Eurovizija 2021

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Bomo rekli še kakšno na temo Eurosonga? Je bila naša res tako slaba, da ni šla naprej, ali je bila enostavno premalo woke? Se mi dozdeva, da če bi bila pevka črna, nedoločenega spola in po možnosti še na invalidskem vozičku, bi prišla v top 5.

Bi pa pohvalil samo tehnično izvedbo. Kakšen hud, ogromen ekran imajo, kakšen light show ... noro. Če tole ni tehnološko ena izmed top dvoran na svetu, potem pa res ne vem.

Mnenja?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Mene je zelo zmotilo ozvočenje, vokali sploh niso prišli do izraza.
No ja, saj za tole maškarado jih niti ne rabiš, oz. je pri večini tudi bolje da jih ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Tole je res en hud cirkus. Različnost, multikulti, woke, vsi smo otroci sonca, ki nas povezuje ljubezen, ... Zblojeno in povsem odmaknjeno od realnega sveta. Bolj je izvajalec pritegnjen, bolj se derejo pod odrom. Moralna degradacija zahodnega sveta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Naša je IMO več kot dobro opravila svojo nalogo.
Ni sicer moj tip, niti mi ni blizu tematika, samo ko pogledam ostale maškare, lahko rečem da je bila naša top of the top.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Tole je res en hud cirkus. Različnost, multikulti, woke, vsi smo otroci sonca, ki nas povezuje ljubezen, ... Zblojeno in povsem odmaknjeno od realnega sveta. Bolj je izvajalec pritegnjen, bolj se derejo pod odrom. Moralna degradacija zahodnega sveta.
Ne štejem se med homofobe, med znanci se najde tudi kak mavrični, samo načeloma se obnašajo in zgledajo normalni, tole včeraj je (bilo) pa :eek:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glede na to da ni nobenega uspeha predlagam da drugo leto posljemo tistega ki bo sam plačal delegate.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ker se Runo čudi - to sem mislil:


Pesem je za en drek in neprimerna za Evrovizijo, to je ves point. Pevka je kot je, bohinjka pač, z dobrim glasom, meni antipatična po obnašanju, ampak to nima veze. Koliko 5, 6 let po Molitvi izvajat novo molitvo in upat na zmago je neumno.

Sem včeraj ujel zadnjo pesem in v posnetku pogledal našo, pa potem med glasovanjem hitre predstavitve posameznih pesmi - to je vse skupaj brez veze - parada frikov - da ne izpadem nek homofob bom tukaj raje zaključil.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jaz imam tudi enega mavričnega za kolega in je povsem normalen dec. Tole vreščanje glede manjšinskih pravic gre bolj na račun raznih woke žensk s turkiznimi lasmi in poženščenih umetnikov, ki družbo dobesedno degradirajo, maličijo.

Mislim ... Švedi na Eurosong pošljejo N. Vse lepo in prav. Dajmo širit ljubezen in raznolikost. Ampak če bi kdo tem babam samo omenil migrantski problem na Švedskem in pa dejstvo, da zaradi njih Evropa postaja država tretjega sveta, bi bilo "Neeeeee!!! Fašist!!! To že ni reeeeessss!!!!!" Ti ljudje živijo v nekem vzporednem svetu in družbi ne prinašajo čisto nobene dodane vrednosti. Ustvariti ne znajo nič, znajo samo moralizirati, obtoževati in filozofirati. Grdi izkoriščevalski kapitalizem, ki ga tako sovražijo, jim pa omogoča, da divjajo v dvorani za 100 mio €. Žal pa niso nepomembni, ker jih je poln Evropski parlament.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
dovolj se je potrebno slečt...ceprav hrvatici ni pomagalo.. bo pa OnlyFans scena bolj zapela, kaj pa češ.

Hecna je bila ona debela, je imela še debele poleg, da ni zgledala preveč debela... bogo bogo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Nevem no čem govorite. Sm pogledal na hitro 10 zmagovalnih pa so vsi razen litvanca ki je zihr gay, čist normalno oblečeni. Če hočete ka so vsi isto oblečeni pejte na koncert klasične glasbe.
Drgac pa Ukrajinka ma fantastičen glas :srce:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
mhm...
1621414305457.png


pol je bil pa za švedsko en... no neki
Avstralija :oops1:
Norveška ...
Izrael ... to je verjetno kontrapunkt Malti?

Pod črto, "balkanci" in "mujoti" zgledajo med bolj normalnimi :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Runo