Eurovizija 2021

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Srbija je bila dobra.

Jaz sem pa še vedno fasciniran nad tistim ekranom v ozadju.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Srbi, bolgari, grki, švicarji in albanci rešujejo čast Balkana! Zadnjič vsi ven, danes vsi naprej.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
včasih si vsaj "vedel", kdo bo zmagal...če si vsaj malo politiko spremljal :) zdej...niti ne vem, kaj sploh ocenjujejo. tehnična izvedba? dvomim, da je sploh kak šolan glas še tukaj...vse je le še show. pa včasih mi je še kak komad šel v uho (tako, zamižiš in samo poslušaš), letos, žal nič spevnega. melodičnega. pa tudi ne vem koga norca so podkupili, da imamo avstralijo v evropi???? skratka...ker smo tako obupno liberalni, bo kmalu povsem nag izvajalec (seveda mulat da bo iz obeh svetov, transvestit, itak, iz obeh svetov in pobarvan na zeleno. in zahtevalo bo, da se ga kliče hladilnik...)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Srbija je bila dobra.

Jaz sem pa še vedno fasciniran nad tistim ekranom v ozadju.
Včerajšnja izjava MM je bila za crknit: "s puncami bi se lahko sprehodili po eni glavnih promenad v Beogradu, ki so jo duhoviti domačini poimenovali silicone valley" :valjamse:
Pod črto pa sem mi zdi zmagovalna med boljšimi. Zelo (pozitivno) presenečen.
 
  • Ljubezen
Reactions: Runo

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Kdor koli je, samo da ni Švica. Tisto je polom od komada. Mi ni jasno, zakaj je zmagal po mnenju strokovne žirije. Zaradi cvilečega vokala? Disharmoničnih akordov? Ali preprosto zaradi kakih nam neznanih razlogov?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
"Zakaj se naša pevka Ana Soklič ni uspela uvrstiti v evrovizijski finale? Zato ker govori in poje o Jezusu. In Sveti Duh preprosto ni hotel, da se pojavi na sceni, kjer v perje in samo v nekaj trakcev odeto človeško meso poveličuje hudobnega duha in z njim povezane gnusobe, o katerih se človeku naježijo lasje. Pesem Ane Soklič je bila preprosto preveč čista in lepa, da bi se znašla na evrovizijski razuzdanosti. Ne gre metati biserov v blato. Škoda jih je, ker se umažejo. Tam kjer je nesnega, je škoda belega oblačila."
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Eurovizija je pred časom skoraj propadla. Rešili s(m)o je Balkanci, ko je bilo kar naenkrat precej več držav na tekmovanju, in zahodnoevropski geji, saj je takrat ravno med geji postala zelo popularna. In imamo kar imamo - nage babe za balkance, nage tipe za geje, vse sorte vmes za razne "tržne niše". Skratka, postala je nekako parodija same sebe. Ampak mi je še vedno jemljemo čisto zares, in v tem je problem.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Mi smo tako napredni, da smo jo kot parodijo že prerasli leta nazaj (Sestre). Ko jo bojo ostali začeli resno jemat, bomo pa mi spet parodijo tja pošiljali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Mi smo tako napredni, da smo jo kot parodijo že prerasli leta nazaj (Sestre). Ko jo bojo ostali začeli resno jemat, bomo pa mi spet parodijo tja pošiljali.
Takrat je bilo še vedno politično glasovanje, zato nismo imeli šans. Razen, da so sfušale/-i z vokali nastop v živo, so Sestre bile top. Komad melodičen, poskočen, v najboljši tradiciji ABBA-e. Nastop transvestitov kot vaba za novinarje in medije, po principu "tudi slab PR je dober". Izražanje liberalnih, "zahodnjaških" pogledov s tem, da pošiljamo tako ekipo na mednarodno tekmovanje. Res smo bili prenapredni.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
Niti nismo bili preveč inovativni. Sestre so bile 2002, Dana International pa je na isto foro zmagala že 1998.