddahnil sedaj ko vem, da so tudi T-ji zastopani.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
243
255
63
Ta mavrični cirkus je zgolj refleksija degeneriranosti vrednot, družbe in časa, v katerem živimo. Klasično je out in nazadnjaško, pa tudi če estetsko in melodično, poveličuje pa se vse, kar je odklon od klasike, skratka - vladavina kaosa.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113

Voditeljica Evrovizije je znana transseksualka in vplivnica #video​


Yes!!!! Neskončno sem si oddahnil sedaj ko vem, da so tudi T-ji zastopani.

Tisti dvometraš? I knew it. V sredini belec in belka, na eni strani črnka, na drugi pa trans. Bolj po reglcih ne bi moglo biti.

Ve kdo, kakšen ekran so uporabljali v ozadju? Ker je grafika res nora.
 
  • Haha
Reactions: Romzi

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jah, jaz sem gledal. Pa očitno nisem edini (rekli so, da nas je 180 mio).

Nič, bomo videli, kaj bodo skuhali jutri. :)
 
13. jul 2011
2.677
625
113
V devetdesetih je vse skupaj padlo v krizo, ja. Niti tretjerazredni glasbeniki niso hoteli imeti nič s tem.
Potem je stvar nekaj časa držala pokonci širitev na vzhod, dokler so vzhodnjaki stvar vzeli zares.
Sedaj je pa to zgolj platforma za wokije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.072
113
Vsako leto že nekaj let pišem eno ta isto... Zakaj se sploh udeležujemo tega cirkusa? Da jih par iz RTVSlo lahko gre na izlet? Da ima Miša Molk še vsaj en projekt znotraj te medijske hiše? Že davnaj bi morali pokazat sredinca in jim povedat da niso normalni ter se samoizključit. Verjetno bi še šla katera država po naši poti.
Včeraj slučajno poslušam Hrvate, oni so tudi izviseli, mi zamahnemo z roko pa rečemo, ah brez veze, za njih pa je to skoraj dan žalovanja...
Naša Bohinjka ne rečem da je slaba, ima dober glas, ampak pesem z versko vsebino, razen če ni muslimanska, je jasno da jo bodo skenslali. Živimo v brezupnem svetu, tudi pri nas. Normalni so še kaki odročni zaselki vse ostalo je postalo tako metroseksualno da je kar nagraužno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ker ni reda Rtv ju. Mojca M. fali še Kobal.
Predlagam da drugo leto poslejo tistega ki si bo sam.plačal ta cirkus.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.952
113
Stare in Gobec in kantica 5 litrov vina. To bi bil najbolj gledan evrosong na našem.